Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hakkaten çok dandirik oyun ya ne online oyunlar var arkadaslarıma gösteriyorum darkorbiti diyorum 10 seneden fazladır oynuyorum bunu hastaneye kaldırılmalısın diyorlar :) piyasada çok güzel oyunlar

2. Bunun hakkında duydugum birsey var paylasayım arkadaslar release 4 mü ne diye bi program var otomatik gizliye girmek için cpu satın alıyor gemiye takıyor bittikce tekrarlıyor x2 haritadan atlıyor normal sizin gibi deniyor sahsen hic denemedim zaten girsekte keserler iceride millet cirit atıyor herneyse yani içeri girincede ötüyormus ses uyarısı veriyor bilgisayarınızdan bide yani gemiyi bırakın kendi kendine program denesin girince de ötsün sizde sonra rahatca takılın öyle bi dünya varmıs. admin bu realese 4 işini rapor edersen iyi olur baska seylerde varmıs diyorlarda ne oldugu belli degil sayılı insanlarda varmıs klanca girip takılıyorlar içeride. sansını deneyim günlerce deneme yapanlar iceride kesiliyorlar en azından sunuda yapabilrler gizli haritada ister düşman ister aynı sirket birbirine sıkma yasağı getirilsin sonucta görev yapma x4 toplama yeri emek verilerek giriliyor. bide sunu ekliyim sabah 6 bucuk resetine kadar adamlar gizli haritada takılıp x4 falan toplayıp sabah resetinde oyun kendi kendine yeniden bağlan verdigi icin çıkışa basıp hangar bırakıyorlar içeride 200 300 m x4 kastı millet içeride dünyadan haberiniz yok bunları engellemek sizin işiniz herkes şikayet ediyor ama yapılan bişey yok insaf.

3. tabutçu99

tabutçu99 User

Bunlar ortalama gızlıde 1 saatte kaç ucb topluyorlar katlayıcıyla bende denıyorum suanda tık yok 3 saatır :)

4. skaylabımda bırak sepromu sarı tas cıksın die oyuna girmiyor bekliyorum kapıları anca hafta sonuna yada besleme cekebilince yapıyorum yoksa cok lazer gidiyor ben bu buglar hakkında cok sey yazdımda kimin umrunda ki sanki millet gemisine bi kac milyar besleme yapıp sırf besleme var diye satısa cıkardı hep. bi gemi var mesela yok yok 30 bin ınsta 340 milyon beyaz 1.6 milyar seprom yeni gemiler yeni lf4 ler ne dersen o yazıklar olsn bunca giden zamanıma harbiden tiksindim su oyundan sayborg alayım diye 70 lira sadece destege vermişitim vipleri indirimleri saymıyorum zaten .seprom desen hayal zaten 9 bini ceksek bosa gitmesin diye sıkmıyoruz bos yere. ful destek cekip kendimizi rambo sanıp dalıyoruz haritaya nede olsa kapı gibi 90 bin besleme yapmısız kralına meydan okuruz oda 3 gunde bir aglasak mı gülsek mi halimize bilemedim vel hasıl cok sürmez oyunu bırakacam cok para yedirdim bu oyuna haram olsun emekle günlerimizi heba edip uyumadıgımız günlerimiz varken adamların bi yılda yapacagımızı 5 dk da yapması insanın gücüne gidiyor sogutuyor oyundan neys diyeceklerim bu kadar hadi eyvallah.

WolfWar, *Soulfly* ve x.X.x bunu beğendi.
  5. boşuna deneme iceride klanlar cirit atıyor keserler seni iceride heba olur emeğin her bi kutu 2500 3000 cıvarı biliyorum ama zamanını boşuna öldürme.

6. x.X.x

x.X.x User

:D

7. *Soulfly*

*Soulfly* User

herşey iyi güzel anladıkta her kapı bittiğinde yada yaratıkların çöplerinden yine demon diroit tasarımları çıkıyor bunu anlamış değilim. Allah aşkına ne işe yarıyo ne de kullanan var kardeşim ya. hangarımda belki 50-100 tane duruyor. diğer görüntü için olanlardan bahsetmiyorum bile. resmen kuru kalabalık yapıyorlar. bari izin verin silelim çöpe atalım şu saçma şeyleri. 50-100bin uriden satıyorsunuz dükkanda ama biz satmayı bırak çöpe bile atamıyoruz. aslında satış fiyatının yarısından geri verebilmemiz gerekirdi. gerçekten çok saçma bi anlayışınız var. kınıyorum sizi :D

WolfWar bunu beğendi.
  8. ___Nemo___

___Nemo___ User

Terör kapısı etkinligi başladımı ben işteyimde giremiyom

9. ._Batur_.

._Batur_. User

Malesef dostum daha dün yazmiştım bide kandirdilar :)

10. kandırılmadındı dolandırıldın sonucta sen bunların söyledigini yaptın darkobit yapmadı karsılıgında

11. şu saat olmuş hiçbir yetkili konulara cevap vermeye gelmedi yazıklar olsun.

12. tabutçu99

tabutçu99 User

Forumu nıye kapattı bunlar

13. oben

oben User

bu hafta gg indirimi gelmezse şaşmayın aha buraya yazıyorum..

14. bence tr ekibi almanyayı yanlış anladı ve bizimkilerin yanlış anlaması sonucu türkler mağdur oldu . şimdi gidip almanyaya biz yanlış anlamışız dolayısıyla oyuncularımızda mağdur oldu diye açıklamada bulunmaya çekiniyo olabilirler. aksi durumda oyunda teknik hata olsa hemen derlerdi oyunda hata var mağduriyetler giderilecek diye. ne yapacaklar onu düşünüyolar şimdi.

15. takemyhard

takemyhard User

bakalım terör kapısını becerebileceklermi :)

16. oben

oben User

patlayıp geldikten sonra portal seçeneği gelmiyor..nereden devam ettiysen devam ediyor önceki öyleydi.

17. tabutçu99

tabutçu99 User

Teror kapısıda bugun olmıcak baksana ses yok ınsan soyler 1 gun onceden saat kaçta cıkacak diye.Etkınlıkler bolumune bıle etkınlık sss ını atmaya usenıyorlar.

18. Bu kapı ne zaman gelecek?

19. testte gördüğüm kadarıyla becermişler gibiydi. çok gereksiz etkinlik olduğu için kapıyı sonuna kadar bitirmedim yinede sonu nasıldır bilemiyorum :)

20. oben

oben User

kapalı testmi yapıldı..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.