Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Bir azalma bulunmamakta , haritadaki oyuncu sayısına göre alacağınız miktar değişebilmektedir.

İyi forumlar

2. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Keşke katlayıcım olsa da denesem :D Deneyen arkadaşlarımız konuya yazabilir , maalesef şuanda yardım edemiyorum.

İyi forumlar

3. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

İmzanızın boyutlatı 500x200 olmalıdır.Lütfen düzenleyiniz.

İndirim hakkında da bir bilgimiz yok , ilerleyen saatlerde ne olur bilemiyoruz.

İyi forumlar

±_A§Lañ¥ü®ëKLî_± bunu beğendi.
  4. irving

irving User

uridium hariç 2 kat geliyordu ödüller alpha yaptım az önce x4 mermisini de 20 bin verdi dün normaldi sistem mi değişti acaba

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Haziran 2016
  5. siz yetkililere iletemiyor musunuz acaba bi incelense bugün de aynı sorun devam ediyor

6. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

Keskin birkac gundur bir tutarsizlik var ,strateji gibide gorunmuyor,amac nedir anlayamadik.:rolleyes:suprizide kacti bu isin,kapi aciyorum ccift kat bitiyor,acmiyorum nasilsa var diyip bukez indirim bitiyor bir tutturamadik ortak noktayi:D sizlerede bilgi verilmiyor ne yapsak:)

7. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

gama veriyor 120 bin ucb.alfa betada cift kat tp sp var uri yada ucb zaten yok.

8. ARES

ARES User

niye forumda açılan konuları kaldırıyorsunuz? o zaman bu forumun olmasının sebebi nedir?
    Size bir soru sordum;
    Supporta 15 defa sordum. Sorduğum sorunun cevabı yerine bir sürü şey yazıldı 15 tane mailin bilet numaralarıyla atabilirim. Supporta 15 defa sorunca cevap gelmeyince buraya yazdım. Ondan önce de chatteki adminlere sordum. Hiçbiriniz sorduğum soruya cevap vermediniz veya veremediniz. Sorduğum soru gayet basit puşingte kesen hesap kademeli ceza alıyor. kesilen hesap süresiz kapanıyordu. Bu yazıyordu. Artık yazmıyor ve ne kadar ceza aldığını kesilen hesabın ne kadar ceza aldığını öğrenmek istiyorum.
    Hepiniz oyunda yöneticisiniz ve yazı yazınca yazdığına dikkat et karşında admin var uslubuna dikkat et, kiminle konuştuğuna dikkat et hesaplarını kapatırız yazıyorsunuz da bu oyun kuralını bilmiyormusunuz. Sizler bunun cevabını bilmeyecekte kim bilecek? birde sorduğum soruyu kaldırıyorsunuz. supporta yazmış zaten yazmışım 15 defa cevap gelmemiş daha kaç tane yazacam da cevap verilecek? Puşingte kesilen hesap süresiz kapanır. orada forumdaki cezalarda yazdığınız puşing yapan yani kesen hesap için verilen ceza. ayrıca sisteminiz puşing cezası vermiyor. puşing cezasını birisi şikayet ederse kendiniz inceliyorsunuz değil mi?? sistem yakalıyor diye birşey yok. bana sürekli yazı yazdırıyorsunuz
    sorulan soruya cevap vermek bu kadar zormu?
    puşingte kesilen hesabın cezası nedir?

9. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Forum üzerinden buna cevap verilemez.Supporttan cevap almayı bekleyiniz.

İyi forumlar

10. Merhaba benim en az 2-3 çarımın üstüne olduğu ....@windowslive.com şeklindeki hesabıma hiçbir şekilde yıllardır darkorbit ' e ait mesaj gelmiyor bunu nasıl düzeltebiliriM?

11. anasayfadaki sağ üst bölümden hesap merkezine git ordan haber bültenine tıkla abone olmaya evet de gelir

12. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Katlayıcısı etki etmeyen arkadaşlar support ile iletişim haline geçsin.Oradan çözüme ulaşacaksınız.

İyi forumlar

13. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar

14. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Arkadaşımızında dediği gibi alfa ve beta kapısı iki kat x4 vermemektedir.

İyi forumlar

15. pete kutu toplatıyorum diyosun hem de 2 saat bence sen bot kullanıyosun haksız mıyım modum :cool:

16. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

O meseleyi bende seziyorum , değişik olaylar oluyor :D En iyisi indirim geldiğinde açın x2 günü yapın taktik bu olsun :D :)

İyi forumlar

17. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Bu tarz suçlamalar hiç hoş değildir.Bir daha böyle birşey yapmayın.

İyi forumlar

18. ARES

ARES User

sorduğum soru puşing cezasında kesen hesap kademeli ceza alıyor. Yazıyor forumda ansıl ceza sistemi olduğu. kesilen hesap süresiz kapanıyordu ve buda yazıyordu şu anda yazmıyor ne ceza aldığı. puşingte kesen hesap avantaj elde ettiği için ceza alıyordu. kesilen hesap ise kendisini bilerek kestirdiği için süresiz kapanıyordu.
    şu anda kesilen hesabın cezsı nedir.
    verdiğiniz cevap;
    Merhaba

Forum üzerinden buna cevap verilemez.Supporttan cevap almayı bekleyiniz.

İyi forumlar
    sizler oyun yöneticisi değilmisiniz belli değilmi kesilen hesabın ne cezası aldığı? bilmiyormusunuz ne cezası aldığını? bu yazıyı yazan tadmin yani supportta görevli ve supporta yazılan yazılara sorulan sorulara cevap yazıyor. supportunuza 15 defa yazdım ben bunu daha ne kadar yazacağım?? yönetici değilmisiniz siz? belli değilmi nekadar ceza aldığı ne cezası aldığı kesilen hesabın? işe bak. sizler bu oyunu yönetmiyormusnuz? elinizde bu oyunun kurallarını gösteren herhangi bir kitabınız yok mu? veya puşingte kesilen hesaba verilen cezanın ne olduğu belli değil mi? bana bu soruyu tekrar tekrar sorduruyorsunuz?
    niye sorduğumu biliyorsunuz. Ben bana chatten küfür eden oyuncuyu yakaldım defalarca kestim. bunu hepiniz biliyorsunuz ve bana ceza verdiniz haksız kazanç elde ettin puşing yaptın diye yapmadım ama yapmadığımı hepiniz biliyorsunuz ama ceza verdiniz bana ama unuttuğunuz birşey vardı ben bana küfür eden hesabı kapatın diye sizlere yazı yazsam hesabı kapatmayacaktınız. Bana bu cezayı vererek iyilik yaptınız aslında ve o hesabı kapatmak zorundasınız artık ve ben sizlere supporta ilk yazdığım yazılarda 5 yazıda maili attıktan 3-4 dk sonra cevap veriyordunuz ve ben sizlere bana iyilik yaptınız o hesap süresiz kapanmak zorunda diye yazdığım maillere 15 tane yazdım 5 saat öncede cevap yazamadınız. Amacınız nedir? yapmak istediğiniz nedir?
    sorduğum tek soru var puşingte kesilen hesap süresiz kapanıyordu doğru değil mi?
    o kadar zormu bunu cevaplamak veya puşingte kesilen hesabın cezası nedir?
    işe bak hepiniz adminsiniz oyunda oyun kurallarını bilmek zorundasınız. puşing cezsının ne olduğunu bilmiyormusunuz? oyun kurallarını bilmiyormusunuz?​

Supporta yaz diyen yöneticiler supportun attığı son cevabıda atayım sizlere orada da sorduğum soru aynı.
    puşingte kesilen hesabın aldığı ceza nedir. bana supporta yaz diyorsunuz ya sizlere üstüne basa basa sormamın sebebi bu işte sizlere sizler yönetici değilmisiniz oyun kurallarını bilmiyormusunuz diye yazmamın sebebi bu işte alın okuyun
    Forumda bu konuda kurallarımıza ulaşabilirsiniz.
    ikinci hesaplar ile ilgili başka kişilere bilgi verilmiyor. Daha önce size verilen cevaplar halen geçerliliğini korumaktadır.
    Bu şekilde support'u rahatsız etmemenizi rica ediyorum, aksi takdirde mail adresinizi spam olarak işaretlemek zorunda kalacağız.
    benim sorduğum sorunun cevabı bumu? ben ikincil hesabımı soruyorum burada sorduğum şey puşingte kesilen hesabın aldığı ceza nedir? verdiğiniz cevap yok ama. orada soruya cevap yerine de tehtit ediliyoruz birde sizde supporta yaz diyorsunuz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Haziran 2016
  19. ben mantık yürüttüm suçlamadım ayrıca dediğim gibi bence dedim :) :)

20. evet arkadaşlar başlıktaki gibi 14 te 0 kuıper aldım taktik verin bu nedir yaw :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.