Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar yanlış anlamayın ama siz resmen inanmışsınız böyle birşeyin olabileceğine. sizce bunca zaman indirim kodunu kırk yılın başı 3-4 tane dağıtarak veren onuda çekilişle v.s. veren darkorbit 15 tl lik vip paketini alan herkese( zaten çoğu kişide var ) indirim verir miydi siz buna kendinizi nasıl inandırdınız :) kaldı ki birçok arkadaş indirim çektik v.s demiş arkadaşlar dereyi görmeden paçaları sıvarsanız böyle mağdur olursunuz kusura bakmayın ben darkorbiti savunmuyorum ama artık bu tarz kelime oyunlarınada kanmıyorum. sizde yavaş yavaş benim gibi birçok kişi gibi alışırsınız. bu arada türk yetkililerinde bir suçu yok aslında ama genede biraz kabahatli olduklarını söylemeden edemiyeceğim :)

2. bu kapı kaç bölüm ?

3. WolfWar

WolfWar User

Sorun ne zaman olmadı ki ?

4. sonuç ne yani indirim paketi mi anladı tr ekibi dükkan indirimini eger buysa yazıklar olsun oyuncuları iyi oltaya düşürdünüz

5. DUYURU yapılırsa çok iyi olur bu konu hakkında. Teşekkürler.

6. Artemis hanım siz bize teşekkürü borç biliyorsunuz da bunun bize bi hayrı yok. Asıl Almanya yönetiminin ve Bugpointin size teşekkürü bir borç bilmesi lazım. Malum İndirim gelecek diye herkes indirim çektirip uri aldırdınız vs. Kasaları doldurttunuz. Daha ne olsun..

Cillos™ bunu beğendi.
  7. Adminim saygımız size büyük ama halden anlamalısınız. Gerçekten dün verilen %400 sale etkinliğinde çekilen uridiumların tamamı bu gece içindi. Onu da gectim insanlar o kadar kastılar vip çektiler indirim çektiler ve dün gece ki yaşadığımız şoku inanın ben 9 yıllık oyun hayatımda yaşamadım. Bu cidden çok ağır, insan da oyun zevki kalmaz. Umarım Almanya bunu telafi eder yoksa gerçekten itibar anlamında cok büyük kayıp yasarsınız. Kolay gelsin iyi görevler

Cillos™ bunu beğendi.
  8. 3 adet şarapnel yağmuru aldın dedi bu nedir

9. haha başka bir arkadaşın açtığı konuda ben ne dedim bizimkiler çeviriyi yanlış yorumlamıştır yoksa cevap vermek için bu kadar beklemelerinin başka mantıklı izahı olamazdı.

Cillos™ bunu beğendi.
  10. x.X.x

x.X.x User

Nasıl bi çeviri hatasıdır ki bu sadece dükkana gelecek bir indirimden bahsediliyordu? Normal indirim paketiyle bunu nasıl karıştırabilirsinz çocuk olsa yapmaz bu hatayı tabi hata varsa.

Cillos™ bunu beğendi.
  11. x.X.x

x.X.x User

ekipmandan droitlere bak droit tasarımı

12. Merhaba sizlere arge sayfamı ve güçlendiriciyi atacağım normalde kutulardan ne kadar almam gerektiğini söyler misiniz bayadır toplamıyordum ama arada topluyorum diye zam gelmeden toplu indirim ve katlayıcı çektim
    [​IMG][​IMG]
    sorma sebebim 220 uriden fazla vermiyor en fazla 4 gg alıyor eskiden 400 küsür uri ve 5 gg felan gelirdi

Bilgi verecek yok mu yahu supporta sormak istemiyorum 2 güne cevap gelecek

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ekim 2017
  13. admine hanım sorması ayıp olmasın peki nolacak şimdi düzeltilecek mi? yoksa bu şekil devam mı edecek.bu yapılan ayıptır gerçekten.

Cillos™ bunu beğendi.
  14. Cillos™

Cillos™ User

1 gün sektirdiğim için indirim paketi ve LF-4 ü yarın alabileceğim. Bugün vip çekeyim yarın da ödülü alırım diyordum sonra foruma girdim ve bu konuyu gördüm. Şimdi ne olacak bu indirim normal indirim paketi şeklinde devam mı edecek yoksa hata düzeltilecek ve %55 indirimimize kavuşabilecek miyiz?

15. tabutçu99

tabutçu99 User

Discordda yazmıslar telafı fln ama pek anlamadın bakın ıstıyorsanız

16. WolfWar

WolfWar User

Merhabalar,

Beyler bu inforne pet nerden çıkıyor görüntüsü çok hoşuma gitti bir bilgisi olan var mı ?

17. Kutudan çıkıyor diye biliyorum. Ya obsidyen yada apocalypse kutusu

WolfWar bunu beğendi.
  18. [TR]ANCE

[TR]ANCE User

gg olayı şöyle olabilir normalde pvpdeki kutulardan 2 gg çıkar ama bunu darkorbit oyunculara artı olarak darkorbit ekibinin yaptığı bir şey demişti. normalde pvpdeki kutular %50 daha fazla olur normal haritada 1 gg çıkarken pvpde 1.5 gg çıkması gerekirdi ancak tam sayı olmadığı için 2ye yuvarlıyor. Katlayıcı çıkınca 1.5 oranından dolayı 3 gg veriyor. Belki o yüzden az gg veriyordur.

19. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bir diroit tasarımıdır.

Şarapnel
    yağmuru
    Buz[​IMG]EtkinlikKozmetikBu droit tasarımı özel efekti ile haritada muhteşem izler bırakır.

İyi forumlar..

20. tamam kitlenebilir önceki arkadaşada sizede teşekkürler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.