Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    • Vanquisher : Rakip şirket oyuncusuna %7 hasar bonusu sağlayan tasarımdır. Bu Yüzden Kendi Şirketindeki 0yunculara fazladan hasar veremezsin.Hasarının olduğu gibi vurursun
    İyi Forumlar.

1. ggggggg
    vru isen mmo tasarımı ile vru ya dalarsan %7 daha fazla vurursun

2. FURKANBEY

FURKANBEY User

arkadaşlar gemim çok zayıf size sormak istedigim soru kappa kapısını yapabilirmiyim. 13 lvl goliath 5 lf4 lf3 ve kalkanlar full değil hız jeneratörleri full deil. 6 arge 6 iris 1 apis var. Cephane x1.

3. coder545

coder545 User

boss kucurbiumda elit kullanirsin gerisini ceke ceke kesersin rahat

4. Öncelikle Kolay Gelsin . Benim Merak Ettiğim Bir Konu Var da . Acaba Ben Oyun Chatimin Sınırsız Kapatılmasını İstesem Suporttan Uygulanır mı ?. Ayrıca Ondan Sonra Herhangi Bir Zamanda Geri Açılmasını Talep Etsem Olur mu ? Bu Konuda Bilgisi OLan Bir Arkadaş Veya Mod Varsa Bilgi Verirse Sevinirim . İyi Forumlar....

5. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Bu isteğinizi supporta iletiniz.

Gereken yapılacaktır.

İyi forumlar

6. Kappa Kapısını yapabilirsin gibi bir şey diyebilirim ama bu seni zorlar ve sıkılırsın %60 Yaparsın fakat coder545 arkadaşımızın dediği gibide çeke çeke kesmen lazım yoksa işin biraz zor :) İyi Forumlar...

7. yaparsın kendine güven netten de aç kapı dalgalrında ne var önceden bilgin olsun çok mu zorlandıgını dşünmeye başladın çek sepromu yada sarı taşı bas lazere x1 le bile baya yükselir dmg n boss kubirciğum ile boss lordikalar seni biraz zorlar onun dsında bişi yok

8. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Kappa kapısını yapabilirsiniz fakat kucurbium ve boss kucurbiumda zorlanırsınız.

Çünkü diğer yaratıklar gibi menzil dışında durarak vurmanız biraz zor oluyor bence.

Ama kucurbium ve boss kucurbiumda elit kısarsanız yapabileceğinizi düşünüyorum.

İyi forumlar

9. ben bugun turk bayrakli gemi aldim 4,99
    1 gemiyi bulamiyorum
    2 lf4 hepsi kayip oldu
    bu nasil is yaw

10. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

G-Champion gemisinin tasarımıdır.

Eğer genede yok ise hem lf4 hemde almış olduğunuz ülke tasarımı için supporta başvurun.

Gerekli incelemeler yapılacaktır.

İyi forumlar

11. evet 4.99 almisdim akatrdim simdi yok :D ne lf4 nede ekipman

12. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Deminde dediğim gibi supporta başvurun gerekli incelemeler yapılacaktır.

Gerekli cevap verildiğinden dolayı kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar

13. çark denen bi alet var biliyormusun .:)) cerrahla sperhead kovalarım o şekil ..oyunu iyice ögrenın sonra gelın bıdı bıdı yapın ;)

14. sen istersen diline bi hakim ol birinin ayağının altında felan kalır.
    herkez özür bir şekilde düşünce belirtiyor burda

15. Tamam o zaman cerrah ve pusatı benim usul ile dengeleyelim pusata benden 1 slot fazla ve 680 bin Dp çünkü canı az Cerrahada %35 vuruş %35 hp %35 kalkan %35 Şp %35 tp ilave edelim işte böyle birşeye itiraz edin cerrahım ve pusatım olmasına rağmen ben bile önce ses çıkartmam ama gönülsüzce de olsa itiraz ederim :)cerrah ve pusat o kadar abartılacak gemi değil ben hala vega ile oynuyorum ageisle kasılıyorum el alışkanlığı ve sevdiğim gemi savaşırken vega yı seviyorum .

Son düzenlenen: 17 Haziran 2016
  16. evet vruluyum Cok saol konu kilitlenebilir

17. Bunu soruyorlar hep. Tekrardan söylüyorum. Açıklamasını dikkatli okuyun tasarımların. Ne şirket olursan ol aslaha kendi şirketindekine Nüfuz Tasarımı etkisi işlemez. İyi oyunlar.

18. Hesabımda Şimdi 50 K Uridium var bu uridiumu en mantıklı nereye harcayabilirim ne yapmalıyım ?

19. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

indirim ve cift kat gelmis harikasiniz :D size ekibinize tesekkurlerimi sunarim:)

±_A§Lañ¥ü®ëKLî_± bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.