Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Ödül alan kişiler mevcut oyunda 2. çekiliş sonunda. Nasıl çekiliş yapılmadı, nereden edindiniz bu bilgiyi?

İyi forumlar.

2. blulight

blulight User

gocebe tr3 kasanlar belliydi be hepsi bakti hic bise onlarca kiside forumdayazdi telefai cekilisi olmadi bu insanlari niye kale almiyonuz bise ciksa millet paylasir zaten burada oyunla alakali face grplarinda bile hic bise paylasmadi ya kac dere dedik telafi cekilisi olmadi diye neden bizim solediklerimizi kale almiyonuz o kadar kisi yazdi cokmu zor almanyadan bu konu hakkinda bilgi almak yani ne anliyosunuz oyunculari dikkate almamaktan artemiss bilgilendirme yapsin cokmu zor bise

3. tr2 de yapılmadı kıme sorduysak yok bi acıklama dedik pazartesi dediler o da yok kac sayfadır sikayetimizi bildirdk tr2 olarak ama en ufak bilgilendırme bile yapılmadı daha dagıttık odulleri tr2 ye deyin su nickli oyuncular aldı deyin biz de susalım biz o kada arastırk eden alan yok bilgilendirme beklıorz TR2 hakkında

kimden ne saklanıoki zaten topu topu verilen ödül adedi belliyken madem cektnz acıklarsanız kimin kazandıklarını tr2 de bizde bu soruları sormayız rica edıorum..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Kasım 2017
  4. hakim gibi konuştu :D yaz kızım :D suçlunun bot kullanmaktan 4 yıl 7 ay hapis cezasına karar verilmiştir :)

5. x.X.x

x.X.x User

Forum neden var ? Biz buraya sorunumuzu yazalım sizde çözüm yolu gösterin diye değil mi ?
    Size sorunu iletiyorum ve benden daha fazla yetkiliye ulaşabileceğinizi biliyorum konuyu supporta yazın demek yerine siz daha yetkili birilerine iletemez misiniz? Ayrıca buranın çözüm olmadığını hatta Darkorbit TÜRKİYE ekibinin hiç bir zaman çözüm olmadığının bilincindeyim.

6. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Burası teknik olmayan sorunların çözümü ve bilgilendirme amacı ile yürümektedir. Benim sorunu bir yerlere iletmem ise çözüm olmayacaktır çünkü elimde belge bulunmamaktadır.

İyi forumlar.

7. blulight

blulight User

hayir anlamiyorum 5 dakkalik is bilgilendirme yapmak halbuki orali olmuyolar telafi cekilisi yapilmadi diyoz anlamiyolar

8. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Biz yapıldı diyoruz siz yapılmadı diyorsunuz ne olacak bende anlamadım.

iyi forumlar

9. https://board-tr.darkorbit.com//threads/hitac-cekilisi.134549/ linktende ulaşılabileceği gibi..

Başlık altındaki son bilgilendirme (düzeltme yapılıp 2. ödül dağıtılması) mesajı da aynen aşağıdaki gibi;

Selam Uzay Pilotları

HITAC ödüllerinin tekrar dağıtılması amacıyla Bugün TSİ 19:00 civarlarında yeni bir komut dosyası çalıştırılmış ve ödüller tekrar dağıtılmıştır.

İyi oyunlar

Darkorbit Takımın

BP_KUZEY, 23 Kasım 2017

10. tryhardD

tryhardD User

Bence bazıları meseleyi tam anlamamış... Darkorbit uzun süredir oyuncuların güvenini kaybetti... önce haritaları dolduran özel şahıslar, sonra ardı arkası kesilmeyen ve özellikle belli kesimlerin işine yarayan buglar ardından da normal kurallarına uyanlara(kaldı mı böyle bir kesim :D) kesilen ceza gibi düzenlemeler... bu son olan indirim faciası ve hitac da üstüne tuz biber oldu. Bence bu saatten sonra bu oyundan şans(!) ve şansa dayalı etkinlikler tamamen kalkmalı hiç kimse inanmıyor siz yayınlasanız da inanmayacak, ben de dahil...
    Ek not: Sizin çekilişi 2. kez yapmanız bu durumu telafi etmeye yetmez, bazı arkadaşların dediği gibi ilk çekilişte ödül kazanma ihtimali vardı ve elinden alındı insanların.

11. Bu durumda çekilişin yapılacağı tarih ve saati önceden belirtip bu çekilişin canlı bir şekilde "Twitch Yayını" olarak çekilişin yapıldığı yayınlanmalı ve videosuna bakılması için de bunu forumda videosu yüklenip başlık altında sunulması gerekir.

12. blulight

blulight User

bizde alan kimseyok diyoruz soruyoruz oyunculara neden guvenmiyorsunuz cokmu zor arastirmak

13. tryhardD

tryhardD User

olabilir ama dediğim gibi artık kimse güvenmiyor onlara bunu bilmeleri lazım

14. ben şimdiye kadar kaç kere supporta mesaj attıysam mutlaka dönüş olmuştur. Bug da oluşsa bildirdik birebir halloldu. Oyunda gemide problem çıksa da yine halledildi. Sistem hatası da gelişse bildirdik yine düzeltildi. Bazen çok istisna da olsa biraz zaman alabiliyor ama dönüş yapılıyor ;)

15. Güven çok zor kazanılan ve çok kolay kaybedilen bir şeydir neticede (;

WolfWar bunu beğendi.
  16. Merhabalar bu hıbrıt ısleyıcı ganımet kutularından cıkmıyor mu? Su an topluyorum lf4 veya zeus gunu degıl ozel gunlerde mı verıyor yoksa? 450 oılım var fakat hıbrıt ısleyıcım olmadıgından gemı alamıyorum

17. tryhardD

tryhardD User

çıkıyor kutudan da uri vererek açacaksan biraz şanslı olman lazım ;)

18. Evet çıkıyor ama çok değil ama sana tavsiye haritam Kendi Pvp haritan ve x-6 yada x-2 de aç 35-40 anahtara 1 tane buluyordum bu haritalarımda :)

19. Tavsiyenız ıcın teşekkur ederım deneyecegım :)

20. Rica ederim :) iyi akşamlar :) iyi forumlar :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.