Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. G_s_G_s

G_s_G_s User

ilahi kaan :D ugrasma kardesım gırsende patlatırlar orda bosver :D

2. TLoNee1

TLoNee1 User

bişey merak ettım program x2 ye gıdıyo cpu ıle atlıyo demıssın bızde elle kendımız oynayarak program gıbı cpu donatalım x2 ye gıdıp cpu ıle atlayalım x1 sonra yıne x2 bunu boyle sureklı sureklı denesek belkı 100 belkı 300 kere olmazmı sonucta bahsettıgın program da aynısını yapıyor. bırde hangar bırakmıs demıssın bunu acıklarmısın adam oraya gırıp sonra bı kosede cıkıs yapıp bı gemıyı oradamı bırakıyor.

3. G_s_G_s

G_s_G_s User

kardesım sole dusun botcu kutucular gıbı sen denesen gıremezsın program olmasa nasıl gemın otmatık kutu toplamaz uyurken ole bunlar bıtmez bılerek goz yumuluyor programı satan kendı adamları bosuna yazmayın :D

DRONES bunu beğendi.
  4. bu konu neden kapatıldı? bu adamın bug yada hile yaptığını bütün tr3 biliyor. aylardır milyarlarca kredi harcamasına reğmen bu adam hala banlanmıyorsa bence arkasını toplayan birileri vardır yada bu adam kemik yönetici kadroda olup kendini saklayabiliyordur(tr takımının içyüzünü gördük zaten). kısacası eskiden hile yapanlar ifşa edilince banlanıyordu, artık ifşa edilince bile banlanmayacaklarını bildikleri için gözümüzün içine soka soka yapıyorlar hileleri. yazıklar olsun güzel oyunu her geçen yıl daha da dibe sürüklüyorsunuz hakkım haram zıkkım olsun!

5. Arkadaşım benle derdiniz ne facebook sayfasında ayda 1 kere yorum yapıyorum yapmıyorum bu iki oldu 2 kerede facebook sayfasından engellediniz. 2 facebook hesabımdan da darkorbit facebook hesabındaki gönderilere ne yorum yapabiliyorum ne beğene biliyorum nede takip edebiliyorum. Yorum atma meraklısı değilimde bazı sayfaların adminlerine o kadar sayıyorlar sayfadan engellenmiyor ben ne diye engellendim anlam veremiyorum. Sadece odad eil support mesajlarıma agresifce cevap veriyorsunuz. Şikayet edersinde bu adminleri nereye şikayet edicez? Memnun değilim arkadaşım bırakıp gidin insanların canını sıkmayın. Beni Tr ekibinin başına geçirseler hepsine kapının yolunu gösteririm.

Fm ler üstüne alınmasın daha çok supportta görev yapan ve facebook sayfasını yö netenlere söylüyorum.

6. TLoNee1

TLoNee1 User

merhaba forumda baktımda bulamadım
    yesıl ganımet sandıgı
    altın ganımet sandıgı
    mavı ganımet sandıgı
    kırmızı ganımet sandıgı

bu ganımet sandıklarında neyın yuzde kac cıkma ıhtımalı var soylermısınız sayın admınler.
    mesala apıs parcasının cıkma ıhtımalı yuzde kac lf4 cıkma ıhtımalı yuzde kac. boyle bı ıstatıstık yada algorıtma varmı

7. *FeLeK*

*FeLeK* User

ben ( -MØNKEY-√S-YЦŚЦFØØØ-) nıklı kısıyım benım ALLAH tan baska kımseden korkum yoktur.ben senın nasıl ybırısı oldugunu bılıyorum marmarısboy chatten ana ma kufrettıgın yetmıyor bıde burda konusuyorsun sen bır ınsansın senı 1 kac defa kestım dıye annelere kufredecek kadar işte sız busunuz bak ben erkek adam gıbı cıktım burdayım buyrun ınceleyın hesabımı admınler varsa bı kredı hıle kapatsınlar hesabımı son zamanlarda bana pushıng yaptırılmaya calısılıyor oyunu bırakmıstım ama klan baskanım tekrar baslattırdı yoksa bu oyunu oynamak artık oakdar guzel degıl oyuna stres atmaya gırıyoruz streslı olarak cıkıyoruz neyse fazla uzatmaya gerek yok ne oldugun senın marmarıs boy benı 1 kere kesıp nasılda sevnıyordun chtten sen busun baska bısey degılsın anla artık yazık sana 1 oyun ıcın boyle yapmayın.kıng sonerde aynı sen gıbı yapıyor ofkelendımı hemen gelıp foruma atıp tutmaya baslıyor dun 2 3 kere kestımdıye hemen aglayıp geldı burda konu actı ıste boyle yapmayın 1 oyun ıcın.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Kasım 2017
  8. Aylık takvime haftalık bilgi girilmesi enteresan.

9. bak hemen küfrettine sarılmış. sen küfrederken hava hoş biz küfredince ıy vıy. yok öyle yağma utanmadan aylardır hile yapıp yapıp burada allahtan başka kimseden korkmuyorum yazamazsın. eğer allahtan korksan gidip yapmazsın. milyarlarca kredi nerden geldi gökten mi düştü kucağına? hile yapmak vs neyse de bide gelip bunu savunmak? PES DOĞRUSU PES.. seni kestiğimde nasılda kudurup felan artık küfrede küfrede deliye dönmüşsen bide burada gelmiş sövdü diye acıtasyon yapıyorsun

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Kasım 2017
    BABAYARRO bunu beğendi.
  10. ___Nemo___

___Nemo___ User

Tr5 tr3 sıralama adaalrin 1 kişinin 4 hangarı var adam 7.24 gizlide bunu merkeze iletin

DRONES bunu beğendi.
  11. ___Nemo___

___Nemo___ User

Syppoerta değil merkeze iletin suppor bisey yapmıyor

12. recnut13

recnut13 User

bende dün 3 kere yükleme yaptım bırak yüklenenlerin gelmesini elimdeki önceden aldıgım uridyumla herşey silinmiş.....*

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bencede ama Merkez tarafından ne denirse biz onu yapma durumundayız.Umarım anlayış gösterirsiniz.

İyi forumlar.

14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Ekipman silinmez ,sizde farklı bir durum söz konusu olabilir.Farklı bir serverdaki hesabınıza girmiş olabilir misiniz.En iyisi supporta yazmadınızdır gerekli inceleme o birimde yapılabilir.

Keyifli forumlar..

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Arkadaşlar lütfen forum üzerinde bu konuyu tartışmayın ,tartışmaya yönelik konu olduğunda kilitlemek zorunda kalıyoruz.Bir oyuncu hakkında şüpheniz var ise lütfen oyuncu profili ile supporta yazınız gerekli inceleme o birimde anca yapılabilir.Burada sadece karşılıklı atışmaya dönüşür.Rica ediyorum.

İyi forumlar...

marmarisboy bunu beğendi.
  16. yükleniyor kısmında kalıyordu 2 3 kere oldu şuan hata veriyo sayfa diğer serverler açılıyor tr3 açılmıyor

marmarisboy bunu beğendi.
  17. şuanda bende de tr3.darkorbit isteğinizi işleme alamıyor gibi bir uyarı veriyor yeniden yükle dediğimde düzeliyor ama hangar a tıklıyorum yine öyle açıkartırmaya tıklıyorum yine böyle oluyor

18. şimdi denedim bende de yükleniyor ekranında dondu. sayfayı yenilediğimde girdi sanırsam sürekli sorun değil ara ara oluyor demanerde olduğu gibi.

19. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Arkadaşlar bunun hakkında bir bilgilendirme yapıldı.

Sorunun en kısa sürede çözülmesini umuyoruz.

İyi forumlar..

20. girdiğin gibi köşeye çek gemnini.orada gemini hangardan geminle değiştir.sabah resetinde oyunda, yani gizlide ol ki hangarını atmasın dışarı.bu kadar basit.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.