Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. işin ticari mantığı bunlar onları bizde biliyoruz

2. Gecen senelerde ramazana ozel etkinlikler yapildi hatta ramazanda Alman ekip istanbula geldi iftar acti ?

Simdi sana sorayim bu mu musluman dusmanligi ?

3. bıra
    bırakta olsun o kadar, bu şirket hele bir açıklaısn nereden ne kadar para kazandığını o zaman görürsün bunların neden yaptığını

4. Tamam kardes sende trollsun anladik bari tadinda birak.

Konuyuda daha sulandirma alakasi olmadigini sende biliyorsun herkes biliyor ne kadar kazandiklarini benim derdim az paraya cok yol katetmek.

5. Troll falan değilim ama biz müslümanlar için hiç bir cuma kara olamaz, aksine bizim en mutlu günümüzdür. İsmi yanlış anlatmaya çalıştığımız o, biz müslümanlar buna alet olmamalıyız. Yoksa biz kimseye gidip indirimden faydalanma demiyoruz. Gidip indirimden faydalanabilirsin. Ama ben bir esnaf olsam 10 kat fazla parada kazansam böyle bir etkinliğe alet olmam. Sonuçta bu şirket alman menşei ve biz türklerin ve müslümanların hakkını ssavunacak değil.

6. IMG gözükmüyor bende.. ( çökme konusuna değinmeyeceğim zaten bu noktada olması gereken aşikar bir durum:D )

7. Şu hitac nasıl oynanıyor acaba mantık nedir? SSS de yeterince anlaşılmıyor benim için..

8. tabutçu99

tabutçu99 User

Damaner gıbı ama 1 tane ortada efendısı yanlarındada 8 tane kucuk mınıonlar var ilk yandakılerı kesıyorsun sonra ortasını ama yanları kesmek ortasını kesmekten daha uzun suruyor :)Ortasını hep bilgisayar fanına benzetmısımdır neden oldugunu bende bılmıyorum ama çok guzel

SilentsKiller ve WolfWar bunu beğendi.
  9. DRONES

DRONES User

Çılgınlar gibi uri mi :D yapma dostum kaç k dan bahsediyorsun saatte 15k felan mı ? bu etkinlite çılgınlar gibi uridium kasamazsın.

10. tabutçu99

tabutçu99 User

Ve en guzelını onuttum çok güzel sesi vardır kendısının :)

11. Kardeş Her minion undan portaller arası 5 k uri alıyordum x4 atarak geçen yıl :)

12. G_s_G_s

G_s_G_s User

yaw arkadaş yazaacak bırsy bulamıyorum :D

13. Oyunun durumuna bakılırsa , keşke gelmeseydi dememek elde değil..

14. Şuan Hitacla alakası yok Hitac güncellemesi tahminen saat 13:00 dan sonra gelicektir ki bu güncellemeden önceki olanlarda hitac ile alakası yokturdur diye düşünüyorum tamamen şuan oyun ve oyun sunucuları ile durumdur hem bende oyun sorunsuz ve sıkıntısız çalışıyor

CQ$TANT!N€ bunu beğendi.
  15. G_s_G_s

G_s_G_s User

sen nasıl bır pc kulanıyorsunzda oyun donmuyor kasmıyor bızde donuyor kardeşim

16. 00.59'a kadar herhangi bir problem yoktu , 01.01 itibari ile oyunda bir kasma başladı petler sabit gemiler hareketli şekilde (standart oyun içi lagg problemi) ki kullandığım bilgisayar düşük seviyeli bir bilgisayar da değil. Hitac ile alakası olduğunu düşünüyorum fakat umarım dediğiniz gibi 13.00'dan itibaren güncelleme gelir oyun düzelir , rahatca oynarız. :) Keyifli oyunlar dilerim.

WolfWar bunu beğendi.
  17. Kardeşim evet kasma bendede başladı PC ile alaka yok sakin ol :)

18. G_s_G_s

G_s_G_s User

gene darkorbıt gene ekşin kardeşim :D

19. asdrewsa1

asdrewsa1 User

xeno modülünün herhangi 1 üretimi yada degeri gözükmüyor orda ondan dolayı yükseltmiyorum

20. tabutçu99

tabutçu99 User

Beyler gecelerıde olacakmı hıtac yanı 24 saatmı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.