Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İndirim yüzde kaç olacak acaba ?

2. cephaneye gelecek mi indirim ?? gelmeyecekse bence gereği de yok zaten bu etkinliğin... tasarım desen hiçbir özelliği yok olsa ne olmasa ne...

3. tabutçu99

tabutçu99 User

Ban yenilmıyor eğer gizli haritada hangar attığı tespit edilirse gemiyi x1 e çekıyoralar.

4. 70 kapsul yaptım ödül gelme ihtimali nedir ?? birkaç sorum olacak 1 bu çekilişler her server için ayrı mı yoksa tüm tr serverleri için mi geçerli ??? 2.soru: 1 oyuncu 2 farklı çekiliş ödülünden yararlanabilir mi yoksa orda yazanlardan sadece 1 tanesini mi hak edecek ???

5. kardes ne kadar urin varsa biriktir indirimi bekle hepsini arge dosyasına bas gitsin :D

6. atom1

atom1 User

Bu indirim geldiğin de cephaneye yani dükkana komple indirim gelecek mi kesin bilgi verirseniz sevinirim adminim ....

7. Arkadaşım öncelikle oyuna hoşgeldin,yolun çok uzun elit olman için sadece para dökmeyle çözmeye çalışsan çok paran gider.Argeler,lazerler derken yolun uzun bir yerden başlaman gerekiyor.Zamanla hepsi olur.Sana tavsiyem zeta ,epsilon ve kappa kapısını çift ödül günü bitirmen olacaktır.LF4 açısından ,droid tasarımları açısından gerekli .Hepsi bir anda olmuyor para harcasan bile satın alamayacağın ögeler var,sandık açman gerekecek.Kolay gelsin.

8. helebidur2

helebidur2 User

uri ile bişey alma sakın görev yap kutu topla .uri ile geliştirme ve arge yap

9. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bu konu hakkında bize bilgi gelmedi.

Eğer bir bilgi gelirse sizlerle paylaşacağız.

İyi forumlar..

10. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Pusingin tanımını arkadaşımız yazmış.

Yinede buradaki linkten detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu anlattıklarınız size bir sıkıntı yaratmaz.

İyi forumlar..

11. Arkadaşlar bende hala yükleme ekranında kalıyor oyun ne zaman düzelecek? Oyun oynayamıyorum bu nedir ya?

12. Ödül şans işi (bana 1 kapsüle 30 lf4 çıkmıştı)
    Her server için ayrı ayrı ödüller dağıtılacak.
    1 oyuncu 2 ödül kazanamıyor diye biliyorum.

DRONES bunu beğendi.
  13. Arkadaşlar merhaba, dün akşamdan beri oyuna giriş yapamıyorum yükleniyor ekranında kalıyor öyle. Hala düzelmedimi ne zaman düzelecek ya?

14. Hitac çekiliş ödülleri açıklandı mı seyirde bulamadım da ben

15. Hitac açıklandığında forumda bildirilirmi yoksa her saniye onca yaratık ödüllerinin arasında yada her an uridium sayımızı ezberleyip yarın artmışmı diye bakmaklamı geçircez arkadaşlar?

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim..

WolfWar bunu beğendi.
  16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Genel olarak düzeldi .Supporta yazarak sorununuzu iletiniz lütfen.

Keyifli forumlar..

17. Teşekkürler supporta yazdım ne kadar sürer cevabın gelmesi?

18. eywallah kardeşim

darkorbitin klasik hareketleri :D yine nasıl bir aksilik oldu sizce... :)

Cillos™ bunu beğendi.
  19. yok daha ödüller gelmemiş sorunsuz bir gün olmasa şaşardım zaten !

0_0ßeNiMeFsAnĘ0_0 bunu beğendi.
  20. bende seyir defterine baktım boş acaba biz mi birşey kazanamadık :(

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.