Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

1. Çünkü darkorbitin sunucuları bu;

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ekim 2017
  2. Damaner Etkinliğinin içinede edildi.2008 den beri oynuyorum oyunu milletin Oyun sunucuları ileri Dark orbit geri vites taktı nereye kadar gider? Geri vitesle bi yere tostlayasıya kadar ! Yönetim istifa !

3. Oyunu boşuna oynamayın zaman israfından başka bir şey değil daha adminler kendi hareketlerini denetleyemezken oyun nasıl düzgün olacak ?

*SüPeRmEn*[BŞK]™10™ bunu beğendi.
  4. Teşekkürler modum dediğiniz gibi yapacağım konu kilitlenebilir

5. Merhaba arkadaşlar Galaxy kapılarında X2 olduğu zaman karantina kapısında da mı oluyor ? Bunu merak ettim

6. Lion

Lion Guest

Merhaba,

X2 Karantina kapısında değil normal GG kapılarında geçerlidir.

İyi Forumlar.

7. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Gizli haritaya girişlerde 250 atlayışta o an şans kime vurduysa o kişi haritaya atılır.

İyi forumlar.

8. Arsemia

Arsemia User

Adminlerin bi oyuncuya karşı saçma sapan konular üzerinden tartışmaları oyuncuya karşı taraf tutmaları veya böyle saçma bir şey üzerinden oyuncuyla anlaşmaları ne kadar doğru bilemiyorum.

9. Saçmalığın boyutundan bende farkındayım fakat bu yönetim kendini düzeltmezse oyunun sonu yaş şu an olduğundan daha beter olacak...

10. Bence şu Hammerclaw iyi bir gemi gerçi benim o gemiyi almam biraz vakit alcak gibi ama kalsın bence ne gereği var aegis e tasarım olamaz o gemi :D aegisin de bi şekli var :D

11. Arsemia

Arsemia User

Hayır her 250 atlayışta gizli haritaya biri düşmüyor 250. atlayışta gizli haritaya girmek için bir ihtimal doğuyor her 250 de girilecek diye bir şey yok 250. atlayışta es geçebilir kimseyi haritaya atmaya bilir tamamen şans.

12. çok teşekkürler konu kilitlenebilir

13. Turkey

Turkey User

pazar akşamları hep x4 mü geliyor artık

14. G_s_G_s

G_s_G_s User

Boşuna nefesını tuketme ben yıllarca yazdım herseyı noldu hıc bırsey duzelmedı kardeşim para hersey demektır bosuna strese gırme gır uc bes dakka kes brsyler stres at cık bosuna yorma kendını

15. w*3*w

w*3*w User

Hergün girene 200 iridyum veriliyordu..Şimdi verilmiyor..Belli bir gerekçesi varmıdır?Şimdiden yanıtınıza teşekkür ederim..

16. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Günlük giriş ödüllerinden basediyorsanız hergün verilmiyor.

Haftanın 5 günü belirli ödüller veriliyor. Halada veriliyor.

İyi forumlar.

17. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Merkez tarafından Belirleniyor genelde pazar günleri gelmektedir.

İyi forumlar.

18. onuda cok gorduler .)) oyunculara

marmarisboy ve *DELİBEDRİ* bunu beğendi.
  19. w*3*w

w*3*w User

Ustam günlük giriş hediyeleri yok artık..5inci günden itibarende muntazam girişlere 200 iridyum verilirdi..artık yok..bundan bahsediyorum..

20. lion haftada 5 gün yok bir kere 7 gün var ayrıca demaner etkinliği berbat.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.