Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

BURAYA bir göz atınız isterseniz.

iyi forumlar.

2. kasılmak zorlaşacak.cubikonun kenarı oyuncuyla dolacak.herkes sıkacak.cubiden şimdi 250-300 alıyosak belki 25-30 alacaz.rahatımız elden gidecek.demanerden kutu düşürmek iyice zorlaşacak.ıce meteroid belki çıktığı gibi ölebilecek(belki birkaç saniye yaşar).

Cillos™ bunu beğendi.
  3. Şu yazdığından sonra aklıma Kolpaçino 3 de bir sahne var. Aydemir Akbaş Üstadın bir repliği "Hem ayranım dökülmesin hem bilmem ne olmasın. " Bukadar aç gözlü olmayın kardeşim. Sen kazanacaksın diye başkası kazanmasın mı? Başkası gelişmesin mi?. Başkası gelmesin mi? Sonra ağlayın oyuncu az oyuncu az diye. Gelecek adamlar gelişme gösteremezse o kestiğin cubilerle haritada evcilik oynarsın.

4. yeni oyuncular yeni ittifaklar yeni düşmanlıklar ve yeni aksiyonlar :D olması gereken bu hadi bakalım Almanya bastır :)

Yagmuradam_TR bunu beğendi.
  5. Oyuna girmeyi unutunca böyle oluyor :( Anasayfada olsaydı hergün almıştım günlük girişi böyle kötü oldu.
    Valla çoğunluk alamazsın diyor ama alabilsem keşke...
    4-5 gün kaçırma imkanı vardı ama kaç gün kaçırdım hatırlamıyorum :D
    Bir sonraki takvime artık :(
    Kaç gün kaçırdığımı hatırlamıyorum desem :oops::rolleyes:

6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Alırsınız,alttaki kalan gün 9 gün ,açılmamış 8 ödülünüz var.Her gün mutlaka oyuna giriş yapmaya özen gösteriniz.

Keyifli forumlar.

7. -KINOY-

-KINOY- User

admin rsb birleştire gelecekmi böyle bir durum varmı

8. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Şu anda RSB nin birleştirmeye gelip gelmeyeceği hakkında bilgimiz yok geleceği zaman forumda duyurusu yapılır.

İyi forumlar.

9. bu gelen mailin türkçe meali şöyle. bakın bot yapmayı bırakın sizi banlamak istemiyoruz zaten oyuncu kalmadı sizide banlarsak kim oynayacak oyunu, o yüzden önce uyarıda bulunuyoruz kalan bir avuç oyuncuyuda heba etmek istemiyoruz. demekki neymiş botlara yumulun uyarı gelirse bırakırsınız gelmezse bota devam :D

Darion26 ve WolfWar bunu beğendi.
  10. Darky

Darky User

Tr serverleri 3'e düşecek. Yogun olan tr 1 2 3 ayrı ayrı birleşecek. Bence dogrusu yeni 3 sunucu açıp herkese ayrı ayrı gitmek istedigi sunucu sorulmalı. Aslında boşa konuşuyoruz. Bekleyip görecegiz. Bu zamana kadar hiç bir şeyi dogru düzgün yapamadılar bari bunu yapsalar.

Cillos™ bunu beğendi.
  11. _-HARD-_

_-HARD-_ User

Sen alıyorsun ben senden 1 geri geliyorum malefes LF4 ü kaçırdım :(

12. _-HARD-_

_-HARD-_ User

Ben TR sunucularının 2 ye düşeceğini duydum. Bakalım 2 mi 3 mü olacak ?

13. Bu etkinlikteki ad soyad gerekli mi?

Çünkü vermek istemiyorum çok.

Ayrıca hesap ID mi nerden öğrenebilirm?

Ve oyuna girenkenki ad istediği oyunda kullandığımuz ad mı yoksa ilk başta oyunu açarkenki kullandığımız ad mı?

14. İçime su serptiniz :) Teşekkürler Jüpiter adminim

JUPlTER bunu beğendi.
  15. Hesap ID’ni anasayfada sol üsten görebilirsin, sırayla yazılmış rakamlardan oluşmaktadır

Shadow.sword bunu beğendi.
  16. klohftru

klohftru User

Selamlar
    Süreli Yeşil kalkan Nasıl alınabilir.

17. takemyhard

takemyhard User

o neki?...

18. Captivity

Captivity User

Bu konunun sonunda ya yeşil kelimesine ya da çok bilmiş konuştuğum için bu mesajıma gülüyor olacağız gibi hissediyorum :D

Cillos™ ve takemyhard bunu beğendi.
  19. takemyhard

takemyhard User

valla bu yeşil kalkan neki, bi söyleyin yaw, meraktan ölecem :(

Captivity bunu beğendi.
  20. takemyhard

takemyhard User

süreli diyo?... füzyonun nesi süreli?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.