Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. uzayl80

uzayl80 User

aynı sorun yabancı servardada var genel sorun sanırım sunucu gecişlerinde özellikle

2. G_s_G_s

G_s_G_s User

kardeşim 2 parca 1000 gg acılacaksa ne yırtıyoruz kendımızı bu kadar sene :D

3. G_s_G_s

G_s_G_s User

ney ney suportamı ıletelım dalgamı gecıyon sen yaw yok artık e yuh bu kadarda olmaz suporta ıletın dıyor :D

4. Darion26

Darion26 User

Vallahi baya şanssızmışsın. :/

5. uzayl80

uzayl80 User

demek istediğim kapıya parca olarak enerji basmayın basdıgınız gibi kapıyı bitirmeye bakın derim daha kolay cıkma şansı var örnek olarak bu gün 100 enerji basayım yarın 400 enerji basayım derseniz süreyi uzatırsınız direk başladıgınız gibi kapıyı bitirmeye bakın cifte günde kapıya girer yaratıkları keser ödülünüzü cift olarak alırsınız

6. Forumda atılan bilgilendirmede Hitacın Legend A-Elit tasarımı vereceği Hitac Minion un Poison A-Elit tasarımı , Poison Diroit tasarımı , Poison PET tasarımı düşeceği söylendi ama ne kadar hitac ve hitac minion kestiysemde 1 tane bile tarif alamadım bunun bir açıklaması varmı ?

7. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Kapı Ödülleri

Hades Kapısı

Etkinlik boyunca oyuncular, normal ödüllerin yanı sıra dörtte bir (%25) oranında Legend A-Elit uzay gemisi kazanma şansına sahip olacak.

Dikkat: Ödül zarı gruptaki tüm oyuncular için atılır.

Alfa, Beta, Gamma Kapıları

Alfa, Beta ve Gamma kapıları tamamlandığında, her bir tamamlama, bir Sandstorm A-Elite uzay gemisi (zar başına %25) veya bir Sandstorm A-Elite P.E.T. tasarımı (zar başına %25) kazanma şansı verecek.

Kapıyı tamamlayan her oyuncu, tamamlanan kapı başına bir Sandstorm A-Elite Droit tasarımı
    kazanacak.

BURADAN Konun Devamına Bakabilirsiniz.

Eğer kapı yaparsanız düşecek.

iyi forumlar.

.KAPLAN bunu beğendi.
  8. G_s_G_s

G_s_G_s User

bakalımda bu ısde bır ıs var hıc sorma sansızım kardesm :D

Darion26 bunu beğendi.
  9. uzayl80

uzayl80 User

bende dün 2 bucuk saat pala topladım 2 k enerji için fakat bana verdiği enerji 136 15 palada 1 enerji veriyom diyor fakat hesapta bir yanlışlık var eyer bu şekildeyse kutu toplamak daha mantıklı paladan 2 bin paladan 200 enerji vermesi gerekiyor ama 136 veriyor bu nasıl iş ???

10. teşekkürler konu kilit lütfen

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  11. Hitac Drops

NPCDüşen MalzemeŞansNotlar
    HitacLegend A-Elite TarifiEn çok hasar veren 5 kişiye %5 şanslaEn çok hasarı veren oyuncular kendi şansları oranında tarifi alabilir.
    Hitac Minions• Poison A-Elite Gemi Tarifi
    • Poison A-Elite diroit Tarifi
    • Poison A-Elite P.E.T. tasarımı Tarifi
    %1 şansla herhangi biri (Yani %2.9 şansla bir tarif alabileceksiniz.)Eğer bunlardan biri düşecekse, harf kutusu ile birlikte düşer.

Ben bunlardan bahsediyordum bunlar neden yok kapı ödüllerini biliyorum zaten ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Kasım 2017
  12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Geliştirme sayfasına ilgili ekip ulaşabilir ama.Ben size yardımcı olmak için yazıyorum yoksa forum üzerinden raporlamak dışında yapabileceğimiz başka işlem yok biliyorsunuz.Profili ile oyuncu için inceleme talep edebilirsiniz.

Rica ederim dalga olur mu ,çözüm olarak yazmıştım.

Keyifli forumlar.

13. G_s_G_s

G_s_G_s User

yonetıcler her turlu gomcurtuyor bıze bu duzen degısmıyor ıste sogutcu gıbıler

14. G_s_G_s

G_s_G_s User

Allah askına suport neyı cozdu sımdıye kadar :) sende bende bılıyorum bu duzen degısmeyeck PARA tatlıdır kımse vazgecmıyor bazı seylere bılerek goz yumuluyor bari sen suport deme :D

WolfWar bunu beğendi.
  15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Öyle diyorsunuz ama seprom bugu yapan bir oyuncudan kazanım olmaz ki :)Yani onaylanacak bir şey olacağını düşünmüyorum.

Siz bence bir kez bu yazdığımı uygulayınız .

İyi forumlar.

16. KANUN

KANUN Guest

Eğer bir hata yok ise alan arkadaş var ise bizimle paylaşsın ama yüzde oranı çok düşük ondan düşmüyor olabilir mi diye düşünüyorum.

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  17. Merak ettim bu oyunun isim haklarını satın almaya kalksak ne kadar eder ?

Yada ne bileyim %5'lik hissesi.

Son düzenlenen: 13 Kasım 2017
  18. Prophecy

Prophecy User

Eskiden ben de supporta laf ederdim artık anladım ki ellerinden geleni yapıyorlar.

19. Gene mi amcalar ? :eek:

20. 31.05.2013

31.05.2013 User

Raporlanan herhangi bir şey yok ki neyin alanını açsınlar :D oyuncu haksız duruma düşüp hak istediğinde birileri buraya gelip otomatik mesajlar veriyor. Ben bu mesajları yazan ''moderatör'' vb kişilerin bot olduğunu düşünüyorum. Eğer bir admin ve ya moderatör artık her neyse gelip buraya ''ciguli'' yazmazsa botlar tarafından otomatik cevaplar yazıldığını düşünmeye devam edicem :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.