Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. [TR]ANCE

[TR]ANCE User

bencede esktra indirim vermez gibi ama mod kesin cevaplarsa sevinirim.

2. DRONES

DRONES User

arkadaş girmedi indirime haberin olsun sadece süre uzar.

3.  
  4. [TR]ANCE

[TR]ANCE User

Tamam sağolun.

5. Cillos™

Cillos™ User

VoT Kapısının son dalgasında (1 ufo ve bir sürü ufonitin geldiği dalgada) oyun birden dondu ve patladım. Son can hakkımdı ve kapıyı bitirememiş oldum. Supporta yazarsam kapı hakkım tekrar verilir mi? Kaldığım dalgadan kapıyı yapmaya devam etme şansım var mı?

6. Sanırım vermiyorlar diye biliyorum . Denemekte fayda var :)

Cillos™ bunu beğendi.
  7. HamHam

HamHam User

oyuna önce sırasıyla :
    google : darkorbit 1
    darkorbit : isim . şifre 2
    darkorbit tr5 : play
    sonra bağlantı kuruluyor
    ama kurulmuyo

8. HamHam

HamHam User

çerezleri sildim
    pc yi yeniden
    başlattım support a hatayı gönderdim
    ve en önemlisi 25 günlük giriş bonusunu 1 gün yapmassam lf4 magma ya by by oluyo 5. lf 4 ümü istiyorum ama belki claim e basınca geliyodur dicemde bilmiyorum bağlatı kurulmuyo .

9. Lion

Lion Guest

Merhaba,

R-Zone haritasına giriş yapmaya çalıştınız mı daha önce yani oyuna bağlanma sorunu olmadan önce

İyi Forumlar.

10. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Terör kapısı hakkınız verilip verilmediği hakkında bilgi almanız için supporta ticket atınız.

İyi Forumlar.

Cillos™ bunu beğendi.
  11. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Merkez tarafından belirlenip kampanya aktif hale getiriliyor.

İyi Forumlar.

12. HamHam

HamHam User

evet ama 2-5 saat arası geçti. önce r zoneye girmeye çalıştım ama sonra olmayınca kapattım açıncada olmadı .

13. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Gelişme olursa mutlaka duyurusu yapılır lütfen beklemede kalınız.

İyi Forumlar.

14. F3lix

F3lix User

global amerika

15. F3lix

F3lix User

en kısa zamanda düzeltilmesini arz ediyorum.
    mağdur ediyorsunuz.

16. lllecelll

lllecelll User

ödeme mağazası ülke değişimi sorunu yaşıyorsun supporta yaz yardımcı olurlar ama 2 kez yapabiliyorsun ona göre dikkat et. eskiden böylemiydi :cool:

17. F3lix

F3lix User

18. F3lix

F3lix User

yardım ederseniz güzl olurdu ya

19. MESELE

MESELE User

pars Artemis siz bu oyunun yonetici olmusunuz ama niye cok merak ediyorum oyunla alakaniz yok bence kaptan olsa bu oyun hale gelmezdi bence cunku haritlarin haline bakiyorum yaratik kesdiren kutu toplayan oyunda canli kimse yok hepsi bot bundan aylik geliriniz kac lira onuda merak ediyorum niye merak ediyorum 4 yildir maus botuayla baslayan hile suan yaratik kesdirme cikdi burdan merkeze bilrdik rapor ettik felan diye diye adamlar yaratik kesdire kesdire siralama yapti bot firmasiyla ortami calisiyor merkez onuda merak ediyorum oyunu birakan insalara bakiyorum her hafta uri ceken Chat kufur etmeye oyuncular oyunu birakip gitti gidenlerin yuzde 90 basladiklari oyun bigpoin baglatasi olmasin diyorlar nasil bir oyun anlayiis var sizde onuda cozemiyorum merkezin demeki indirim katlayiici dan daha cok kazaniyor burdan ortaya ne cikiyor her hafta uri cekmeyeceksin buldugun aciklar kulan suan bakiyorum adamlar Chat oli acigi satiyor gizli haritaya atiyor 5 liraya
    Artemis ben burdan sunu cikariyorum oyunla alakan yok senin
    herkeze iyi gunler ben birakdim bu mesaj dan sonra oyun acmam ekip haril haril calisiyor ya

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.