Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. anakin5555

anakin5555 User

ne güzel anlattın kardeş ;)

2. EFKARLI

EFKARLI User

Merhabalar, oyun içerisinde, oynayanlar arasında vs. bir "serverlar birleşecek" muhabbeti var, şimdi iki şeyi merak ediyorum,
    1. si serverlar birleşecek mi
    2. si birleşecekse şu an ki hesaplarımıza ne olacak, envanterimdeki itemler silinecek mi ?
    şimdiden teşekkürler

3. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Serverler'in ne zaman birleşeceği hakkında kesin bir bilgiye sahip değilim.

Eğer bileşirse hiç bir şekilde envarterleriniz silinmeyecektir.

İyi Forumlar.

Shadow.sword ve EFKARLI bunu beğendi.
  4. Hayirli olsun 1m uriyken banada obsidyenden cıkmıştı :cool:

5. musa

musa User

bu vip üyelik ne kadar cok olmuş 6 aylık vip üyelik 55 kuruştan olmuş 74.90 kuruş olmuş.. 11 kuruştan bi aylık vip üyelik 14.90 kuruş olmuş sizce cok degılmı oyun ıcın

6. POSEİDON

POSEİDON User

Türkçe öğretmeninle tanışmak isterdim

7. Tahminimce ihtimalle değişen döviz kurları ile bağlantısı var.

8. valla bişey anlamadım dediğinden

9. blulight

blulight User

haritada biri ile savaşıyom o beni ben onu 7-8 kere kestik puşling banına neden olurmu

10. coder545

coder545 User

olmaz, 10 kereden sonra tehlikeli tabi sikayet ederse

11. Darkorbit in sahibi Bigpoint firması Almanya merkezli, euro ve tl döviz farkı son zamanlarda çok yükseldiği için dengeleme gelmiş olabilir diğer ülkeler ile

12. blulight

blulight User

beni kesen adam çetten yazdı ödül vermiyon diye şikayet eden olur illaki ban yermiyim

13. x.X.x

x.X.x User

Uzun zamandır bulunan bir sorun gizli harita meselesi.Aslında bakılırsa oyuncuların yararına kullanabileceği bişeyken günümüz TR serverlerinde sadece belli başlı kullanıcılar faydalanabiliyor ve sonuçta bir haksızlık doğuyor gibi görünüyor.Gördüğüm kadarıyla tüm Türkiye sunucularında bu haritayı domine eden gruplar var ve onlar dışında buraya kimse giremez girsede o haritada barınamaz.Peki esasen tüm oyunculara açık olan bi haritanın sadece belli başlı bir gruba hizmet etmesi doğru mudur? İçerde hangar hala bırakılıyor hatta bir bırakan durmuyor 2,3,4... bırakabildiği kadar bırakıyor? Ne de olsa oyunu bu adamlar kiralamış ve bigpointten tapuları var!!!Hani demiyorum girelim sonsuza kadar toplayalım diye ama o kadar emek veriyorsun içeri giriyorsun adamlar içerde kurumsallaşmış bi geliyorlar tapumuz var der gibi seni o haritadan siliyorlar. İçerde hangarı bırakmak serbest mi öncelikle bunu söyleyin bana?

14. Serbest değil ama içerde hangar bırakanlarada ban veya herhangi bir ceza verilmiyor sadece hangarı x1 haritasına atılıyor (eğer bu kişiyi kanıtlarıyla raporlarsan ) :D tabi adamın diger gemileride orda oldugundan sorun yok :D . Yani burda büyük bi haksızlık söz konusu , fixlemeyecekler muhtemelen burdan birilerinin ekmeğine yağ sürülüyor , şimdi adminler gelip reddedicek ama durum aşikar .

Cillos™ ve x.X.x bunu beğendi.
  15. 200k uriyken parayı bastırıp aldım full havoc olmak için 29 zeta yaptım :D 29 zetanın yararlarıda oldu ama örnegin 26 lf4 üm 23 ü kutudan 2 si kapıdan :D tasarımların hepsi kutudan apis de kutudan (yeşil) .

16. x.X.x

x.X.x User

Yok dostum adamın pilot profilini alıyorum yolluyorum diyorum ki bu adam gizlide hangar bırakıyor.Bana kanıt lazım diyorlar! Ne yapayım adamın hesabını ele geçirip içerden fotoğraf mı alayım ? Hayır anlamıyorum neden bunun üzerinde bi düşünmüyorlar ?

STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  17. Konu hesap güvenliğine gelicek olursa , bunu hiç tartışmayalım hesap güvenliğinin olduğunu zerre kadar düşünmüyorum bana kalırsa zayıf . Kantı konusunda çok saçmalıyorlar zaten yapılacak birşey yok dediğim gibi hiç denemeyeceksin onun yerine gizliyi

x.X.x bunu beğendi.
  18. x.X.x

x.X.x User

Zaten gizliden gelecek beyazın falan derdinde değilim gemimde bana yetecek artacak beyaz var ama ortada bir haksızlık var canımı sıkan konu bu.Ha adamlar emek etmiş girmiş kardeşim helal olsun ama en fazla 1 gün kalabilsin içerde ne yapıyorsa yapsın o sürede diğer şekil orda çadır kurup istila etmiş oluyorlar ki bu da hiç hoş değil

19. Boşuna yoruyorsun kendini adamlar henüz milyar mlyar x4 yapmamışlar , hele bi yapsınlar bizim gibi garip gureba lar için kapatılır harita (kökten) .

Cillos™ ve x.X.x bunu beğendi.
  20. bana da sarı ganimetten düşmüştü apisim yokken zeusum vardı ;)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.