Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hatırlattığın iyi oldu teşekkürler :)

2. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Gelmesini Bekliyoruz.

iyi forumlar.

3. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Konuyu görmüş olsa idim cevap verirdim ama genel anlamda bir sıkıntı var Tr2 ile sınırlı değil.

iyi forumlar.

4. oil hiç vermedi ki ben daha oil alanı görmedim girdap dan

___Nemo___ bunu beğendi.
  5. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Şans oranı düşük olduğu için olabilir.
    Kim ne kadar alabiliyor. Sürekli alıyorlarsa bu şans olayı değildir.

İyi Forumlar.

6. Auset

Auset User

Merhaba
    Madem genel bi sorun peki hsndi yöneticimiz çözüm için uğraşıyo
    Bide ben daha önceden bu sorunla ilgili konu açmıştım hangi sunucuda olduğum soruldu yazdım ama hala cevabı verilmedi forum modlarının çoğu çok ilgisiz bu aralar

7. Selamüb aleyküm çarda vip var roketler hızlı bir şekilde gidiyor ama 1 haftadır roket saniyesi dolmasına rağmen roket gitmiyor 2 saniye veya 3 saniye bekledikten sonra atıyor roket hızlandırmam var.Ayarladı sıfırladım yinede çözüm olmadı bana yardımcı olun.Kendim rokete tıklarsam roket seri bir şekilde atıyor bıraktığımda roket atmamaya başlıyor.

8. roketler devamlı kendi kendine ateşlenmiyor. Sadece Özel Cpu' ya sahipsen ilk saldırıda kendisi ateşler. Tek tek basman lazım sonra. kısayol tuşu genelde Space tuşu oluyor.

9. Space devamlı bastığım zaman eskisi gibi hızlı bir şekilde atıyor bıraktığımda roket süresi dolmasına rağmen roketi atmıyor.Özel Cpu dediğiniz Roket turbosu değil mi ?

10. Roket turbosu haricinde bir tane daha var. saldırıyı başlatınca otomatik olarak seçili roketi atıyor. Oyunun grafik ayarlarını düşür bence. 3d yi kullan. 2d de sorunlar vardı en son.

11. :) SORUNU BULDUM HALKA UÇUŞ düzeni %25 saniye roket bekleme süresini azaltıyormuş k b senide yordum. ♥ :)

12. sorununu çözmeden sevindim

13. Duck▲

Duck▲ User

Yalnızca pazar günleri alışıgelmiş bi' takım hataları artık normal günde bile gözümüze sokmaya çalışan Darkorbit hatalarına alışmış, sorunlarla bütünleşmiş; sabır küpüne dönüşmüş oyuncudur.

Geçmiş olsundur.

DRONES bunu beğendi.
  14. Sayın Moderator,

Bugün başıma geleni aktarıyorum. Cubikon keserken arkadaş geldi saldırdı ve kestim. Sonrasında aynı haritaya geldi tekrar saldırı oldu kestim. 2 3 defa aynı şey yaşandı ve sonrasında direk tamir olmadan haritaya geldi ve saldırdı dolayısıyla saldırıta karşılık verince decamlı patladı. Bir süre sonra pushing cezası alma korkusuyla haritayı terk ettim. Tekrar 10 dakika sonra haritaya girdim cubikon kesmeye başladım ve yanımda kamufle vozdu tekrar saldırdı ve bu sefer ben karşılık vermedim patladım. Şimdi bu durumun çözümü nedir. Bunun gibi bir kaçtane densiz bu oyunu sabote ediyorsa nasıl bir çözüm üretmem gerekiyor. Ayrıca bu durumu support a ilettim. Bu oyuncuyada mesaj atmak istedim beni kara listeye almış. Ben bu durumdan dolayı ceza almak istemiyorum. Ancak bu tür artniyetli insanlarında mağduriyet yaşatmaması adına sizden bir çözüm rica ediyorum. Yani adam musallat oluyor oyundan oluyoruz.

Aşağıda ilgili resimleri sundum.
    Benim hesabıma ait ID.
    Server.Tr3

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Kasım 2017
    WolfWar bunu beğendi.
  15. [​IMG]Alınan nesne: Cephane - JOB-100 (30.600)
    [​IMG]Alınan nesne: Cephane - RB-214 (12.240)
    Alınan nesne: Cephane - Uber-Rocket (765)

Alınan nesne: Cephane - Hellstorm (1.530)
    Alınan nesne: Cephane - PLT-2021 (1.500)
    Alınan nesne: Cephane - MCB-50 (15.300)
    Alınan nesne: Cephane - Uber-Rocket (765)
    Alınan nesne: Cephane - PLT-2021 (1.530)
    İlk gün bitirdim ama hiç doğru dürüst bir şey vermedi .Dün akşam bunları verdi yani ne çıkarsa bahtına gibi bir durum.

SilentsKiller bunu beğendi.
  16. sen git vip katlayici ve indirim cek ayda 30-100 tl para akit ama boyle hatalar , sacma yenilikler gor elbet insanin cani aciyor bosuna gemimi bosaltmamisim :D

Duck▲ bunu beğendi.
  17. Guncel.

18. her konuda katılıyorum haklısınız

19. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Bu durumu raporlamıştık tekrardan rapolarımıza ekliyorum.

İyi forumlar...

20. Klana yaklaşık 5 ay önce koyduğum gemi neden hala 250 milyon vergi alamıyor. Diğer gemiler kaç sefer 250 milyon kredi aldı fakat bu gemi hala 250 milyon olamadı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.