Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Şuan için bu konuyla ilgili resmi bir bilgi yok maalesef.

Elimize bir bilgi gelirse paylaşılacaktır.

Umarım en kısa zamanda ve en sorunsuz şekilde gerçekleşir.

İyi forumlar..

Darion26 bunu beğendi.
  2. admin cm alımı yapılsın bir an önce lütfen

3. TLoNee1

TLoNee1 User

Citatel le dedigin gibi pushing yapinca ne oluyorki daha iyi degilmi dusman sa sana + seref geliyo

4. Darion26

Darion26 User

Gemiye bann attırılıyor kısa sürede 10 dan fazla kesildiği için.

5. blulight

blulight User

Hitac telafi cekilisinin yapilmasini istiyoruz yada her oyuncuya 5 magma lf4 istiyoruz

Cillos™ bunu beğendi.
  6. ya magma mı veriyolar ne veriyolarsa versinler sinir oldum verilen hediye bile tam değil onu bile ellerine yüzlerine bulaştırdılar bu ne biçim bir alt yapı

Cillos™ ve WolfWar bunu beğendi.
  7. telafi bekliyoruz olayın üstünü kapatmaya çalışmayın yetkili kişiler..!

Cillos™ bunu beğendi.
  8. WolfWar

WolfWar User

9. Almanya Serverindeki Forumda şu paylaşılmış...
    Merhaba Uzay Pilotları,

şu anda pek çok oyuncunun çekiliş hakkında mutlu olmadığının farkındayız ve bu nedenle şunları düşünüyoruz:
    • Birkaç ödül kazanan oyuncular onları tutabilir. Bir ters ibraz bu noktada çok karmaşıktır ve bazı durumlarda yeni sorunlar doğuracaktır
    • İki kez ve birden fazla kez ödül verilen ödüller, bu nedenle bir oyuncunun aldığı, ancak birincisi ödül alan ödüller orijinalinde orijinalinde olduğu gibi tekrar rezerve / çekilecektir.
    Gerekli senaryo çalıştırılınca, size bilgi vereceğiz.

DÜZENLEME: Senaryo çalışıyor ve tüm fiyatlar rezerve edilmelidir.

Anlayışınız için verilen rahatsızlıktan ve umudumuzdan dolayı tekrar özür dileriz.Son düzenleme: Perşembe, saat 16:46 Hala bir açıklama yapan yok son durum nedir neden bilgilendirilmiyoruz noldu telafi ödülleri sayın yetkililer ???

10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Chat sistemi güncellendi tüm sunucularda artık bu şekildedir.Sürekli ağır chat cezaları uygulandığı halde oyuncular devam etmektedir.
    Zamanla uyum sağlamayı öğreneceklerdir.

Siz nick ile gönderdiğinizde oyuncu nick değişir ise bulunamaz ama profil linki ile gönderirseniz inceleyip tespit etme şansı olabilir.
    Ekran alıntısından nick ile tespiti zor ,özel yazışmaları /report etmeniz gerekiyor ki inceleme yapılabilsin.

Bu konuda hassasiyetinizi anlayabiliyoruz ancak yazıldığı gibi sistem artık bu şekilde işliyor ,chat için görevli destek birimi mevcut ,tabiki dileğimiz oyuncuların hakaret etmeden sağlıklı iletişim kurmaları.Türkiye serverları sanırım biraz geç ayak uyduracak.

Keyifli forumlar.

11. ÇORBACI

ÇORBACI User

oyun o kadar ciddiyetsizleştiki oyun hakkındaki görüşlerinizi anket olarak bildirin diyor ama verdiği linke tıklayınca böyle bir anket yok diye sayfa çıkıyor.

12. tabutçu99

tabutçu99 User

Bence onuttular artık boyle bışey olmaz bence.

13. cemalelmz

cemalelmz User

SAYIN YETKİLİ KİŞİLER. XXLツ İSİMLİ KULLANICI VE BUNA BENZER BİR ÇOK YÜKSEK RÜTBELİ KİŞİ 1-7 DE SERİ OLARAK TALLON-KUTU ŞEKLİNDE BOT KULLANIYOR. DOGU KLANINDAN DELİ-GONLUM ADLI KULANICI DA AYNI ŞEKİLDE (İSMİNİ TAM HATIRLAMIYORUM) ADAMLARA SIKTIĞIMDA KALKANLARI BİTİNCE DİREK PORTTAN ATLIYORLAR. VE HEPSİ BU ŞEKİLDE BÜYÜK BİR KAZANÇ ELDE ETMİŞ DURUMDALAR.
    OTOMATİK BAN SİSTEMİNİZ BUNLARI GÖRMÜYOR GALİBA:) HATIRLATMAK İSTEDİM... SAYGILAR

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Kasım 2017
  14. Kardeşim sana burdakilerin diyecekleri kanıtlarıyla birlikte supporta bildirin.
    Ben defalarca bildirdim hiçbir şey olmuyor.Adamlar bot kullanmaya devam ediyor.Artık bize kullanmadığımız için enayi gözüyle bakıyorlar.

DARKLORD ve WolfWar bunu beğendi.
  15. x.X.x

x.X.x User

Ben yazdım buraya yazımı gerisi beni ilgielndirmez :) pushing cezası veriyorsanız bu tarz hilelerinde önüne geçmek zorundasınız

16. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Buraya yazmanız hiçbir şeye yarar sağlamayacağı gibi, yarın aynısını yaptığınızda alacağınız cezanın tek sorumlusu da siz olduğunuzu belirtmek isterim. Zira şikayet mercisinin destek birimi olduğu görevli arkadaşım, yapılanın yasak olduğunu da şahsım tarafından belirtilmiş bulunmaktadır.

İyi forumlar.

17. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

DarkOrbit forum kuralları 8. madde gereğince;

8. Konu başlığı ve ileti içeriğinin tamamı büyük harflerle, renkli ve kalın yazılmamalıdır. İleti sayısını arttırma amacı ile konulara art arda ileti yazılamaz. Bu kuralın ihlalinde;
    • Gerekli konu başlığı ve/veya ileti düzenlenir, üye uyarılır.
    • Üye aynı şekilde devam ediyorsa 7 gün ila 15 gün arasında uzaklaştırma cezası alır
    başlığınız düzenlenmiş olup tekrar etmemenizi rica ediyorum. Ayrıca şikayet makamı DarkOrbit destek birimidir.

İyi forumlar.

18. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Hitac çekilişi ilk seferinde istendiği gibi gerçekleşmemiş olup, özür/telafi mahiyetinde 2. bir çekiliş daha yapılmıştır. Bu çekiliş nihayete ermiş, olması gerektiği gibi gerçekleştirilmiş ve kişiler ödüllerine kavuşmuşlardır. Ayrıntılı bilgi ve sürecin anbean takibine buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

19. anakin5555

anakin5555 User

rica ederim umarım hemen kurtarırsınız.

20. blulight

blulight User

gocebe cekilis yapilmadi bu konu hakkinda kac kere yazdik yav artemis bilgilendirme yazsin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.