Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba ;

@*-=FURKANBEY=-* 'in yazdığı gibi orası eski bir server. Yaklaşık 3 sene veya daha fazladan beri aktif diye biliyorum. Yakın zaman da yeni server birleştirmesi gerçekleşecek. Serverler azalacak. Maalesef Bot, BUG ve yetersiz hilecilerle mücadeleden dolayı altın çağından gerileme dönemine geçiş yaptı Darkorbit. Bundan dolayı her hafta server açan şirket server birleştirmeye gitti. Ama aldığım bir duyuma göre, oyunun ismine eklenen Reloaded ( Yenilenmiş / Yenilenme ) ismini hak etmek için akıllarında ki bütün güncelleştirme ve yenilikleri yaptıktan sonra oyundaki hataları giderip hileciler ile ciddi bir mücadeleye girilecek. Belki o zaman yeniden server açacak duruma gelir ve güzel bir reklam ile desteklerse yeniden Yükselişe geçebilir oyun. Bu kadar hata ve hileye aynı zaman da haksızlığa rağmen oyunu oynayan ve aktif para yatıran oyuncuların olmasından bunu görüyoruz.

2. WolfWar

WolfWar User

Oyun terörle ilgisi olmicanı düşünmüşlerdir ama yinede olması lazım.

3. WolfWar

WolfWar User

Global asya uzun süredir var. TR7 ye gelcek olursakta oyuncu zaten az server boş kalır diye açmazlar :)

4. WolfWar

WolfWar User

Görsel bie şey :)

5. Cillos™

Cillos™ User

Bu isteğin saçma ve gerçekleşmeyeceğini adın gibi biliyorsun. Devletler düzeyinde bile Türkiye'den Almanya'ya kaçmış bir çok terörist var ve iade edilmiyor. Bu oyun Almanya merkezli bir oyun. Yani bizim ülkemizde terör faaliyeti yürüten kişiler onların umurunda değil. Boşuna umutlanmayın

WolfWar bunu beğendi.

6. Neresi saçma ?

PKK Nato üzerinden sözde bile olsa terör örgütü olarak tanınmıştır.

Gerekirse delil toplar savcılığa yollarım bu olayı.

Terör örgütüne yapılan sempatizanlık hiç bir şekilde kabul edilemez.

7. ARABAN

ARABAN User

Şu anda TR2 3-3 haritası bot kaynıyor.Hiçmi kontrol yok.

8. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Global Asya aslında VPN hizmeti kullanmadığınız sürece gözükmemektedir. Bazı internet sağlayıcıları müşterilerine otomatik VPN hizmeti de vermektedir bu yüzden VPN kullanmıyorum deseniz bile aslında kullandığınız için sunucu gözükür. İlgili sunucu yaklaşık 1 yıldır mevcut.

TR7 konusuna gelecek olursak, sunucu artırılması şuan için gündemde değil, aksine yakında sunucular birleştirilecek.

İyi forumlar.

WolfWar bunu beğendi.
  9. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Forum üzerinden Bot banlaması yada kontrolü yapamıyoruz.

Bot banlamalarını Merkez tarama sonucu yapıyor. Bizim bu konu ile ilgili yapabileceğimiz bir şey yok.

iyi forumlar.

10. Cillos™

Cillos™ User

Katılıyorum bence de cezalandırılmalı ancak bunun gerçekleşmeyeceğini söyledim.

Darkorbit Almanya merkezli bir oyun ve Almanlar Türkiyedeki terör örgütü faaliyetlerini zerre tınlamıyor. Türkiye Almanyadaki teröristlerin yasal yollar kullanılarak iade edilmesini İstediğinde bile takmıyorlar. Böyle bir ülke merkezli oyun neden bu insanlara ceza versin ki? Umurlarında değiliz.

Savcılık konusuna gelirsek
    Eğer ciddi ciddi bu işin üzerine gidersen en fazla oyunun Türkiyeden erişime kapatılmasını sağlayabilirsin. Belki bu sayede bu tehlikeyi göze alamayacak olan yetkililer fikir değiştirip bu tür oyunculara ceza verme yolunu seçebilirler.

11. Ben bayrağımın asılı olduğu yerde vatanıma dil uzatan hainleri istemiyorum.

Bu işi enine boyuna araştıracağım hatta bir kaç kişi tanıyorum bu konuyla ilgili haksızlığa uğramıştı onlarda ki ssleri savcılığa yollarım bu yapılan şey kabul edilemez.

Cillos™ bunu beğendi.
  12. WolfWar

WolfWar User

Adam saçma demiyor sadece olmaz diyor.

13. "Bu isteğin saçma ve gerçekleşmeyeceğini adın gibi biliyorsun"

Olmaz demek istediğini bende anladım fakat tekrar oku neden neresi saçma dediğimi anlarsın.

14. ''hileciler ile ciddi bir mücadeleye girilecek. '' demişsiniz .Tamam bir ihtimal hileye karşı önlem aldılar diyelim. Peki bu hileleri kullanan kişiler milyonlarca uri ve cephane ye sahip oldu bot kullanarak. Buna nasıl bir çözüm bulacaklar ben bunu merak ediyorum doğrusu. :)

15. Bu oyun sadece para kazanmak istiyor fakat para kazanmak için çok saçma bir politika izliyor.

Bir kere müşteri memnuniyeti yok sıkıntı orada müşteri memnuniyeti olsa adamlar 4-0 önde olacaklar.

16. HΕLYUM

HΕLYUM Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği konu başlıkları büyük harfle yazılmamaktadır. Gerekli düzenlemeyi yaptım.

İyi Forumlar...

17. a_kerim

a_kerim User

bence bot artık serbest rütbesi çok yüksek olanlar bile kullanıyor bence ceza falan yok

18. Para yok oyuncu yok ondan bannlamıyorlar :D :D

Birde farecileri görebilecek bir sistemleri yok ellerinde şu an ama geliştiriliyor.

19. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

P.E.T Kişileştirme S.S.S

P.E.T. - 10 Kullanım Kılavuzu S.S.S

Buradaki konularımızı incele.

iyi forumlar.

20. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

O tamamen Görsel hatadan ortaya çıkmaktadır.

Bazen de gemiler buz roketinin etkisinden çıkmasına rağmen üzerindeki buz görseli kalmaktadır.

iyi forumlar.

WolfWar bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.