Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -Keskin-

-Keskin- User

Bahsettiğiniz bölge bütün haritalarda bulunmaktadır.Haritanın köşesinden dışarı çıkmaya çalıştığınızda ilerlemeniz ile oranlı olarak hasar alırsınız.

Keyifli Forumlar

2. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Bildiğim kadarıyla sadece yeni gelen modülde 4. seviye olacak.Ama kesinliği yok tabiki net bir cevap veremiyorum üzgünüm.

Keyifli Forumlar

3. Kronos için 1 Tane parça vericek Modum,Vereceği PARÇA Alfanın yüzüğünü verecek mi ? yada beta verdi betanın vericek mi ? gama verdi diyelim gamanın vericek mi

4. aaa :D radyasyon muu :) çok basitmiş meğer :D

5. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Dediğinizi şimdi anladım, özür dilerim.Kapı yüzüğünü kapıyı yaparak kazanabilirsiniz.Yani bu kapıdan size kronos parçası geldiğinde size kapınında yüzüğü verilmeyecektir.

Keyifli Forumlar

WolfWar bunu beğendi.
  6. -Keskin-

-Keskin- User

Aynen öyle radyasyondan bahsediyor :) Başka sormak istediğini bir konu var mı ?

Keyifli Forumlar

7. oben

oben User

kami 4 yok arkadaşlar sadece şu yeni dandirik modüle ulaşım var tamir ücreti değişmediği için yapılabilir 2 lazer slotu açılıyor 4 jeneratör slotu ...

8. Teşekkür Ederim Modum iyi Günler .

9. sanırım radyasyondan değil modum denemeye çalıştım patladım az önce :D R-zone haritası diyor bi sürü de görev var

10. Cillos™

Cillos™ User

R-Zone haritası sunuculararası bölgeye verilen isim. Oyun içinde Boyut Savaşları menüsü var, oradan katılıp yapabilirsiniz görevi :)

WolfWar bunu beğendi.
  11. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Yanlış anlaşılma olmuş sanırım :)

Resimdeki kutucuğa tıklayıp sıraya girer ve sonunda da atlarsanız, gittiğiniz harita R-Zone haritası olacaktır.İlgili SSS'ye ise buradan ulaşabilirsiniz.

Resim için @Cillos™ 'a teşekkürler.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Aralık 2017
    WolfWar ve Cillos™ bunu beğendi.
  12. Konu kilitlenebilir daha fazla tartışma ortamı yaratmamak için gerekli mercilerin yeterince gördüğünü düşünüyorum.

İyi forumlar.

13. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

14. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Rica ederim .

Keyifli Forumlar

15. WolfWar

WolfWar User

Ama yakın zamanda yeni modül ve protokol gelicek haberin alt kısmında yazıyor :)

16. G_s_G_s

G_s_G_s User

Eger oylese ne kadar buyuk bır bulus yapmıslar darkdan cok sey beklemeyelım gecn bır hafta ban attılar haksız yere emegımı hıc edene hakkım haramdır bosuna nefes tuketmeyın

17. 31.05.2013

31.05.2013 User

İyi akşamlar
    Skoll kapısının kronos parçası vereceği yazıyor S.S.S. de. Peki kronos x2 gününde yaparsak bu skoll kapısını x2 olarak mı verecek parçayı?

18. Bence vermez cunku o sadece ggleri kapsiyor.

19. Aktif edildiğinde dost geminin yanına uçacak ve , %1 kalkan PET'ten dost gemiye aktarılacak.
    4. seviye tek modül. 4. seviye modül alabilmek için, PET 20 seviye olmalı.

20. 31.05.2013

31.05.2013 User

Bence de öyle vermez ama bir umuttur yaşamak :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.