Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ._Batur_.

._Batur_. User

Geldiğinde nekadar sürüyor?

2. Ezmoce07

Ezmoce07 User

Merhabalar dün öğlen saatlerinde X serverin 5. sıralamasındaki tümgeneral hesabım puşhing

iddaası sebebiyle banlandı. %30 TP ŞP cezası aldım.100 milyar tp 1.8 milyar şp bulunan

gemımden 30 m tp 540 m şp eksildi,üstüne 14 gün ceza aldım. Supporttan hala cevap

beklemekteyim.Ama tabi geçiştirileceğini ve konuyu kapatacaklarını biliyorum.

Şimdi şöyle bişey var bendeki tp şp belli sıralamadayım neden puşhinge ihtiyaç duyayım ?

Seyir defterimde isterlerse son 6 yıla baksınlar üstüste aynı gemiyi kestiğim görülemez.

Yeni 10.000 lik görevim zaten 700/10.000 daha ve bottaki gemıleri bile 4-5 den fazla kesmedim üstüste.

Ben kanıt istiyorum cidden bana seyir defteri kayıtlarımı göndersinler istiyorum.

Oyuna binlerce lira yatırıp karşılığının bu olması beni çok üzüyor.

Sizlerden isteğim bana Almanya ofisinden yetkili birinin eposta adresi veya telefon numarasını vermeniz çünkü bu supportla çözülecek bişey değil.

2. adım ise hukuksal süreç bu konularda nasıl işler daha önce tecrübe etmiş arkadaşlar varsa fikirleri benim işimi kolaylaştıracaktır .

Teşekkürler

HΕLYUM bunu beğendi.
  3. Auset

Auset User

yaklaşık 1 saat bildiğim kadarıyla

4. Ya bu scrap nerden bulunur

HΕLYUM bunu beğendi.
  5. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

BURADAKİ Konumuza Göz atınız.

Başka sorunuz olursa sorunuz yoksa konun kilitlenmesi talebinde bulununuz.

iyi forumlar

HΕLYUM bunu beğendi.
  6. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Bence siz Supporttan gelecek cevabı bekleyiniz sonraki adımları ona göre atarsınız diye düşünüyorum.

iyi forumlar.

HΕLYUM ve Ezmoce07 bunu beğendi.
  7. Ezmoce07

Ezmoce07 User

hala cevap beklıyorum supporttan umarım cevap verirler

HΕLYUM bunu beğendi.
  8. KANUN

KANUN Guest

Umarım aksi bir durum olmaz, emekleriniz heba olmaz sizin hayrınıza bir sonuç çıkar.

9. KANUN

KANUN Guest

Şu bir gerçekki bu ne sizin hatanız nede bizim hatamız ne yazıyorsa onu paylaşıyoruz.

Biz suçlamanızı şahsen hoş görün ama hoş karşılamıyorum.

Darion26 bunu beğendi.
  10. takvim neden karıştı mesela ne diyelim şimdi hitac dan başka bişey görünmüyor şuan ne yapmamız lazım bugün geliştirme indirimi gelecekmi?

11. KANUN

KANUN Guest

Evet işte bende bunu söylemek istiyorum bunu ekleyip sonra silinmesi bizim elimizdeki bir şey değil.

Bize bu olacak deniliyor sonrasında iptal ve siz bize yükleniyorsunuz. Bizi suçlu görmeniz doğru değil.

12. modum bundan sonra ne olursa olsun hiçbişey yazmıyacam buraya biz de napalım işte kaderimize boyun eğecez tr2 de 2 hafta oynasanız görürsünüz de aslında neden sinirlenip buraya yazdığımızı siz de bizim halimizi anlayın biraz

13. KANUN

KANUN Guest

Yok Siz yazın biz biz bunun için burdayız biz kardeşiz oyunun içinde beraberiz forumdan önce oyuncuyuz sonrada forumcuyuz.

Bende inanın dört dörtlük bir oyun olsun isterim sizi üzdüysem beni affediniz. Bol Paylaşımlar olsun muhabbetimiz bol olsun

14. Sizlik bişey yok bunun bende farkındayım ama ister istemez insan sinirleniyor kusura bakmayın. 2 haftadır indirim paketi alıyorum x2 de kapı yapmak için ama bırakın kapı açmayı oyuna bağlanamıyorum bu özellikle tr2 serverinde var her hafta tr2 sevreriyle ilgili konu açıyorum ama doğru düzgün ilgilenen yok verdiğimiz paraya harcadığımız emeğe yazık değil mi? Tr2 ile madem ilgilenilmeyecek bizim hesapları başka sv ye geçirsinler bizde rahatlayalım artık gerçekten bıktık oyunu mu bırakalım. Tekrar gemi dizebileceğimi bilsem sv değiştirip rahatlıyacam ama o da mümkün değil bu saatten sonra. Eğer sv değiştirme gibi bi şansım varsa söyleyin bilellim değiştirelim

15. KANUN

KANUN Guest

Sizi haklı buluyorum şunu söyliyeyim ki inanın mesala bu konun açılış sebebini ilettik ve cevap bekliyoruz. Bu cevap ne kadar geç gelirse size o kadar geç ulaşacak buda sanki ilgisizlik gibi bir algı oluşacak ama şu bir gerçekki biz görevimizi yerine getiriyoruz. Donmalar konusunda Size hak veriyorum farklı serverlerda da bu sorun yaşandı çözüm üretildi sonuç alındı umarım bu sizin oynadığınız serverda da çözüme ulaşır. İlginize teşekkürler. Donmaları tekrar ileteceğim ben ancak bunu yapabilirim.

16. Kitleyebilrsiniz

17. HΕLYUM

HΕLYUM Guest

Merhaba,

Konunuz isteğiniz üzerine kilitlenmişitr.

İyi Forumlar...

18. bugün geliştirme indirimi varmı peki?

19. KANUN

KANUN Guest

İşte hiç cevaplamak istemediğim soru :(

Bilgimiz yok Sadece:(

Takvim Güncellenecekmiş.

20. Auset

Auset User

İndirim avantaj paketi alıcaktım ödeme yapıcağım sırada hata oluştu diyor sebebi ne olabilir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.