Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Napolyon bizim Görevli arkadaşımızdır. Chatte bazen yenilikleri test etmek yada log almak için giriyorlar.

iyi forumlar.

2. takemyhard

takemyhard User

haricii piyasa yapmasınlar diye kontrol :) uyanık ol azıcık :)

3. Gariban66

Gariban66 User

arkadaşlar bilgisayarım intel core CORE İ7 7700HQ 2.6GHZ-16GB RAM-1TB HDD- 256 GB SSD GTX950M 4GB internet hızım gayet iyi oyundaki fps 60 civarı sürekli ama oyunda mıdır benlik bi durum mu bilemiyorum anlık kasmalar oluyor anlık donmalar ama savaşı çok etkiliyor mesela tartarusla bi goliye yetişemiyorum. Sohbette sorduğumda kimse bende de donuyor kasıyor falan demiyor oyun gayet iyi diyorlar sorun bende ama ney çözemedim .yardımlarınızı ve fikirleriinizi bekliyorum. (oyunu en düşük kalitede ve 3 boyutlu oynuyorum ve çerezlerimi temizliyorum)

4. anlamadığım dediğinide. log almak için giren şahıs niye sürekli aynı yazıyı atıp duruyor chat zaten yoğun ve banlamada yapmıyorken neye giriyor ki kalabalık etmeyemi. çok manidar ismide var D: para para para napolyon :D cm liğin kalkan urisini farklı yerden mi çıkartıyorlar :S

düzenleme: girecek birisini arıyorsanızda mesaiye uygun bulamıyorsanız globalchat eu ya ben gidebilirim kaan bey

takemyhard bunu beğendi.
  5. Pekala biz nasıl takip edicez bu süreciyani bizim içimizin rahat etmesini sağlayacak bir bilgiyi bize kim verecek supportta aynı şeyi söylüyor . Ki son olanlardan sonra malum Türkiye admin takımına olan bi itibar zedelenmesi var işin acı yanı şu ki bunu düzeltmek için herhangi bir adım atmıyorlar . Aynı tas , aynı hamam ..

6. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Evet haklısınız dedim ya bazı sorunlar Türkiyeyi aşıyor Merkez tarafından kapanması gerekiyor.

Bu tamamen Türkiye Do ile alakalı bir durum olmadığı için itibarda bir zedelenme olmaz.

Kaldıki siz kişisel sorumluluğunuzdan kurtulmuş olacaksınız. Ayrıca bunuda belirtin Takipcisi olmak istiyorum diye.

iyi forumlar.

7. Dostum ciddi şeyler varsa elinde ulaştır bana Ulaşabileceğimiz en üst düzey yetkililerden birisine vereyim azda onların başı ağrısın :)

8. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Siz hangi Yetkiliye ulaştıracaksınız.

Lütfen amacınızı aşmayınız.

KESİNLİKLE HAYIR.

iyi forumlar.

9. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Şimdi sizin dediğinizle söyelediğiniz aynı şeymi kim ve neye girer dediniz Bende cevap verdim.

Kim nereden urisini kazanacaksa kazansın Bildiri atıyorsa atıyor ve görevli olduğu içinde istediği yerden atar.

Başka sorunuz yoksa kilitleyelim.

iyi forumlar.

10. ciddi ne demek ya kralı var diyorum ayan beyan neyin nasıl olduğunun neler yapıldığının nasıl kullanıldığının olabilir tabii ki de ulaştıralım

11. Nasıl yani elinizde kanıt varsa kullan diyordun Kaan bey ?

12. Öncelikle üsluba dikkat ediniz caps lock açmak ne demek sanal ortamda biliyorsunuzdur. Amacı aşmak kadarsa saçma bir kelime seçtiğiniz için tebrikler. zamanında Artemisle aynı muhabbet oldu ve anlayışla ve hoş karşılarken siz ne amaçla böyle haddinizi aşan bir söylemde bulunuyorsunuz

13. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Bunu Support ile paylaş benimle dahi paylaşmayınız. »[-Ç-Λ-Я-Ş-I-]«[£d£] arkadaşımız bana gönder diyor.

Ben bunu demek istedim.

Siz hangi yetki ile arkadaştan bana gönderin ben iletirim diyorsunuz.

Sizin varmı bir yetkiniz. Bu sizlik hatta benlik bir durum bile değil ben bile istemem çünki muhatap değiliz.

iyi forumlar.

14. Bak şimdi 3 Tr serverinin bütün klanlarını adminlerini piyasaya dökücem resimlerle sonra forumdan atıcaklar en iyisi senin dediğin gibi bunları ulaştırmak nasıl ulaşabilirim dostum sana ?

15. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Hangi server da oynuyorsunuz. Belki aynı sorunu yaşayan arkadaşlarda vardır.

Donanım bilgisi olan arkadaşlarımız var ise yardımcı olabilirler.

iyi forumlar.

16. Türkiye 5 oyuncusuyum arkadaşım. madem ki adminin dediği gibi beni ilgilendirmez o zaman seni masumane bir sohbet için davet ediyorum buyur gel.

17. Kaan bey yetkim olmasına gerek yok ben bu sisteme ait bir oyuncuyum ve sizlerin üstü olan bir insana direkt ulaşabildiğim bir ortam keşfettim adam amcam değil dayım değil. sadece bir insan ve ulaşabildim çoğu kişi bilmez bile o insanı niye bundan rahatsız oldunuz ki

18. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Pekala ben bu durumu rapor edeceğim bakalım o ulaşabileceğiniz kişi size ne kadar sahip çıkacak.

iyi forumlar.

19. Neyi rapor ediyorsunuz Admin bey ? Resmen tehdit ediyorsunuz adamı farkında mısın ?

20. sahip çıkmasına gerek yok. sahip çıklacak durum yok. artemis e rapor edin :) tehdit ile sindirmekten vazgeçin milleti

Edit: Kişi isimleri paylaşmayın lütfen bu ilk ve son uyarım ve ricamdır. ( Artemis )

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Eylül 2017
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.