Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tamamda bildirilmesi gerekmiyor mu ben ona göre tp desteği çekmiştim bi görevi hallederim çılğın cubide diye ama boşuna gitti yani ama para kazananlar için sıkıntı yok tabi ben sürekli para mı vermem gerekiyor

2. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Çılgın cubikon Anasayfada Yakında Kısmında ve Takvimde Ve Twitch yayınında yayını sunan admin tarafından açıklanmaktadır.

iyi forumlar.

3. bu yasak bildirildiğinde mi oluyor yoksa otomatik olarak mı ceza alıyor hesaplar

4. iyi güzelde 20 sinde olmadı bu saçmalık neden gün boyu x-6 haritasındaydım

5. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Bu sistem tarafından ve şikayet üzerine inceleme ile tesbit edilebilir.

iyi forumlar.

6. hala devam ediyor haritada sorun girebilir miyiz artık görev yapabilir miyiz

7. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Onu gerekli yerlere ilettik. Lakin bize merkezden gelen cevap bilgi üzerine Takvime ekleniyor.

Eğerki Etkinlik olmadı ise Bu tamamen Merkezle alakalı bir durum ve aksaklıktır.

iyi forumlar.

8. aksaklıktır diyorsunuz madem o gün tp desteği çektim kim verecek bunun parasını boşa gitti

Cillos™ bunu beğendi.
  9. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

R-zone ve Uba haritaları da sorunlar oluşa biliyor.

Bu yüzden Pek girmenizide tavsiye etmem.

iyi forumlar.

10. gerçekten doğrudur dediğiniz bu darkorbit oyuncu kazanmak derdi olacağına azaltmak istiyor, ve artık zevk vermiyor içine ettiler sağolsunlar

Cillos™ bunu beğendi.
  11. siz o sorunu oyun kapanana kadar devam ettirirsiniz umarım

12. bunun sayısı kaç en fazla

13. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Bu konu Beni aşar Suport ile iletişime geçiniz.

iyi forumlar.

14. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Benim çözebileceğim bir durum değil.

Çocuğunuz a Güzel Olan tüm Güzellikleri Yaşaması dileklerimle.

iyi forumlar.

15. titans___

titans___ User

onu anladık admin yani oyuncuların çoğu anlamıştır da siz oyun yetkililerin hepsi oyuncuları çok anlıyorsunuz arkidiş bu lf4ler 3 tane 3ü de farklı biri dpi diğeri npclere diğeri de oyunculara hasar veryor dp yükseltenden 2 tane var bende 1 npc 1 de oyunculara hasar veren yeni lf4lerden var yani 1 lf4pd 1lf4md 2 lf4 hp var da bunlardan hangisini yapsak diye soryorum

16. kaç kere kesince pushing cezası alabiliriz ona göre dikkat edelim

17. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Sistem nasıl işliyor ?

• Eğer bir oyuncu aynı gün (sunucu saatine göre 00:00 dan 23:59'a kadar) içerisinde rakip oyuncuyu 5 defadan fazla keserse , aynı oyuncuyu her seferinde kestiğinde kazandığı şeref ve tecrübe puanları düşmeye başlayacaktır.
    • Üçüncü kesilmeden sonra , her seferinde tecrübe ve şeref puanları %15 düşerek alınabilecektir.Yani diyelim ki 100 puan alıyorsunuz bu rakam dördüncü patlamada 85 , bir sonraki patlamada 70 ve taki 0 olana kadar bu şekilde devam edecektir.
    • Oyuncuyu imha ettiğinizde kazanılan tecrübe puanı veya şeref puanı 0 olduğunda bu oyuncudan kazanılan imha edilen gemi sayısı'da duracaktır.
    • Sunucu saatinin 00:00'a ulaşması akabinde imha miktarı sıfırlanmaktadır

iyi forumlar.

18. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Ben kendi şahsi gemimde dp veren lf4 olarak ilerliyorum.

Bana göre avantajlı olan o.

Ama bazen taktikler farklılık gösterebilir.

İyi forumlar..

JUPlTER ve Cillos™ bunu beğendi.
  19. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Merhaba,

Sorununuz giderildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

20. Lion

Lion Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.