Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -KINOY-

-KINOY- User

gemiye 1haftadır gırmedim bgun gırdım

2. Prophecy

Prophecy User

Keşke bunların önüne geçilebilse, artık "oyun" oynamak, ve keyif almak istiyorum.

WolfWar bunu beğendi.
  3. Prophecy

Prophecy User

Yine aylar öncesindeki donmalara döndük..

4. Prophecy

Prophecy User

#rez aldım buralar değerlenir.

5. tesekkr ettim yanıtlar icin .) iyiki varsnz

.KAPLAN ve Duck▲ bunu beğendi.
  6. Asil oyuncular oyunu döndürür diye düşünüyorum.Çünkü çevresine çok güzel oyun hilesiz mis gibi başlamanı tavsiye ederim demek var birde hilesi bugu çok verdiğin emeğe deymiyor demesi var.Bazı oyuncuların 400lf4 ü olmuş olacak iş değil elitle cubi dönüyor adamda 40m elit var.

7. bu tarz oyuncuların geliştirme sayfalarına ulaşamayız modum bebim nasıl atalm sizlere? adamlar bahsediyor ağzından kaçırıyor kapanıyor konu!.

WolfWar bunu beğendi.
  8. Apis ve zeus zaten patlamamıştı sadece ihaledeki irisler patlamıştı onlarıda tamamlayıp tekrar 16 level kastım şu an hepsi 16 level fakat hasar düşüşü oluştu maalesef

9. HΕLYUM

HΕLYUM Guest

Merhaba,

Lütfen kişinin profil linki ile birlikte supporta iletiniz.

İyi forumlar...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Kasım 2017
  10. HΕLYUM

HΕLYUM Guest

Merhaba,

Seprom konunuz raporlara eklendi.

İyi Forumlar...

11. HΕLYUM

HΕLYUM Guest

Merhaba,

Konunuz raporlandı.

İyi Forumlar.

12. HΕLYUM

HΕLYUM Guest

Merhaba,

Bu tür etkinlikler merkez tarafından belirleniyor. Uzun süredir gelmediği için, raporlarımıza ekliyorum.

İyi Forumlar...

13. bazen öyle çıkmayacağı tutuyor. öyle durumda daha fazla zorlama. bırak 1 saat sonra tekrar dene.

14. G_s_G_s

G_s_G_s User

ole yapcam da bakalım delırmesek raporladıgın ıcın saol admın

15. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Sorun çözüldüğüne göre ve bu konu istenmeyen tartışmalara yol açabileceği için kilitliyorum.

İyi forumlar...

16. herkese selam, başlıkta da dediğim gibi sıklıkla bu uyarıyı alıyorum ya da yükleniyor sayfasında kalıyor genel bir sorun mu acaba

17. kapsül dönüştürücüden 3 yeşil ganimet anahtarı aldım ama anahtarlar hesaba gelmedi.

oyunun iyice çıktı roketatar cpu var ve etkin olmasına rağmen roketatar kendi başına yüklenmiyor :p

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Kasım 2017
    OĞUZKHAN bunu beğendi.
  18. ._Batur_.

._Batur_. User

Tavsiyem gg niz varsa hafta içi basın bana göre hafta sonu indirim olduğundan parça çıkmıyor.

19. uzayl80

uzayl80 User

ben zetayı rhatca yaptım cumartesi pazara baglayan gece 17 kapı parcası eksikti enerjim yetmedi direk 5 bin uri ekstradan gitmişdi kapı basarken 10 lu enerji kulanın tek tek zor geliyor kapıyıda cifte ödül gününde acın ödüller daha fazla geliyor :D gerci ben zetayı ilk yapışda 2 havoc almışdım 50 anahtar ardırma dosyasıyla yetenek basmışdım güzel oldu yani büyük faydası oluyor hafta içi ve hafta sonu pek bişe değişmiyor sonucda cifte ödül gününde kapıya basmak daha avantajlı + kapıyı bitirmekde 500 enerjiyle kapı zor acılır sen en az bin enerjiyle gir yetmezse uribasarsın kapıya

20. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bu konu hakkında raporlarda bilgilendirme yaptık.

Genel bir sorun var gibi.

İyi forumlar..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.