Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İstatistiklerDeğer:Hasar%10Kalkan Bonusu%10 HP Bonusu%15 veriyor. Ancak 10 adet droidde spartan olması halinde aktif oluyor.

[_NIGHTSTALKER_] bunu beğendi.
  2. Eveet şikayet duymaktan bıkmış kardeşlerim...
    -Kara cuma indirimi için günde 150k uri kasan bir oyuncu olarak oyundan ikindin 5 gibi çıkış yaptıktan sonra birdaha giriş yapamamaktayım.Büyük ihtimal gecede açılmıycak şimdi bugün kasamadığı urilerin hesabını ve yılda bir gelen indirime 100k uri belki daha fazlasıyla eksik gireceğimn bedelini bana kim verecek?
    --Şöyle bir söz verebilirim sizlere yetkili kardeşlerim.Emin olun şikayetlerle dolu bu blok ömür boyu bu şekilde gitmeyecektir.Oyuncu sayısı git gide düşüyor.Oyunda indirim konusunda yada ??? programla otomatik giren oyuncularla ilgili bir çözüm getirilmez ise bu blogta hesap silme videoları akımı başlatacağımdan emin olabilirsiniz ve ilk hesabını silen ben olacağım.Sizlerede yatırdığımız paraları helal haram dairesinde değerlendirmeyi gönlüümüzden yapacagım.Umarım şikayetlerle dolu forumunuzu keyifle okuyorsunuzdur...

Oyun Keyif için oynanır öyle değimi bir şey yaptıklarını sanıp hiçbirşey yapamayan o javascript geliştirici kardeşlerim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Kasım 2017
  3. ok teşekkür ederim birebir aynı değilmiş :)

4. şahin1

şahin1 User

alem malı götürüyormuş bir iszin haberiniz yokmuş gizlide ve lov haritasın da güldürmeyin yani kanıtmış uyutmayın milleti birader

5. geliştirilmiyor kardeşim şimdilik

[_NIGHTSTALKER_] bunu beğendi.
  6. Teşekkür ederim :)

7. gir harştaya rahat rahat oyna ban falan da yemezsin zaten ban ataakar oyuncu kalmaz

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  8. Merhabalar :))
    Acil Acil :)), anladığım kadarıyla bu sayborg surgeondan daha iyi surgen 15 lazer sayborg 16 lazer değil mi? Nasıl Sayborg alabilirim göremedim yardımcı olabilir misiniz? (extra olarak mimesis nasıl alınıyor)

Son düzenlenen: 20 Kasım 2017
  9. merhaba arkadaşlar ben uridium aldım ama boşa kullanmak istemiyorum ama nelerde kullanırım ney almam gerekir ve gemim kaç günde full olur ? son sorum ise U ile roket lazer aldığımız da kaç gün de biter ve bittiğinde hep Uridumla mı almam gerekir

10. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba ;

Keşke Uridyum alırken Süper Kazançlı Saatleri bekleseydiniz. Böylece aldığınız Uridyumu 3 veya 4 kat daha fazla ve aynı ücrete alabilirdiniz.

Öncelikle, aldığınız lazer geminizde bulunan Lazer Topu sayısı kadar azalmakta. Örneğin geminizde hangi Lazer Topu olduğu fark etmeksizin ne kadar Lazer Topu varsa her atışta o kadar lazer gider. Örneğin, Geminizde 10 Tane LF2 Takılı ve yaratık veya gemiye sıktığınızda her atışta 10 Tane azalacak.

Ne kadar Uridyum çektiniz ?

Sizin için önceliğim oyunu çözene kadar herhangi bir şekilde elinizdeki Uridyumu kullanmamanız. Boşuna Uridyum harcayabilir ve gereksiz bir uridyum ile satılan öğe almış olabilirsiniz. Başlangıç olarak, oyuna ilk girdiğinizde Öğretici Görevleri yapmanız. Bu sayede oyunu hem az da olsa çözer ve bazı ekipmanlar kazanırsınız. Örneğin, LF3, BO2, İtici Motor vb.

Daha sonra bu başlangıç görevleri bitince, normal görevleri yapmanız. Ve Açık - Arttırma ile geminizin eksiklerini tamamlamanızı öneririm.

Bu ara da Açık Arttırmada kullandığınız krediler ihaleyi kaybederseniz hesabınıza geri gelmekte. Bundan dolayı korkmayın.

Aklınıza takılan bir sorun olduğunda hemen foruma mesaj olarak yazın, gerek benim gibi oyuncular gerek yetkililer en kısa zaman da cevaplayacaktır..

Duck▲ bunu beğendi.
  11. admine sormak istiyorum "Hocam sorum caiz midir ? "

12. Kardeş ben ilk oynuyordum oyunu gece golia gemi aldım açık arttırıcıdan bir suru gemi aldım gece aldığım gemiler golia enforcer , v adept , avenger , v revenge gemilerim bunlar gece çok uğraştım aldım. ve 3 tane lf 3 var 1 tane lf 2 4 seviye tamir robotum var VİP almak zorunlu mu ve ben 150 bin uridum çektim korkuyorum boşa kullanmak istemiyorum bana yardımcı olur musunuz

13. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Pazar günleri(genellikle) 3 kat veya 4 kat uridium kazanç etkinliği çıkıyor.Tavsiyem bir daha uridium çekerseniz o saatleri yakalamaya çalışın.

Bir klana girip gelişmek istediğinizi söyleyin ki klandan kredi yardımı alabilin.Tavsiyem kesinlikle LF-3 için uridium harcamayın, 300.000 krediye SLL-02 alın, yaratıklara neredeyse aynı hasarı veriyor. Ucuza kapatmış olursunuz ve çok hızlı ilerlemiş olursunuz.Elinizde ne kadar yapabildiğiniz görev varsa yapın, bunlar size hem seviye hem de uridium ve kredi olarak geri dönecektir.Kesinlikle uçuş düzeni gibi yeni oyuncular için hiçbir işe yaramayan şeylere para yatırmayın.Arge ve korsan kutusu ihtiyaçlarınızı, zeta kapısını x2 günlerinde(genelde pazar günü çıkıyor) zeta kapısı yaparak giderin.İlk hedefiniz havoc fullemek olsun(BO-2,cpu,iris gibi ihtiyaçlar zaten temel ihtiyaçlar onları saymıyorum).Havoc fullediğinizde, hem oyunda yeterince tecrübeye hem de birçok şeyi yapmak için yeterli ekipmana sahip olabileceksiniz.Zeta kapısından size bolca anahtar ve günlük dosya geleceği için, havocları fullediğinizde 1-2 arge daha artmış olursunuz ayrıca anahtarları da akıllıca harcarsanız apisiniz ve yaklaşık 10 LF-4 ünüz daha olur.Korsan kutularınızı Helix LF-4 veya Zeus gününde açmalısınız, yani biraz sabredin.Her şeyi zamana yayın.%25 indirim paketi(Uridium avantaj paketi) ve ViP bu yolda olmazsa olmazlarınız.Akıllı harcama yaparak, 100 TL'yi aşmayacak bir harcama ve sabır ile, mükemmel bir gemiye sahip olabilirsiniz.

İyi forumlar.

*DELİBEDRİ* bunu beğendi.
  14. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

İlgili konumuzdan öğrenebilirsiniz. Indoctrine Oil görevlerden, ve x-7 haritasındaki kapıdan kazanılabilir.

İyi forumlar.

15. kardeş gemilerim ve itemlerim nasıl iyimidir acaba ? bu gece de açık arttırmadayım

Kardeş ben ilk oynuyordum oyunu gece golia gemi aldım açık arttırıcıdan bir suru gemi aldım gece aldığım gemiler golia enforcer , v adept , avenger , v revenge gemilerim bunlar gece çok uğraştım aldım. ve 3 tane lf 3 var 1 tane lf 2 4 seviye tamir robotum var VİP almak zorunlu mu ve ben 150 bin uridum çektim korkuyorum boşa kullanmak istemiyorum bana yardımcı olur musunuz

16. HamHam

HamHam User

serverii değiştirmek istiyorum ama gemim 0 dan değil . tr5 deyim oyunda kimse yok tr3 e geçmek istiyorum bunu support a yazarsam beni tr 3 e yönlendirebilirlermi ?

17. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Yaklaşık 5 saattir olan bu soruna maalesef mesai saatleri dışında olduğumuz için işlem yapılamıyor.Tazminat olur mu, nasıl olur bilemiyoruz maalesef.Önümüzdeki günlerde sonucu hep beraber göreceğiz.Anlayış göstermenin ve sabretmenin zorluğunun da farkındayım ancak sizden tek ricamız(bir aracı olarak) sakin kalmanızdır.

İyi forumlar.

0_0ßeNiMeFsAnĘ0_0 bunu beğendi.
  18. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Bahsettiğiniz gibi bir sunucu değiştirme işlemi(sunucular arası hesap taşıma) mevcut değil. Önümüzdeki aylarda sunucuların birleşmesini bekliyoruz.Maalesef, bu süreye kadar beklemekten başka bir eylem yapılamamaktadır.

İyi forumlar.

19. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Oyuna yeni başladığınız açıkça belli. Ekipmanlarınızın iyi olduğunu söyleyemeyeceğim maalesef.Ancak çalışmaya devam ederek kısa sürede gelişebilirsiniz.

İyi forumlar.

20. HamHam

HamHam User

bu iyi olur gerçekten şimdi fark ettim kardeşimin çarına bakıyom bir kapının yanında 5-6 tane gemi var . konu kapatılabilir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.