Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kapı kurmak artık bir uğraş olmaktan çıkıp işkence hali almıştır.1 Adet zeta parçasına 100.000 uri,1 adet kappa için 80.000 uri neyin şansı ?Üç kuruşluk oyun zevkimiz var oda sayarak, söverek geçiyor.Kimileri bu paraya sıfırdan kapı kuruyor biz bir parça için nerdeyse mal mülk satıcaz.Sanki çarpanlar çok işe yarıyor.Geçtiğimiz hafta lambda kapısı son parça için 43.000 uri harcadım 40 dan fazla çarpan geldi hiç birinden parça çıkmadı.

WolfWar bunu beğendi.
  2. elektro

elektro User

bence çok haklısın bunu daha önce bildirmiştik fakat modlarımız biraz ağır galiba merkeze iletilermi ki :? gelişmiş adam fulun fulu hadesten çıkmıyor aalmış yeni gemileri cephanede sınırsız gelsin ödüller gelsin uriler bazen şüpheleniyorum bunlar adminmi yoksa bu kadar taraflı oluyor etkinlikler hep fos hiç katılamıyoruz modlar sekiz irissen vay halinize :))))

3. Sorun su ki teror destekcilerine verilen ceza yetersiz ve kufur edilen hesaba ceza kesiyorlar oda 14 gun.

Sinirsiz ceza ana hesaba verilmeli.

*DELİBEDRİ* bunu beğendi.
  4. kardeş bende aynı serverdeyim seninle bende MMO da Kürdistan nick'li birini gördüm cubi yaparken sonra portta çıkarmadım 2 kere kestim kesinlikle sana katılıyorum nicklerinni değiştirmeden hemen Ban almaları gerekir hatta ip Ban versinler öyle ******** hainlerin bu oyunda hele de tr serverlerinde yeri yok

5. bende TR3 serverdeyim full geliştirmeler hariç full sayılırım ama bu kardeşlerimiz haklı bela bana hiç karismadilar 2009 dan beri DarkOrbit oynuyorum ama ixir klanı kadar haysiyetsiz klan görmedim demaner a gidiyoruz klanca gelip herkesi kesiyorlar chatte yapmayın akıllı oynayın şu oyunu yazanlara gülücük atıyorlar dahasıda var geçen gün bir kardeşimize low a girmiş ixirden 1 kişi falcon un canı çok az kalınca çocuğu kesmiş sonra tekrar demiş ki 15k uri eksiğin vardı kusura bakma gel bu falcon sana salayım çocuk gitmiş yine aynı şekilde çocuğu tekrar kesmiş kesinlikle bu ixir in bütün oyuncularına ceza lar verilmeli yoksa adam olmayacaklar

WolfWar bunu beğendi.
  6. kusura bakma ama 2. olayda bariz çocuk saf. hadi ilkinde kandırdı etti neden bidaha gidip yardım ediyor? adam sana ihanet etmiş içi dışı belli neden bu saflık?

7. Adam hakli dagilin.

Hari bela icin bir sey demeyecegim ama ixirde cok gereksiz var.

8. Bunlarin kendilerine saygisi yok ki ?

Disarida fosik tc diye essek gibi anirirlar ama oysa ki fasist olanlar bu teroristler.

Kendilerini ozgurluk savascisi olarak tanitiyorlar hak ve ozgurluk icin savastiklarini iddia ediyorlar ogretmen sehit ediyorlar sehirlere bomba koyup patlatiyorlar.

Kucuk yasta ki cocuklari daga kacirip beynini yikiyorlar.

İdam getirilse keske bunlara...

9. Keşkeeee

10. Öyle olabilir kardeşim ama her saf insana böyle yapmak mı lazım adam gibi 1 kerede 15k alacağına 7.500 al bir kere daha yap en azından kimse arkandan küfür etmesin gel beni TR3 e sor mesela dün oyuna yeni başlamış 1 iris 2 flaxı var geldi grup attı beni kasarmısın dedi benimde zeusum yok 183k istiyor bende 120k vardı o adama yok deyip onu kesip tek başına cubi dönebilirdim ama ne gerek var elimde olsa yarısını ona bile verebilirdim 10 tane cubi de alacağıma 20 tane de alırım ama arkamdan laf söyletmem

11. coder545

coder545 User

bu sirtlan usuluyle dolasan oyuncular fazla pragmatist, adamlarda namus seref kavrami yok. eskiden 50 kisi sirket savasina gelir savasir giderdi bunlar kendi sirketindeki flaxli adamlarin basinda bekliyor, guclu adama tek baslarina denk gelince satasmiyor adamlari gelince saldiriyor

12. WolfWar

WolfWar User

Ben şuan bu tasarımla kafayı fena bozdum çok hoşuma gidiyor sizce mavi veya kırmızı almaya değer mi alırsam hangisini alim ve sizce ortalama kaç kutuda alma şansım var düz mantık ?

13. hhh123

hhh123 User

yani bu senin hesabın olsa 50 argeyi yapana kadar böyle bir şey olacğını biliyor olman gerekir demekki o 50 argeyi başkası yapmş senin oyundan haberin yok gelmiş başka yolu yokmu diyorsn :)

14. hhh123

hhh123 User

çocukmusnz ya ilk haliymiş eski oyuncular ilk hali olunca dönceklermş haha istersen zamanıda durduralm 10 yıl oldu oyun açılalı hep aynımı kalsın yani mantığa bak emredersn siz gelin diye oyunu eskiye döndürelm D:

15. hhh123

hhh123 User

bende lava spectrum görevi olması gerek alfa beta gamma yapınca gelen ama görnmüyor kilitli görünüyor acaba kilidn kalkması içn hitaca 5milyon mu 500 binmi zarar ver görevi ve 1 minion öldür görevini yapmammı lazım ?

16. oben

oben User

göreve tıklayıp görevi kabul ete mausu getirin gerekenler liste halinde sunuluyor..

17. WolfWar

WolfWar User

Yine geldi muhalefet :D

hhh123 bunu beğendi.
  18. WolfWar

WolfWar User

Kilidin kalkması için hitaca 500 bin, hitac öinion öldür ve kapsül ödüllü bir görev vardı o üçünü yaparsan kilit kalkar.

19. hhh123

hhh123 User

anladm teşekkrler kilitleneblr D:

20. HΕLYUM

HΕLYUM Guest

Merhaba,

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederiz.

İsteğiniz üzerine konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar...

WolfWar ve .KAPLAN bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.