Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TLoNee1

TLoNee1 User

buldum sagol =)

2. Rica ederim iyi oyunlar..;)

.KAPLAN bunu beğendi.
  3. elektro

elektro User

girmeyin oyuna bir hafta bak neler değişiyor sabredin sizi bebe yerine koydular çekiliş yapıldı tmm :) nerde modlarımız düşüncelerini alsaydık tık yok gerçekler acıdır :)

4. tr2 de sorun var

5. aynen kardeşim bende üniversite ye hazırlanıyorum bu 2 .yılım ve bu kötü oyun a hala zaman ayırıyorum suç bizde bende oyunu bırakıyorum iyi günler

6. BEN 172 KAPSÜL DÖNÜŞTÜRDÜM BANA BİŞİ WERMEDİLER BARİ Bİ 450 OİL WERİNDE SAYBORGU ALAM

7. cekiliste birşey vermezler kara cuma dediler dükkanda 1 tane indirim yok bu oyunun eceli gelmiş oyunu bıraktım ben sizlere kolay gelsin

Cillos™ bunu beğendi.
  8. LÜTFEN GEREKEN YAPILSIN BİZ ORDA BİR EMEK HARCIYOZ AMA KARŞILIĞINI ALAMIYORUZ OİL WERSİN Mİ ?? EVET

9. Ben ödül aldım ama buruk bi sevinç var inferno set çıktı sadece inferno pusat verdiler support atıyorum cevapta vermiyorlar :D işlerine gelmiyor ya cevap vermezler işlerine gelenlere 3-4 saatte cevap veriyorlar kaç saat oldu hala supporttan cevap yoktur :D böyle almaktansa hiç alma bence :D

10. indirim gelmemiş ne geleceğini de bilmiyoruz ama bekliyruz bakalaım ne gelcek

11. Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak.

Prometheus kutusu açtığımda Gemi dizaynı - Legend A-Elite Tasarımı aldım ancak bu bende zaten vardı. Bunun yerine uri vermesi gerekmiyor muydu ? Ve bu tasarım Aegis elite diye biliyorum doğru mudur ?

WolfWar bunu beğendi.
  12. tr2 deyim o kadar kapsüllü oyuncuya sordum ödül alan yok :) bu ödüller kime çıktı tr2 de:)

13. bi cacık gelmez anca parayla kutu satarlar bi tane admin çıkar şimdi saçma sapan cevap verir olay biter

14. milet aciklardan yapti yapacagini :)) milet gidiyor bug biz gidiyoruz yaya

Cillos™ ve ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  15. yazıklar olsun günlerce reklam yapın gele gele koskocaman bir hiç...

16. çeviri hatası ise bırakın gidin artık yeter insanlar ile dalga geçmekten bugun indirim gelmezse çogu kişi oyunu bırakacak

Cillos™ ve ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  17. Benim tahminim, indirim akşam saatlerinde sınırlı bir zaman aralığında verilecek

18. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Darkorbit dışındaki oyunların ismini forum üzerinde kullanmayınız.

Henüz etkinlik bitmedi indirim gelir mi bilemeyiz.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.