Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. x.X.x

x.X.x User

Ben yorulurum usta eğer bu çabam karşılık bulacaksa yorulmaya razıyım.Bir adminin hatta mümkünse artemis veya kuzey adminin bu konuya gelmesini rica ediyorum derdimi anlatayım.

bayrampaşalı bunu beğendi.
  2. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Bu talebinizi ileteceğim. Ama uygun olur iseler size dönerler olurda müsait olmaz iseler kusura bakmayınız.

iyi forumlar.

3. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Eğer kapanacak olursa kendi gemiside aynı cezeyı alacaktır. Zannedersem bunu göze alamaz.

iyi forumlar.

4. musa

musa User

ben dolar yada euro almıyorumkı bi oyuna bu kadar para verılmezkı verende ya cok parası vardır yada beyninde sorun vardı..

5. x.X.x

x.X.x User

Adminim onlar olmazsa siz yardımcı olun söylediklerim hakkında ne düşünüyorsunuz onu söyleyin.Eğer çözüm istiyor ve fikir bulamıyorsanız gizli haritayı komple kaldırın oyundan olsun bitsin

6. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Öncelikle sizi o haritada kesmeleri normal bir durum.

Ama bir oyuncu gözü ile bakarsam duruma söyledikleriniz de haklısınız.

Bu durumu iletirim ama ne gibi bir çözüm bulunuz bilemiyorum.

iyi forumlar.

x.X.x bunu beğendi.
  7. S.a benim ticaret diroidim kayboldu ya da yanlışlıkla sattım yani bulamıyorum Acaba bende mi hala ve bendeyse nasıl bulabilirim Yoksa nerde bulabilirim yani nasıl yenisini alabilirim veya dükkanda var mı ticaret diroidi, dükkandan satın alabilir miyim?

8. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Satış diroitiniz Kaybolma söz konusu değildir satış limitiniz bitmiş olmasın.

Bu arada bulunduğu yer CPU lardır.

iyi forumlar.

skayvorkır bunu beğendi.
  9. x.X.x

x.X.x User

Bakın şunu söyleyim şu ana kadar o haritaya bir defa girdim ve kesildim bidahada uğraşmadım.Burda bahsettiğim şey kesilmek değil kesilmeyi hiçbir zaman sorun etmedim.Ben diyorum ki adamların haksız kazancı söz konusu.Sabah resetine kadar orda duruyorlar ve resette hangarı orada bırakıyorlar sonra gece tekrar gemiye girip resette yine bırakıyorlar.

10. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Konunuzun linkini gerekli yere ulaştırdım sizinle aynı fikirdeyim bir oyuncu olarak.

iyi forumlar.

Cillos™ ve x.X.x bunu beğendi.
  11. Merhabalar

Gizli harita konusunda tüm bildirimler, soruna dair çözüm önerileri yani yapılması gereken tüm bildirimler ilgili birime yapıldı. Gizli harita konusunda değişiklikler olacak ama ne zaman olacak bize de henüz bilgi verilmedi.

Cillos™, x.X.x ve KANUN bunu beğendi.
  12. Bu 4. Gün ve ben hala giremedim bpnus almaya 1 gün daha olursa 2 lf4 gitti

anakin5555 bunu beğendi.
  13. x.X.x

x.X.x User

Öncelikle ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim.Ama halihazırda şuan yapılanlar ne olacak ? Bu adamlar bu işi kavramış yarın bu durum değişirse gemisinde 80m 100m beyazı olan adamların yanına kar kalmış olacak bu değişim

Cillos™ ve Darion26 bunu beğendi.
  14. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Öncelikle Yardımcı olmanızdan dolayı size Teşekkürler ederim.

Ardakadaşımızın da dediği gibi Döviz kurlarından dolayı fiyatlarda artış oldu.

Başka sorunuz yok ise konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

iyi forumlar.

15. Darion26

Darion26 User

Kuzey umarım adamların bütün x4 leri ellerinden alınır. Biz x4 bulmak için zorla kapı dönerken adamlar milyonlarca yaptılar birde chatte dalga geçiyorlar orası bizim dünyamız diye.

Cillos™ ve x.X.x bunu beğendi.
  16. x.X.x

x.X.x User

Geri alınması doğru olur mu bilmem ama şöyle bir şey yapılabilir mesela sabah resetinde gizli haritada oyundan düşen x-1 haritasında başlar :)Şuan için başka bir açık bulunana kadar en doğrusu bu gibi

17. anakin5555

anakin5555 User

1 lf4 giiti demes istedin heralde falsh bozuk bu arada indirme android flashin settings ayarinin yapilmasi lazim ama o site kapali yani flashi unut artik acil puffin indir o_O

Shadow.sword bunu beğendi.
  18. İndiriyorum şimdi anakin.

Yaş ve cinsiyeti öğrenebilir miyim ona göre abi veya abla diye hitap edeceğim...

anakin5555 bunu beğendi.
  19. anakin5555

anakin5555 User

Anakin5555 yaxisina tikla userin altinda ne yaziyor ;) erkek ;) teog ogrencisiyim

20. Artık meog deil mi

anakin5555 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.