Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Duck▲

Duck▲ User

Bölünme kristali yalnızca obsidyen, apocalips, mavi kırmızı kutu etkinliği varken veriliyor.

Maalesef bugün kapılar bölünme vermeyecek.

JUPlTER bunu beğendi.
  2. tühh yaaa spartanları fulleyecektim :( haftaya gelir mi kapılara..

3. Kuiper Galaksi Kapısı başarıyla tamamlandı.
    10 yeşil ganimet anahtarı aldın.
    8 Bölünme Kristali aldın.
    1 Sandstorm Phantom Diroit Tasarımı aldın.
    5.512.000 Tecrübe Puanı kazandın.
    Sana 508.032 Şeref Puanı eklendi.
    215.000 Uridium kazandın.

bu kapıda verdi acaba sadece bu kapıya mı özel ?

4. Duck▲

Duck▲ User

Kuiper ve kronos extra ödül olarak veriyor sanırım.

Bölünme veriyorken;
    8 Bölünme Kristali aldın.
    26 Bölünme Kristali aldın.

gibi ayrı ayrı yazar mesela.

Comingsoon bunu beğendi.
  5. bilgim var.dikkat edersen haritada özel kutu yok.en son dün mavi-kırmızı kutular mevcuttu.özel kutular haritadayken birleştir kısmına bakarsanız; özel kutuların ne kadar süreceğini gösterir.isteyerek ya da istemeyerek bugüne denk getirmemişler kutuları.genelde denk gelirdi.hades için pazar günleri denk gelmesi yiyiydi.çünkü oyuncular 2 kt şp den dolayı pazarları hades yapıyor.normal günde zor bulursun hadesçi.

6. ''sağ elini arkadan dolayıp sol kulak memesiniı çekçen.sol elini de onun arkasından dolayıp sağ kaulakmemesini çekçen.sonra başını da öne arkaya eğcen''...

la bırakın artık şu şehir efsanelerini.taktikmiş bilmem neymiş.insanların akıllarını bulandırmyın.çıkana çıkıyo.havoç doldu benim hangar.nadiren vermiyor.arasıra aklıma geliyor böyle.birkaç sene önce oyuncunun biri çetten taktik veriyor.zeta parçası çıkmıyormuş çocuğa.taktik arıyor.oyuncu öle bişey söylüyor ki; aynı anda hem 2-5 portundan 4-5 e atla hemde atlarken gg ye bas.çocuk ta yapmaya çalışıyordu.yapamyınca tekrar tekrar nası yapçaz diye soruyordu.

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Normal günlerde bölünme kristalini sadece delta,kronos ve kuiper kapılarından elde edebilirsiniz.

Anahtarlar aktif iken tüm kapılardan elde ediliyor.

Keyifli forumlar.

8. elektro

elektro User

kaç k ile kestin peki ayrıca 72 saat açık kalır diyor kestikçe çıkıyormu

9. dün bende de aynı sorun vardı kapı yapamadım çıktım..

10. golazeni

golazeni User

önceden dükkanda indirimler olurdu artık hiç görmüyoruz indirimleri kaldırdılarmı ?

11. DRONES

DRONES User

Zor görürsün bu vakitten sonra.

Duck▲ bunu beğendi.
  12. Prophecy

Prophecy User

Aynen ben de rahatsızım bu durumdan

13. Prophecy

Prophecy User

Ben de senden şikayetçiyim elinde kanıt yokken birine iftira attın. @HΕLYUM , modum ilgilenir misiniz lütfen.

Duck▲ bunu beğendi.
  14. slm arkadaşlar bana spartan konusunda bilgi verebilirmisiniz ne yapmam gerekiyo nasıl yapılıyo şimdiden tşkrler

15. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Spartan diroit tasarımı hakkında bilgi için buraya bakınız.

Anlamadığınız bir yer olursa çekinmeden bize sorun.

İyi forumlar...

16. merhaba arkadaşlar pazar günü alpha yaptım bitti fakat hiç şeref puanı vermedi nedendir

17. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Herkese iyi pazarlar.
    bugün hitaç keserken düşman klanlar geldi ve takım savaşına girdik onlar bize vuruyor biz onlara.

sonra aralarında 2 tane yeni çıkan zımbırtı ' cyborg ' denen illetler geldi ve bende spectrum yeteneği açıkken 1 kişi bana sıktı ve 80 80 vurmaya başladı. bu yetenek lazer hasarının %80 nini block ediyorsa. yetenek kapalıyken nasıl bir vuruş yapar diye düşünürken. birdaha savaşa girdim ve 687K yiyip oyun dışı kaldım.

ŞİMDİ FORMUN İÇİNDEN BİRİ ÇIKAR ROKET VURUR ROKET DER EVET KARDEŞİM HAKLISIN BU PLT ROPKETİ YA SÜREKLİ BANA 80 80 VURCAK HAKLISIN. :)

DENGE YAMASI GELMESİ LAZIM BÖYLE ŞEYLER YAPARAK OYUNCULARI OYUNDAN SOĞUTUYORSUNUZ. TAM DENGE GELMESİ LAZIM MESELA SPECTRUMUN YETENEĞİ VE DİĞER YETENEKLER ARTTIRILSIN YADA BU YENİ ÇIAKRDIĞIN ZIMBIRTININ GÜCÜNÜ İNDİRİN !

Cillos™ bunu beğendi.

18. Prozen hoş geldin bizim discorda gelecen mi eski topraklar buluştuk orada.

2. olarak cyborg geldi ne bekli10 darkorbit işte TEQ ATTHIM HEHEHEHE diyen martı kaşlılar kabilesini sevindiriyor.

19. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Bu gibi durumlarda size yardımcı olacak konum support bölümüdür.Orayla iletişime geçmelisiniz.

Keyifli Forumlar

20. Prophecy

Prophecy User

Aynen discorda buyur sen de :D
    Bu arada Hakan haklı teq y3din mOruQ

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.