Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. WolfWar

WolfWar User

Aynen spektrum aldığında kullanabilirsin :)

2. WolfWar

WolfWar User

Server birleşimi olucak ama zamanı belli değil. Arge kalkmicak öyle bişey yok ama skylab ın kaldırılıp sepromun montaja gelmesi söyleniyor.

3. WolfWar

WolfWar User

Bunun yanında birde helix 400 olsa güzel olurdu.

Cillos™ bunu beğendi.
  4. Bak bu ilk .d hergun yeni bir bilgi neye yonelicegi belli degil

5. sandora12

sandora12 User

Sağolun kilitlenebilir

6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

1,5 milyon uridiuma 6 milyon verirdi :) Bunun olabileceğini sanmıyorum.Zaten indirimli 130 TL ye alınıyor :)

Keyifli forumlar..

7. WolfWar

WolfWar User

Nasıl 1.5m anlamadım ?

8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

O pencerede 2 tür paket var inanılmaz olandan alırsanız 134.90 TL karşılığı 1.5 milyon uridium almış oluyorsunuz.Yani birde onun % 400 helix ile katlanması mümkün değil :)

Keyifl forumlar..

9. bırak şimdi paketi indirim ne oldu nerde artemis nerde telafiler hala ses yok bu kadar mu vurdumduymaz bir tr ekibi ?

WolfWar bunu beğendi.
  10. WolfWar

WolfWar User

Zaten katlanmış ben onu bilmiyordum. Ayrıyeten o pencere bende açılmıyor bitti mi ?

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

TR ekibine özel bir durum değildir.Tüm sunucularda bu sene bu şekilde yapmışlar .Bizde bekledik belki sürpriz indirim gelir diye ama gelmedi.Şu anda farklı da bir bilgi yoktur.

Keyifli forumlar..

12. [​IMG]

iyi günler bu pakette x3 geçerli mi acaba ?

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Değil,ayrı paketler olduğundan birleşmiyor.

Keyifli forumlar..

14. yav siz cadılar bayramındada bekliyodunuz indirim çeviri hatası çıkardınız bırakın artık bu süpriz indirimleri felan adınız gibi emindiniz geleceginden indirimin merkez siz tr ekibi ile biz oyuncular ilede oynuyor helix x4 geliyor ama para gelecek tabi cidden oyundan sogudu millet

15. hç öyle bşey gormedm bndemi anormallik var sadece

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Biz bekliyoruz ,umuyoruz sizler gibi bizde istiyoruz ,olmadığında üzülüyoruz ,ancak yapabileceğimiz bir şey yok.Bu memnuniyetsizlikleri de ilettik.
    Tarayıcınızı temizleyiniz yada farklı tarayıcıdan giriniz görünüyor.

Keyifli forumlar..

17. arkadaşlar bu zamana kadar gelmediyse beklemeyin. indirim herkese değilde rast gele gelmiş. halen burada millete tarayıcıyı değiş çerezleri sil taktiğini yapmayın.

18. oben

oben User

dikkat bu kampanyayı başka kampanyayla birleştiremezsin diyor..sence geçerlimi..

19. FASTRAC

FASTRAC User

20. tarayıcıyı temizledim çerezleri de sildim böyle bi kampanya çıkmıyo bende neden

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.