Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. G_s_G_s

G_s_G_s User

yaktım bı sıgara eskıler guzeldı

WolfWar bunu beğendi.
  2. pcykoo1

pcykoo1 User

oyuna yarım saat önce kayıt oldum bende ilk oynayanlardanım yenilikler gelince bıraktım oyunu, şimdi bi bakıyım dedimde cok degismis eski hali nostalji serveri acılsa cok güzel olur aslında.

ΛPEIRON bunu beğendi.
  3. G_s_G_s

G_s_G_s User

suporta yaz burda cozmezler

4. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Arkadaşımızın dediği gibi çözüm suport ekibindedir. IP değiştirme programı kullandığınız için bu şekilde oluyor.

İyi Forumlar.

5. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Bunu raporlarımıza ekleriz. Ama bunu gündeme alacaklarını sanmıyorum yılbaşına kadar çok yoğun şekilde çalışmalar yapılacak.

İyi Forumlar.

WolfWar bunu beğendi.
  6. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Rica ederiz. Bildiğimiz ne varsa iletmeye çalışıyoruz.

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

7. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Bu seferde çarpanlar olmayacak. :)

İyi Forumlar.

8. WolfWar

WolfWar User

O da doğru ama böyle daha sıkıntı gibi :D

9. Captivity

Captivity User

Yeni oyuncu kitlesi diye birşey yok ki, örneğin haritadan rastgele çevirdiğimiz bir arkadaşa darkorbit oynamak nereden aklına geldi sorusunu yöneltirsek , alacağımız cevap %99 ihtimalle şöyle başlayacaktır ''Vallahi 20XX de arkadaşlarla oynuyorduk...''

Duck▲, Bosdux ve ABREK bunu beğendi.
  10. AWARELASIL

AWARELASIL User

3 haftada anca 50 argeyi tekrar dizersin.Bidaha sıfırlamazsın emin ol :D

Shadow.sword bunu beğendi.
  11. titans___

titans___ User

ben ilk hitacde smsle aldım geldi ödül 10 lf4 peki çekiliş ne zaman bir bilen varmı

12. uzaylı48

uzaylı48 User

gece gece sinirlendim bak yine. ulan herif altında yaşadığı bayrağa vatana küfrediyor vatan hainliği yapıyor 1 hafta ceza verip geçiyorlar. atın sınırsızı temizleyin oyunu çok mu zor??

13. titans___

titans___ User

bana ilk hitacde smsle 2 kapsül aldım dı ve 10 lf4 gelmişti gelişmiş harf de toplayamamıştımda milletin haberi yok 4 gündür 2 kişi var takıldığım kapsül aldım bir şey çıkmadı diyorlar dedim çekiliş sonra nasıl anlatsana diyorlar bu magazşn foreverlardaki manken kızlar vardır ya anlatrsın hala sorarlar şoku atlatıyom cevap vericem ne diym onlar sonra çıkca k diyorum hala ne zaman diyor bilmiyom diyom daha yeni kapsül grvi yapyorlar hani birde ödülleri kopyala yapıştır atcam diye uğraşyom yok ağa bizim insanımız yemeği çiğniycek biri var senin yerine çiğniyor ona bile giderler heralde yok oyun sayfasında etkinlik oldumu başla kısmında etkinlik anlatılsın onu okuması için beklensin yani okudunu anlasınlar sonra açılsın sayfa okuma alışkanlığı tmm bende de yokda zor bir şey değil okumak hani taş atıp kolunuz yorulmuyor hoş onu yapmak daha kolay gelir bunlara

DODGE_VİPER bunu beğendi.
  14. yaw vallaha yeter artık burama kadar geldi çok sinirliyim şuan:mad::mad: Sinirimi en fazla böyle belli edebiliyorum. Ah gelimden gelse bir şey. Ya gözünüzü seveyim bi etkinlik yapmışsınız Buna da katılma hakkımız yok mu bizim !! Sıkıldım yeter artık Şu tr3 ixir ve bela klanlarını def edin artık..
    Sıkıldım bunlardan YETERR YAWW Nasıl insansınız siz.. Oyun bu deyip geçiştirmeyin başlatmayın oyunuza da sizede!! İnsanı insalıktan çıkartırsınız.. Nasipsizler.. Şu etkinliği yapanlarda doğru düzgün yapsalar şaşardım zaten. Yaw bi düşünsene Allah aşkına kimseyi yaklaştırtmıyorlar hitaca ver babam ver ooh ekmek elden su gölden kes anam kes.. BABANIZIN MALI MI *** BU!!:mad::mad::mad: Kusura bakamyın kendimi tutamıyorum.. Koy şu etkinliğe bi kural kuralda etkinlik zamanı oyuncu kesen -50/-100 bin şeref alsın.. Koy bakalım böyle bir kural daha kesiyorlar mı? İlla biz mi bir şey diyecez. Sen bunu düşünemiyor musun Darkorbit? Bıktım artık yeter valalh benim gibi kaç mağdur oyuncu vardır kim bilir.. ŞU TR3 TEN İXİR BELA ASES ALAYINI DEF EDİNN KAPATIN HESAPLARINI BIKTIM BU İNSANLARDAN OFFFFF SİNİRDEN NE YAZACAĞIMI ŞAŞIRDIM !!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Kasım 2017
    WolfWar bunu beğendi.
  15. TLoNee1

TLoNee1 User

Evet o ben 2008 de oynuyodum bu aralar evdeyim aklima geldi girdim

16. bu oyun bitmiş durumda yönetimin başarası tebrik ediyorum

Bosdux bunu beğendi.
  17. Ise yarıyor hala devam ediyor

18. Cillos™

Cillos™ User

Teşekkürler sen olmasan cidden haberimiz olmazdı :)

19. Argelerini tamamlayana kadar oyuna girme. Biraz sosyalleş, arkadaşlarınla vakit geçir. Hatta akşam evin odalarını falan gez belki farketmediğin bir kardeşin falan olmuştur. Annen ile baban ile sohbet et onları tanı. Dünyayı keşfet anlayacağın :)

Duck▲ ve ƓΛẔØẔ bunu beğendi.
  20. Her duyarlı vatandaş gibi vatan,millet,bayrak deyince akan sular durur.Hiç kimseye lafta ettirmeyiz,üzeriden kara propaganda yapılmasına izin vermeyiz.Bunlar bizim olmazsa olmazlarımızdır.Her platformda savunur laf söyletmeyiz.Ancak bu tür durumaları bilhassa reklam amaçlı yapıkları için bi nevi aracı oluyoruz ön plana çıkararak.Gerekli mercilere şikayetlerimizi yaparak o kimselerin her türlü cezayı almalarını sağlamlayız.Bu şekilde telal gibi çığırkanlık yapmak onların işine gelir.Bu tür durumlar sinsile yolu ile yapılmalı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.