Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. esuzun

esuzun User

pvpde birinden kaçarken arada menzilin iki katı kadar mesafe varken portaldan atlama anında oyuncunun yakalaması kadar saçma bişey olabilirmi ? Portalın arkasında portaldan 5 kere atlamaya yetecek kadar uzak bir mesafeye işaretlemişim adamla aramda menzilin iki katı fark var portaldan atlama tuşuna basmamla adamın beni yakalaması bir oluyor. Bunu daha önce kimsede yazmadı heralde ama farketmeyen kullanıcı yoktur. Portaldan atlayınca hız yavaşlıyor deseler kabul edicem fakat hız göstergeside değişmiyor bu sorun oyun başladığından beri var. Bu işe bi çözüm bulun !

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  2. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Sistemle ilgili bilgi veren link atılıyor sürekli. Ve konu şu anda 2500 görüntülenmeye sahip daha da artacak.

İyi Forumlar.

3. GREED

GREED User

Bigpointin kodları ile mümkün olabilir sisteme isteksiz sızmak :/

Duck▲ bunu beğendi.
  4. Ben oyun içinde yapılmalı demek istiyorum fotumdakiler zaten bundan haberdar ama foruma üye olmayan oyuncular da var onların da bilgi sahibi olması sağlanmalı bence

Keyifli forumlar

5. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Portaldan atlamayı denediğinizde atlama efekti oluştu mu? Bu soruyu sormamın nedeni çoğu zaman oyuncuların internet bağlantısında sıkıntı olması nedeni ile haritada kendinizi port dibinde görüp ama aslında en son internetinizin gittiği noktada oluşunuz olabilir. Bağlantı sağlandığında gemi bulunduğunuz noktaya ilerliyor.

İyi Forumlar.

6. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Güzel bir düşünce aslında Chat penceresinin köşesinde bir soru işareti ile yardım alınabilir ve sistemden daha iyi haberdar olunabilir. Çoğu kişi chat komutlarını bilmemekte. Bu durumla ilgili yetkililere bildirim yapacağım :)

İyi Forumlar.

7. esuzun

esuzun User

Yok modum bastığım gibi efekt çıkıyor bunu nasıl kimse farketmemiş anlamıyorum bende bu zamana kadar farkındaydım fakat pvp de takılmıyordum normal haritalardada aynı problem var fakat atlayabildiğimiz için farkedilmiyor. aradaki fark baya çok olmadığı müddetçe kaçılmıyor mümkün değil.

8. SCaRFFaCe

SCaRFFaCe User

Değerli adminim. Yeni konu açmak istemedim ama şu konuyuda bildirirseniz sevinirim. Oyuna artık indirim neden gelmiyor ? Para kasıp bekliyoruz ama hala indirim gelmedi. Önceden gerek modüller olsun gerek anahtarlar olsun hep indirim olurdu. Lütfen artık şu modüllere indirim gelsin.

9. cCc haCker OkaN cCc

10. titans___

titans___ User

sağlık derken dpi artıranmı bence gemilere fazla vuran olması daha iyi değilmi uriyi kasmak için savunma güçlü olmalı değilmi gerçi bana yüzde 10 güçlendirici geldi dpi geçen karışıklıkdan fazladan geldi de ne bileyim işte 3 seçenek var ve arge yuh ötesi bir arge istiyor torunlar tamamlar heralde

11. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Kadı kızında bile kusur olur diye bir söz vardır.

Yinede bu konuyu inceleyip bilgilendirme yapacağız.

İyi forumlar..

12. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Şuanki etkinlik görev ödüllerinde neredeyse bir yeni lf4 alacak ödülleri veriyor.

Eğer yapmadıysanız onu yapmanızı tavsiye ederim.

İyi forumlar..

Cillos™ bunu beğendi.
  13. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bu konu genelde modumuzunda dediği gibi internet kaynaklı olabiliyor.

Ama yinede bu konu hakkında bir bilgilendirme geçelim.

İyi forumlar..

14. Ya o hasarlar sadece +5 lik sağlıyor diye biliyorum... +5 çok fazla değil gibi bence...
    Ve ewt DP arttıran

15. Cillos™

Cillos™ User

Bu bana defalarca oldu, bir gün olmazsa öbür gün oluyor desem abartmış olmam. Bir ara 3 tane grup chatinde birden vardım, gruptakiler yabancıydı ingilizce olarak grupta olmamama rağmen chati görüyorum filan yazdım adamlar hiç şaşırmadı ne var bunda filan dedi. Demek ki herkese olan bir bug bu.
    Chat penceresinde sağ üstteki butondan yenileyince düzeliyor

Duck▲ bunu beğendi.
  16. GREED

GREED User

He, öteki her şey sağlam mı yani beyaz?

Duck▲ ve Cillos™ bunu beğendi.
  17. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Ben sağlam demedim.

Siz kendi istediğiniz gibi algılıyorsunuz.

Ben herşeyde sorun olabilir diyorum.

İyi forumlar.

18. GREED

GREED User

O söz tam olarak onu demiyor ama bence .

Duck▲ bunu beğendi.
  19. rütbe sistemi indirme arge gibi değişiklikler ne zaman gelecek ve şimdiki gibi bir gemiyi 0 dan fullemek aşırı zor pahalı ve şansa bağlı olacak mı

20. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Değişikliklerin ne zaman geleceği hakkında net bir bilgi yok.Beklentimiz kasım ayı civarında olması yönünde.

Ayrıca gelen yenilikler oyunun kaderini nasıl değiştireceğini bilemiyoruz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.