Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. aynen indirim hikaye .D sana katiliyorum ts de denedik biz inan ayni kapiya geliyor belki daha cok uri basiyorsun ama neyse

tpkverduş bunu beğendi.
  2. tpkverduş

tpkverduş User

Bende denedim o yuzden indirimde basmıyorum.

3. CSOYLU

CSOYLU User

Ben oyuna girer videomu çeker oyunu kapatırım. Formatımda yaratık kesmek kapı yapmak gibi bişey varsa buna göre kasılır yada başka ne gerekirse yaparım. Bu şahsa artık kim nasıl dokunduysa, nasıl bir acı yalamışsa artık nefretle hareket ediyordu. Tabi o kadar düşük rütbesi olmasına rağmen geminin o kadar fazla vurması sizden birinin gemisi olduğunun işareti. Haftada banada 500k uri verseler bende rütbe kasmam. Bu arada yönetimi bizzat gördüm hepsi aynı aşiretten. Belki de hepsi aynı ailedendir.

4. teşekkürler bu güzel anlatmayla anlamamak mümkün mü :) bu arada hitac ödüllerinden beri birçok konu açılıyor bir tane yetkili de gelip açıklama yapmıyor neden hepsi birden forumdan çekildiler

5. tservis

tservis User

gemi ve uçuş düzeni var mı onu sordum zaten kutularda orda tasarımlar görünüyor.

6. millet iki gündür yazıyo indirimle alakalı bi tane admin yok piyasada cevap verecek
    işlerine gelmediği için cevap da vermiyolar ne oldu darkorbit nerede indirim nerede buda herzamanki gibi fiyasko ne indirim var nede özel bi teklif çıksın bi admin de cevap versin

7. tpkverduş

tpkverduş User

Saatlik çalışıyorlar.

8. tpkverduş

tpkverduş User

Arkadaşlar indirim olmayacak haberiniz olsun bir sonraki etkinliğe saklayın uridiumlarınızı :S indirim adı sadece kutular içinmiş indirim yok ama adı indirim sadece. Resmi bir duyuruda yok sadece takvime prometheus indirimi diye yazmışlar gerçek bir indirim olmayacağını öğrenincede prometheus günü olarak değiştirmişler. Bunu bize iletmedikleri için teşekkür ediyoruz.

WolfWar bunu beğendi.
  9. Cillos™

Cillos™ User

İndirim dedikleri uridium satın alırken yapılan indirimdi. Dün akşam ve bu sabah 80 liraya 450k uri (%80 indirim), 135 liraya 1.5 milyon uridium (%90 indirim) teklifleri çıktı.

tpkverduş bunu beğendi.
  10. tpkverduş

tpkverduş User

Tamam aynı konudan bahsediyoruz. Oyuncunun anladığı ve bu konuda bilgilendirilme yapıldı. Konu dükkan indirimlerinin olup olmayacağı yönündeydi. Sağolsun pek değerli yöneticilerimiz bu konuda yeterli bilgilendirme yapmadığı için forumda bayağı bir konu açıldı. Konunun aslı ise dükkanda uridiumla satılan ürünlerin indirimle satılmayacağı.

Cillos™ bunu beğendi.
  11. rezalet rezalet istifa edin artık kurtulalım bi işe yaramıyorlar üsteki tr yetkilileri kendi başına bırakın tr serverini daha iyi olur

12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

İşimize gelmemesi gibi bir durum yok,bizde sizin kadar şaşırdık.Genelde her yıl bu tür indirim olurdu ancak bu kez ana sayfada çıkan uridium indirim paketi ve prometheus etkinliği gelmiş.Bu etkinlikler Merkez tarafından düzenleniyor.Bize hangi duyuru iletilirse ve paylaşın denirse onu yapıyoruz ve tabi ki talep ve şikayetlerinizi yine rapor edeceğiz.

Keyifli forumlar.

13. artık bahane bırakın ve gidin cadılar bayramında gelecek dediniz çeviri hatası !!! promethusda bizzat forum modları gelecek dedi gelmedi keriz miyiz biz söleyn bakalım bide saçma sapan açıklama yapıyorsunuz artemis denen kişi bi açıklama bile yapmıyor tr serverlerinde binlerce oyuncu magdur yazıklar olsun oyunuda batsın yeter çogu kişide bıraktı zaten merkez de merkez demekki sizi takmıyor merkez

14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Sakince şikayetiniz yapınız.Merkez ekip bu şekilde etkinlik uygun görmüş.Diğer sunucularda da bu geçerli.Gelse idi güzel sürpriz olacaktı ama gelmedi ,sadece bize özgü değil ,ne yapabiliriz.Anca iletimler doğrultusunda bir daha ki etkinliğe güncelleme olabilir.3 gün boyunca bu etkinlik bu şekilde devam edecek.
    Keyifli forumlar.

15. HΕLYUM

HΕLYUM Guest

Merhaba,

Forum Kuralları gereği konu başlıkları büyük harfle yazılmamaktadır. Gerekli düzenlemeyi yaptım.

İyi forumlar...

16. HΕLYUM

HΕLYUM Guest

Merhaba,

Kapıların açılması tamamen şans işidir. Fakat bazen kapıların açılması geç olabiliyor. Biz bunu raporlarımıza eklemiştik, tekrardan ekliyorum.

İyi Forumlar...

17. Yani girince petle falan patlayana kadar o kutuları toplayabiliriz 3-5 tanede olsa.

O konuda haklısın şahsen bir kaç aydır oyunu bırakmıştım geri döndüm ancak artık chatte ne cm var nede burda bir mod nerdeyse hiç yetkili bulunmamakta bu özellikle tr serverlerinde böyle. Yabancı serverlerin discord adresinde bile her dakika bir görevli varken bizim tr den kimseyi göremiyorz

18. bu şekilde uygun görmüş diyosunuz bu ilk sefer olan bişey değil resmen insanlar ile dalga geçiyorlar indirim getirmeyi uygun bulamadılar mı bir dahaki etkinlige oyuncu bulurlarsa yapsınlar artık oyuncular bıktı

19. teşekkürler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.