Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. the_flood

the_flood User

TR 5 de de durum aynı.kış etkinliğinde donmaya devam. TR 2 açıldığından beri buradayım. 10 yılı aşkın bir süredir sorunsuz bir etkinliğinizi göremedik...yazık... İNŞALLAH başlığı altında bu sorunu kapı açılana kadar çözersiniz.

x.X.x bunu beğendi.
  2. the_flood

the_flood User

resmi duyuru da bakım var diyor. umarım bakımdan sonra düzelir..

x.X.x bunu beğendi.
  3. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Yazacak olduğumuz bir çok şeyi zaten yazmışşınız.

Bilgilendirme yapıldı gibi v.s

Ama şunuda defalarca söylüyoruz yine söyleyeceğiz bizim işimiz bu.

Forumun amacı bu zaten şikayetleri raporlar halinde bilgilendirmek.

Geri kalan kısım bizi aşıyor maalesef.

Ayrıca Buradaki konuda bakım yapılması hakkında bir bilgilendirme var.

Sorunun çözülmesini bizlerde sizler gibi bekliyoruz.

İyi forumlar..

x.X.x bunu beğendi.
  4. Duyuruda 3 Aralık demiyor maalesef,o yüzden bu öfkemiz

x.X.x bunu beğendi.
  5. Legolass

Legolass User

tr3 pert oluyor her etkinlik çıktığında eğer bu oyuncu sayısı yüzünden ise sunucu birleştiğinde ne olacak kim bilir bu oyuna her hafta her ay para yatiriyoruz zevk almak icin ama bu kasmalar donmalar ve buglar yüzünden kanser olduk artık yönetim birşeyler yapsın lütfen

x.X.x bunu beğendi.
  6. Sunucu birleşmesi ne zaman olucak veya hangi server hangi serverle birleşcek tr serveri tek servermi olucak?

7. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Sorunla ilgili teknik ekibe raporlama yapıldı.

4-5 aralık tarihlerinde aylık sunucu bakımı yapılacaktır, umarım bu bakımlardan sonra lag sorunu ortadan kalkar.

İyi forumlar...

8. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Geçen aylarda yapılan Twitch yayınında ocak ayında başlayacağı belirtilmişti;
    " Tahminen sunucu birleşmesinin ilk etabı ise ocak ayında gerçekleşmeye başlayacak.Yavaş yavaş ve emin adımlarla ilerlenmeli çünkü bu işin geri dönüşü yok ve herhangi bir oyun açığı veya farklı bir sorunla karşılaşmak istemeyiz ve başladıktan sonra haftalık güncellemelerle yavaşça ilerlenecek. Örneğin önce Gb2 ve Gb 1 sunucuları birleştirilecek. Daha sonra bu ortak sunucu ile GE6 ve GE7 sunucuları birleşip, 4 sunucunun birleşiminden tek bir sunucu oluşturulabilecek. "

Türkiye sunucuları ne zaman ve hangilerinin birleşeceği bilgisi henüz bize gelmedi takipte kalınız.
    08.11.2017 Tarihli Twitch Yayınında yapılan konuşmanın özeti için buraya tıklayınız.

İyi forumlar...

HackTroj bunu beğendi.
  9. HackTroj

HackTroj User

Valla Güzel olur ama rütbe olarak ne gibi önlem olur alınır :D 3 şirket var 1 tane daha eklense süper olur :D

.KAPLAN bunu beğendi.
  10. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Benim demek istediğim bu tarihlerde bakım yapılacak.

Sorun çözülebilir demekti.

3 Aralıkta yaşanan sorun bakım kaynaklı değil sizinde dediğiniz gibi.

İyi forumlar..

x.X.x bunu beğendi.
  11. Denge yaması ne zaman aktifleşecek? Sıkıldık artık şu syborglardan şu yama gelse de her şey eşitlense artık diyoruz! Bakalım yama geldiğinde özelliği bu denli kullanabilecekler mi?

12. Evet artık neyi bekliyorlar anlamıyorum 2 de bir yetenek atıp kaçıyorlar mimesisim patlamıyorum ama artık gelsinde mimesiste biraz güçlensin :D 20 eylül de yayınlanmış 20 aralık gelince 3. ay olucak ama hala yok denge yaması :(

13. Ne zman işlerini layıkıyla yapabildilerki bırakın şu oyunu. Hilecileri yeni geliştirip oyuna entegre edeceğimiz kodlar ile bug ve hile yapanlar olamıycak deniliyordu 2 yıl geçdi herelde halen geliştiriliyor boşversenize si onu bunu. Başka oyun oynayan ilk 9 da değilseniz ben başka oyun oynuyorum yazık gğnah bu yuna vereceğiniz para emek ve zamana

14. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bununla ilgili çalışma devam ediyordur.

Ben tekrar iletimini sağlıyorum.

İyi Forumlar.

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  15. eyv. da bence yılbaşı sonrası gelirse gelir yoksa bahar başı gelir

16. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bizim elimize ulaşan net bir bilgi geldiğinde forumda duyuru yapılacaktır.

İyi forumlar.

17. Anladım,pardon

x.X.x bunu beğendi.
  18. HackTroj

HackTroj User

Oyunda eski'den Hades gece'ye kadar yapılıyordu.Cumartesi geceden pazar gecesine kadar aralıksız.Şimdi Malesef öğlende Hades Kapısı Yapamıyoruz. ve diğer Kapılarda dail yapamıyoruz.Bu Kapıların Düzeltmesi yada oyundan kaynaklanan sorunu kısa sürede Çözülmesini arz etmekteyiz :( Baya uzun süredir.böyle dewam etmektedir.

x.X.x bunu beğendi.
  19. HackTroj

HackTroj User

Hades kapısı kalkarsa :D olur

20. tgs781

tgs781 User

normal kapıları botçular kullandığı için maalesef işkence oluyor. defalarca yazdık çözüm bulamadılar şu botçulara

x.X.x bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.