Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Darion26

Darion26 User

Dünyanın en iyi sunucu ve support sistemi var kesin senin bilgisayarındadır sorun, değil mi yetkililer ? :D

Lütfen düşünmelerini söyleyin şu yetkili üst mercilere "Biz ne yapıyoruz oyun ne durumda ?" diye.:)

summer1905 bunu beğendi.
  2. zirve

zirve User

gg basmak tam işkence enerji yazan yere bastıktan sonra facede geziyorum

summer1905 ve Darion26 bunu beğendi.
  3. arkadaşlar benim pet 14 seviye herşeyden 3 seviye aldım fakat pete görev nasıl veriliyo bilmiyorum heryerde basıboş petler var kutu topluyo benimki yanımdean ayrılmıyor nasıl yapılır bilmiyorum eksik bişey var ama çözemedim bana bir yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürederim.....

4. Darion26

Darion26 User

Oyundaki pet penceresinden modlar var eğer gerekli modül takılıysa oradan npc bulmasını, hammadde toplamasını veya satış yapması gibi görevleri verebiliyorsun.

5. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Öncelikler BURADA belirttiğim konuyu mutlaka inceleyiniz bilgi sahibi olursunuz.

Öncelikle PET'inize donanım eklemeniz gerekir. Bunu hangardan yapabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz modül ve protokoleri her iki konfigürasyonunuza ekleyerek oyun içindeki pet penceresinden seçebilirsiniz.

Attığım konuyu inceleyiniz anlayacaksınız.

İyi Forumlar.

6. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Konuyu cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederiz.

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar...

7. Üzdü .. konu kitlenebilir

WolfWar bunu beğendi.
  8. yinemi kandirdilar :DDD

WolfWar ve Cillos™ bunu beğendi.
  9. Cillos™

Cillos™ User

K A N D I R I L D I K :D

WolfWar bunu beğendi.
  10. WolfWar

WolfWar User

Cevap veren herkese teşekkür ederim konu kilitlenebilir :)

11. Expireme

Expireme User

Arkadaşlar bugün çifte GK günü ancak alpha kapısını bitirmeme rağmen sadece 20k üri verdi, normalde 2 katı vermesi gerekmiyor muydu? o yüzden diğer kapılarıda yapmayı bıraktım, yardımcı olabilir misiniz? Yanlış yaptığım bir şeymi var?

12. Captivity

Captivity User

Uridium ve x4 lazeri ikiye katlamıyor

13. Expireme

Expireme User

teşekkürler dostum

14. HYDRA

HYDRA User

toplam kaç tane görev var forumda bir bilgi göremedim

15. normal maplerde 4 adet yapiliyor.

16. Toplamda 4 adet var ve görevler ufak zorlaşıyor . Ödüller artmakta .

17. iskandinavyadada aynı sorun var. bunlar bu şekilde nasıl sunucu birleştirecek ya inş alt yapıyı güçlendireceklerdir o kadar ilgisizler ki bu hatayı bekliyorum onlardan. inş utandırırlar.

18. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Mesajınız düzeltilmiştir. Konuyu Support a gönderin gereken yapılacaktır.

iyi forumlar.

19. bugün akşam 8 de gemiler çekilecek 29 kişi savaşacak filan deniyordu ne zaman gireriz haritaya tam nasıl oluyor biri anlatabilir mi acaba

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.