Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Alt alta yazmak ve link vermek yasaktır bu konuda dikkat edelim.

Cevabınıza ulaştığınıza göre kilitliyorum.

Keyifli forumlar

2. Bu tasarım ile ben 2 şeref puanlık streuner kesersem %5 eklendiğinde bu sayı 3 e çıkmıyor ama bize göstermesede 2,... bir şey mi ekleniyor mesela 10 streuner kestik 20 şp verir ama tasarımda olduğumuz için bu 20>örn:21 mi eklenir merak ettim yoksa boşuna mı gidiyor ek şp

3. abd 3 serverinde ne zamana kadar olur aldıktan sonra kutuları açmadan biterse bide

4. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Hayır , 2 şeref puanı eklenmektedir.

İyi forumlar

5. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Biterse gelecek olan diğer etkinlikte açarsınız.Sorun olmaz bence.Ayrıca kutular bugünde haritada olacaktır.

İyi forumlar

6. bu akşama kadar kalsa açarım hepsini şimdi alıcam 20 lik anahtar

7. dükkan da bulunan destekleri mobil ödeme ile alamama sebebim nedir acil bilgi ve ya link alabilir miyim

8. Merhaba Arkadaşlar,
    İki destek birden alınca süreleri üst üste ekleniyor mu? Yani 20 saat oluyor mu?
    Şimdiden Teşekkürler İYİ FORUMLAR...

9. EsKiSeHr

EsKiSeHr User

Aynı destekden alırsan evet üzerine ekleniyor bir limiti yok 100 saat 1000 saat bile olabilir :)

10. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Dediğim gibi bugünde duracak kutular.

İyi forumlar

11. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Bir bilgi yok bundan önce en son geldiğinde de alınmıyordu.

İyi forumlar

12. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Arkadaşımızında dediği gibi üstüne eklenmektedir.

İyi forumlar

13. Teşekkürler bilgilendirmeniz için. Böyle olması çok güzel oldu. Konun kilitlenmesi uygundur.
    İyi Forumlar...

14. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Anlamadınız demek istediğimi heralde biz o kadar uğraşıp TR tasarımını getiriyoruz 3 yıllık emek ile o diğer ülkedekiler hiçbir emek vermeden tasarımları geliyor ve ucuz fiyata.Etkinlikten sonra 50 tl olsa ne olur bin tl olsa ne olur...

15. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Demek istediğinizin şuanda farkına vardım ama yapabileceğimiz birşey bulunmamakta karar böyle alındı.Diğer ülkelerde bizim tasarımımız çıkınca anladığım kadarıyla karşı çıkmış olabilirler.Çözüm olarakda tüm ülkelerin tasarımı getirilmiştir.Böyle bir tahmin yürütüyorum en azından.

İyi forumlar

16. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Rica ederim , isteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar

17. Kapılarda Çift ödül günü forumdan kaldırıldı diyorlarda oyundanda etkinlik olarakta kaldırıldımı bir daha gelmicekmi o etkinlik. Doğru bilgi varsa admin falan varsa cevap verebilirmi.

18. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Öncelikle büyük harf ile konu başlığı yazmak yasaktır.

Kaldırılmadı.Sadece şuanda aktif değil.Aktif olursa oyun içinde uyarı gelir zaten.

İyi forumlar

19. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Olan niye Türk insanına oldu sağlık olsun ne yapalım .. Konu kapanabilir. İyi görevler dilerim

20. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Sağolun size de keyifli oyunlar dilerim.

Keyifli forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.