Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Çekiliş bitince forumda duyurusu yapılacaktır.

İyi forumlar...

2. teşekkürler :D ama genel konular bölümünde mi yapılır acaba ?

3. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Şuanda düzelmiş olması gerekiyor.

Aldığınız hata devam ediyor mu ?

İyi forumlar...

4. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

1 saat ile 48 saat içerisinde yoğunluğa bağlı olarak cevap gelecektir.

İyi forumlar...

5. hhh123

hhh123 User

bu günlerde geçenki gibi birleştire gemi tasarımları gelecekmi acaba ?

6. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Kumanda Merkezinde olur büyük ihtimalle.

İyi forumlar...

7. promethius '17 de lava aegis gozukmuyor iceriklerde ama diger lava lar var pusat vs kutu içerklernde rica etme gibi bir sansınz var mı yonetmden birlestre veya icerige koyma imkanları varsa 24 nde baslayacak nasıl olsa bole bi talebim var ileteym dedim bunu iletrseniz cok memnun olurz

8. AWARELASIL

AWARELASIL User

bu hafta kesin verilir işte

9. Ben katılamadım dimi :D 0 yazıyordu o kadar kapsül bastıgım halde support attım düzelicek dendi katıldım mı katılmadım mı ?

10. Evet hala giriş yapamıyorum oyuna aynı ekranda kalıyor.. Sinirlerim bozuldu artık :)

11. Merhaba arkadaşlar. Hesabımda daha önce LootBoy kodu kullandıgım için bunları kullanamıyorum. Bunları sevabına sizinle paylaşmak istiyorum. iyi günlerde kullanın ☺

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Kasım 2017
  12. Geçersiz mi acaba :) kullanamadım da

13. ikiside sıfır geçersiz olma ihtimali yok :)

14. Ben size söyliyim geçen senede bu konuyla ilgili çok mesaj attım hiç dikkate alınmadı .Darkorbit te verilen ödül miktarına ve özelliğine bakılınca en iyi ödüllerine bir tanesi ama çekiliş inin ve dağıtılan ödüllerin kimlere dagitildiginin büyük bir bir sirmis gibi gizlendigi tek event bu geçen senede çekilişi ve Ödülleri kimin aldığı gizlendi bu senede gene her kez ayrı konuşuyor ve Ödüller kimlere peşkeş çekilecek bizler forumda yada herhangi bir yerde yayinlanmayacagi için bilmeyecegiz

15. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Gelen bilgilere göre görsel bir hata olduğu ve basılan kapsüllerin veri tabanında gözüktüğü bilgisi gelmişti.

İyi forumlar...

16. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Farklı bir tarayıcı deneyin ve aldığınız hatayı support ile paylaşın.

Dilerseniz ek olarak aldığınız hatayı buraya da paylaşın.

İyi forumlar...

17. Etkinlik sırasında,Alpha, Beta ve Gamma’yı bitiren pilotlar ek özel ödül kazanma şansı yakalar.

EşyaDüşme Şansı
    Argon Solace10%
    Argon Venom10%
    Prometheus Parçası: 2100%

-Selamun Aleyküm.
    burada yazdığı gibi ve bazı görevlerde verilecek ödüller arasında olan prometheus parçası nedir acaba? Anladığım kadarıyla ganimet anahtarı.

18. evet ganimet anahtarı

0_0ßeNiMeFsAnĘ0_0 bunu beğendi.
  19. AWARELASIL

AWARELASIL User

Yeni çıkan çok sayıda diroit ve gemi tasarımı var bir moddan rica ediyorum aceba bunların resim yada herhangi bir görüntüsü var mı ? Çünkü henüz bilmediğimiz tasarımlar var nasıl bir görünüme sahip olduklarını merak ediyorum.

WolfWar bunu beğendi.
  20. Eyvallahh saol sanada iyi görevler

.KAPLAN bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.