Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. x.X.x

x.X.x User

Uyarılarla başlamadan önce bi özür dilersiniz diyordum.Hani bişeyi değiştireceğinden değilde ortamı yumuşatırdı belki.

2. Helal olsun kardeşim adamsın uğraşmışsın hepimiz için.

Gerekli ve geçerli bir açıklama bekliyoruz ADMİNlerden hukuk geçerliliği içinde özellikle

Cillos™ bunu beğendi.
  3. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Kuru bir özürün bir faydası olmaz.

Sonuç ne zaman oyuncuların istediği gibi olur.

İşte o zaman bir sonuç elde etmiş oluruz.

İyi forumlar..

4. beyaz mod nerde artemis zam açıklaması yapıyor indirim açıklaması yapsın işine mi gelmiyor saat ögle oldu açıklama yok bu kadarda olmaz yahu

5. x.X.x

x.X.x User

Amacım size laf sokmak ya da zorda bırakmak değil yanlış anlamayın ama şu durumun saçmalığının sizde farkındasınız.25 gündür çabalıyorum biraz daha uri kasabilmek için tüm çabamda indirimin %55 olacağından acıyorum emeğime

6. aynen amaç laf sokmak değil adil olunması 3m uri kastım %55 indirim olacak diye harcadığım zamanı emeği siz düşünün ki bu %55 indirim olmazsa oyunu bırakacak çok kişi tanıyorum... bu arada terör tüneli kapısı etkinlikte gözükmesine rağmen ben göremedim haritalarda nerde acaba?

7. G_s_G_s

G_s_G_s User

elimizde olan indirim paketlerin suresı uzamıs sadece dukkan ıcın gecerlı bızdekı ındırım noldu papatesmı oldu aynı ındırımı bıze su yonetımındekı herkezsın ısı gucu rast gıtmesın bu kadar oyuncunun gunhanı vebalı ahı uzerınzden eksık olmasın amin benım hakkımı yıyende yuzu gulmesın kandırın anca mılletı botları bugları cozemıosun ısınze gelmedıgı ıcın barı su seylerı adam akıllı yapın bu yazım oyun yonetımıne burda calısan admınlere degıl bastakılere ıletın aynen

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ekim 2017
  8. ._Batur_.

._Batur_. User

Bendede oledi duzeldi

9. ._Batur_.

._Batur_. User

Haklısın dostum malesef

10. G_s_G_s

G_s_G_s User

ındırım paketı olanlara suresı uzaltıldı olmayanlara ındırım verldı sadece 25 ınırım bız 55 ındırım dıe bekledık kekledıler bızı :D cıldıracam

11. Evet 3-4 hafta önce bende zeusbgününü gördüm ama 1 haftadır bekliyorum hala olmadı Zeus günü

12. BSYO

BSYO User

sadece dükkan da ise neden gg de 95 uri yerine bnde 70 uri olarak görünüyor 1 gg

13. Bir etkinliktede sorun çıkmasında hepimiz şaşıralım.Ya başında yada ilerleyen zamanlarda sorun çıkıyor,alıştırdılar bizi artık.

14. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhaba,

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bizler de bir cevap beklediğimiz için size anında yanıt dönemiyoruz haliyle.

Biraz önce bir e-mail attım. Yaptığım incelemeler sonucunda anlaşıldı ki bir eksik bilgilendirme ve buna bağlı olarak çeviri hatası nedeni ile sadece biz değil Tüm BP ülkeleri aynı hatadan muzdarip kalmışlardır.

Bu konuda sizlere teşekkürü borç bilirim çünkü sizlerin sayesinde orada bir yanlışlık olduğu ortaya çıktı. Ekip bu konuda bilgilendirildi.

Bizlere gönderilen açıklamalarda "Dükkan" yani "shop" olarak bilgi verildiği için TR dahil diğer ülkeler de hep sizler gibi düşündü ve bekledi.

Bundan sonra tabiri caiz ise top almanya ekibinde.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

not: Burada benim işime geliyor gelmiyor iması hoş değil. Bu konuda karar verici mercii biz değiliz maalesef.

-»MİЯΛCŁΞ§«-HvN bunu beğendi.
  15. lllecelll

lllecelll User

allah sizi bildiği gibi yapsın boşu boşuna indirimi çektik milleti kandırmaktan vazgeçin artık :mad:

16. tabutçu99

tabutçu99 User

Cildirmamak elde deil

17. takemyhard

takemyhard User

ben dediydim diyceem ama ; ayıp olur :)

18. Tata

Tata User

herkesin oil toplaması gerektiği bir anda diroid tasarımı verilmesi ne kadar anlamlı bu tartışılır

19. x.X.x

x.X.x User

Etkinlik gelecek mi onuda bilmiyoruz durun bakalım :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.