Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tabutçu99

tabutçu99 User

Arkadaşlar discordda paylaşılan bılgıye gore yarın galiba google translate nin azizliğine uğradım arkadaşın dediği gibi.

2. Discord'da paylaşılan bilgiyi buraya kopyalarsan çevirisini yapabilirim..

3. tabutçu99

tabutçu99 User

Everyone should now be able to connect to the game as normal, apologies for the delay. Unfortunatley the hitac rewards will not be given out today, however anyone who was missing capsules should now be able to see their correct total. Rewards should be given out tomorrow afternoon, we'll post anouther announcement when they are given out.

4. Resete sonra bakiniz

5. tabutçu99

tabutçu99 User

7.30 DAKI resetle berabermı gelecekmıs

6. Herkesin şu anda normal bir şekilde oyuna bağlanabilmesi gerekiyor, geçikme için üzgünüz. Ne yazık ki hitac ödülleri bugun verilemeyecek, bununla birlikte kapsülleri sistemde gözükmeyen oyuncular artık doğru meblağı hesaplarında görebilecekler. Ödüller yarın öğleden sonra dağıtılacak ve dağıtıldığında duyuru yapılacaktır..

Keşke forum ve oyun yetkililerimiz bizi bilgisiz bırakmak yerine bu kısa bilgiyi çevirip forumda paylaşsalarmış bizde boşu boşuna beklemezdik.. İngilizce konusunda problem yaşıyorsanız ben yardımcı olabilirim yeter ki bizi bu şekilde mağdur etmeyin..

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  7. boş burdaki modlar istifalarını versinler iş yapmıyacaklarsa aylık onca para döküyorum oyuna !

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  8. rezil bi forum ekibine sahibiz ne yazık ki..

9. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Mevcut sorunlardan ötürü, çekiliş yarına ertelenmiştir.Malumunuz giriş sorunları mevcuttu ve bu sorunların çözümü zaman aldığı için, ertelenmiştir.Zaten ilk mesajımda da, aksilik olmazsa diye belirtmiştim, maalesef sorunlar baş gösterdi.

Ayrıca forum ekibinin durumda bir hatası yoktur takdir edersiniz ki.

İyi forumlar.

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  10. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Kesin demedim.Son anda değişiklik olmazsa diye belirtmiştim.Hala aynı noktadayız.

Merhaba,

Maalesef resmi duyuruda belirtilmediğinden, bilgi paylaşamıyoruz. Ancak diğer indirimlerle birlikte yaklaşık %50 indirim yakalayabileceksiniz.
    Merhaba,

Duyuruda paylaşıldığı üzere, askeri ekipmanlara indirim gelecek. Cephanelerin de askeri ekipman olduğunu düşünüyorum açıkçası.

İyi forumlar.

11. G_s_G_s

G_s_G_s User

Aga bu ne bıcım bot yok yok bız nıe oynuyoruz enayıyız valla :D

12. hades 2. aşamada olan varsa beraber yapalım

13. tr1 ve tr6 normal tr5 , tr3 ve tr4 adobe flash player güncel değil sorunu devam etmekte (tr1 ve tr6 opera tr3-4-5 explorerle giriliyor garip bir durum)

14. WolfWar

WolfWar User

Merhabalar,

Bir süredir hibrit ile cpu kasıyorum. Şuan 14 cpu oldu yarın güçlendirme çekip 14 kapı yapcam. Daha önce yapmışlığım var aa güçlendirmesiz yapmıştım. Şimdi ben şans arttırıcı ve katlayıcı çeksem (oil) her kapıda yazılanlara göre 6 oil mi vercek garanti ?

15. DRONES

DRONES User

inşallah öyle olurda alırsın :D

16. katlayıcı alırsan 3 yerine 8 alırsın evet bazende 5 yerine 10 verebilir zamanın da almışlığımız var :)

WolfWar bunu beğendi.
  17. *Soulfly*

*Soulfly* User

özel kombo desteği al 10 liralık olandan bide dükkandan 10bin urilik desteği al öyle gir.6 dan az gelmedi bana hiç desteklerle

WolfWar bunu beğendi.
  18. WolfWar

WolfWar User

Özel komboyu alıcam zatende 10bi urilik destek oile işliyor mu ki ?

19. Hibrit Alaşım ve Indoctrine Oil elde etme olasılığını artırmanı sağlayacak fırsatı kaçırma. İkisini de kazanma şansını GERÇEK ZAMANDA 1 saat boyunca %20 artırır.

20. AWARELASIL

AWARELASIL User

Eksik yok teşekkürler.

.KAPLAN bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.