Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 10 0 da benden ne oldu ayarlarınımı bozdunuz bu kuınpirin yaw:)

2. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

bence oynadılarsa iyi olmuş kumar gibi bir şey kuıper

3. ne alaka darkorbit sana bi kapı cıkartıyo şansına üri alıyosun bunun neresi kumar oluyo ozaman başlı başına her kapı kumar girmeyiniz

4. yaw herşey iyi güzel şans demi yaw matematiksel olarak bile 14 te 0 almak imkansız gibi bişey

£ƒSÂÑ£*ÃÞÃÇÌ.® bunu beğendi.
  5. son 9 kapımda bende cıkaramadım bugcular yüzünden bize cıkmıyo kardeş

£ƒSÂÑ£*ÃÞÃÇÌ.® bunu beğendi.
  6. derdider

derdider User

Farklı şirketler aynı klanda olmamalı ayrıca klanı farklı olsa bile düşman ile bir olup kendi şirketini kesmek nedir? Zaten güçlü ile zayıfların anı haritada oynaması başlı basına bir adaletsizlik. porttan kafanı cıkarıyorsun düşman dost fark etmeden kesiyor. Ben oyunu oynayamadıkdan sonra ne yapayım etkiliğini kampanyanı bilmem ne özelliğini. Hile yapanlara çözüm yok haksız kazanç sağlayanlara çözüm yok oyun adaletsizliğine çözüm yok oyun hatalarına buglara kasmalara çözüm yok.

*Karizma_1917* bunu beğendi.
  7. arkadaşım bu konuda sana sonuna kadar katılıyorum ama şunu iyi bil ben 10 yıldır bu oyunu oynayorum sadece şunu öğrendim, (Hani nasrettin hocanın bir sözü var parayı veren düdüğü çalar diye.) işte tamda bu noktada bu oyunu parayı bastıran oynuyor hilede yapsa buglarlada oynasa parayı bas oyunu oyna bu kadar basit.

8. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Tatsız sonuçlar doğurabilir boşverelim öyle şeyleri :)

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar

9. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bence siz cok uzun yazdiginiz icin anlasilamiyorsunuz, ne sordugunuzu anlamak zor ,bosuna tartisma ortami yaratiyorsunuz sonuc ceza oluyor ,sakin olmayi deneseniz anlasilir tek cumle ile sorabilseniz sportta ccevap vericektir.uzun uuzun yazma zamanlari yoktur yuzlerce mai l aliyorlaar,tek sorunu olanda siz degilsiniz.hep negatif yaklasim icinde olmaniz hem sizi yipratir hem anlasma uzlasma kapilarini kapar.
    pusing cezasi yeni paylasildi.bakiniz forum ana sayfa en ustte oyun kurallari icinde var.

10. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Bişey sorabilir miyim kesilen geminin aldığı ceza sizi neden bu kadar ilgilendiriyor ? Kesen taraf olarak gereken cezayı aldınız gerisi sizi ilgilendirmez.Kesilen geminin aldığı ceza sahibini ilgilendirir.Bu kadar basit.Dediğim gibi kesilen geminin aldığı ceza sizi ilgilendirmez.Sormaktanda vazgeçin bu cevap dışında cevap verilmeyecek.Devam ederseniz ceza vericem.

Keyifli forumlar

11. #tOrk#

#tOrk# User

"Uzun lafın kısası, oyun deneyiminizi daha kötüleştirmek gibi bir kastımız yok, bilakis oyunu daha da geliştirmek istediğimiz ve tekrar tekrar yıllarda önce inşa edilmiş engellerin üzerinden atlayarak geldiğimiz noktadan itibaren daha da ileriye gitmeye gayret etmemiz sonucunda bazı sıkıntılar yaşanabiliyor.

Bütün bu sıkıntılar nedeniyle gerçekten, tüm samimiyetimizle çok özür diliyoruz ve sizi daha pek çok yıl boyunca DarkOrbit'te görmeye devam etmeyi umuyoruz.
    "

ORION mod'a teşekkür ediyoruz bilgilendirme için.. bizim yazdıklarımızı da onların diline çevirip iletme inceliğini gösterirlerse müteşekkir oluruz.

kendi adıma; DO olarak son 3-4 aydır oyunda geçirdiğim vakti incelesinler, ne duruma geldiklerini görsünler..

fiyatlara yapılan zamları söylemeye gerek bile yok. hep dile getirdikleri "daha adil ve daha erişilebilir/ekonomik, rakiplerine göre hep bir adım önde olan oyun" olana kadar böyle..

ben müşterinin bir kez telefonuna bakmadım diye onu kaybedebiliyorsam, burda bu kadar oyuncunun feryatlarına çare olamayan DO (hele ki TR oyuncularını tester niyetine kullanırken) daha fazlasını hakediyor..

aytowınsolo bunu beğendi.
  12. **ORHAN

**ORHAN User

bence siz cok uzun yazdiginiz icin anlasilamiyorsunuz, ne sordugunuzu anlamak zor ,bosuna tartisma ortami yaratiyorsunuz sonuc ceza oluyor ,sakin olmayi deneseniz anlasilir tek cumle ile sorabilseniz sportta ccevap vericektir.uzun uuzun yazma zamanlari yoktur yuzlerce mai l aliyorlaar,tek sorunu olanda siz degilsiniz.hep negatif yaklasim icinde olmaniz hem sizi yipratir hem anlasma uzlasma kapilarini kapar.
    pusing cezasi yeni paylasildi.bakiniz forum ana sayfa en ustte oyun kurallari icinde var.
    Bu yazıyı yazan arkadaş kesilen hesabın cezası hiçbir yerde yazmıyor. Oraya yazmışsın kısa yaz diye de zaten kısa şekilyle yazdım daha önce merak etme rahat ol sen. Puşingte kesilen hesabın cezası nedir sorusuna cevap yerine yok seni ilgilendirmez yok şu yok bu diye bir sürü cevap gelince farklı şekilde mecburen o yazı uzuyor.
    Merhaba

Bişey sorabilir miyim kesilen geminin aldığı ceza sizi neden bu kadar ilgilendiriyor ? Kesen taraf olarak gereken cezayı aldınız gerisi sizi ilgilendirmez.Kesilen geminin aldığı ceza sahibini ilgilendirir.Bu kadar basit.Dediğim gibi kesilen geminin aldığı ceza sizi ilgilendirmez.Sormaktanda vazgeçin bu cevap dışında cevap verilmeyecek.Devam ederseniz ceza vericem.

Keyifli forumlar
    bu yazıyı yazan tadmin heralde yazdığın yazının farkındasın heralde!!! sorulan soru gayet basit bir soru. Puşingte kesilen hesabın cezası nedir daha önce yazıyordu süresiz kapatmaydı şimdi yazmıyor. Bu soruya seni ilgilendirmez diye cevap verip birde hem support tarafından hem de buradan tehtit etmek!!!!!! Oyunda yöneticilik kuralı heralde. Oyun kuralları içinde bu şekilde yazıyor heralde. Dveam edin bu şekilde tehtitler etmeye bu sizlerin oyunculara karşı yaklaşımınızın birebir örneği. size sorulan basit bir soruya cevap vermiyorsunuz ondan sonra da karşınızdakini tartışma çıkartmakla suçluyorsunuz ve bunu bahane dedip birde haksız yere ceza veriyorsunuz. Yaptığınız ancak dikatatörlükle yönetilen muz cumhuriyetlerinde olur.

13. puşhing cezası verilmesi eskidendi şu an öyle bi yaptırım görmedim adamlar onu dengeliyor çünkü oyuna para yatırıyor sonrasida malum o yüzden ceza almıyor benim görüşüm alırsa da tp+şp düşüyor çok düşük ihtimal tabi bu benim görüşüm :D

14. Hafta Sonuda bu etkinlik devam edecekmi acaba bir bilginiz varmı

15. **ORHAN

**ORHAN User

puşing cezasında kesen hesap kademeli ceza alıyor. Bana verildi 2 gün önce ben puşing yapmadım bana chatten küfür eden oyuncuyu kestiğim için. Puşing cezası aslında haksız avantaj elde eden anlaşmalı birini kesen veya aynı anda iki hesap açıp biriyle diğerini kestiğinde veriliyor. kesen hesap için yıllardır kademeli ceza verilir ve bu zaten yıllrdırda yazıyor. Orada kesilen hesabın kendisini bilerek kestiren hesabın süresiz kapatıldığı yazıyordu. o yazı kalktı ve kendisini bilerek kestiren hesabın ( bir oyuncuya sen puşing yaptın denebilmesi için ikince bir hesabında kendisini bilerek kestirmesi lazım değilmi? ) ne cezası alacağı hiçbiryerde yazmıyor ve benim sorduğum soru bu. Parayla pulla işi yok bu işin. Oyunda kurallar var ve bunlar bellidir. burada ikincil hesabın ne cezası alacağı seni ilgilendirmez diye bir cevap var ve bir daha sorarsan sana ceza verecğiz diye devam eden bir cevap. Puşing yapmayı engellemenin ve bunu suistimal etmenin tek yolu var oda kesilen hesabın süresiz kapanması. Kesilen hesap süresiz kapanırsa kim kendini bilerek başkasına kestirir ki bu ceza o yüzden bu şekilde düşünülmüş ve şu anda kesilen hesabın ne ceza alacağı hiçbir yerde yazmıyor ve biz oyuncuların bunu öğrenmek hakkı değil mi? Oyunda kendilerine yönetici kimliği verilmiş kişilerin ve yeri geldiğinde biz adminiz sen kimle konuşuğunu biliyormusun diye sözler sarfeden kişilerin oyun kurallarını bilmeme gibi bir hakları olabilirmi ve bu kuralları da oyunculara açıklama zorunlulukları yok mu? o zaman ne ihtiyac var oyunda yöneticilere zaten kendi tabirleriyle sistemleri varmış bir tane herşeyi yakalıyormuş ya her tarafa yazıyorlar bota atılan veya illegal yollara başvuranları yakalıyormuşya sistem yakalıyorsa ve sorulan sorulara cevap da vermeyeceklerse ihtiyaç varmı adminlere oyunda? bana verilen puşing cezasının verilmesinin de sebebi başka çünkü orada haksız kesim yok herneyse sonuçta en doğal hakkım benim oyunda puşingte kesilen hesabın ne cezası aldığı.

16. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Bilgi bulunmamakta.Takip etmelisiniz.

Keyifli forumlar

17. Merhaba Arkadaşlar,
    Bazen pazar günlerinde %350 indirimi geliyor ama tabi indirim olarak değil 3.5 kat uri geliyor benim sorum ise şu, ben bu indirim saatinde hani hesabımıza ilk girdiğimizde çıkan uri paketini kullanabilir miyim? Yani 150.000 uri yerine 525.000 uri gelir mi ben bir önceki seferde böyle yapmadım normal paket aldım ne olur ne olmaz. Ben x3 uri zamanında aldığımda işe yarıyordu. 450.000 uri geliyordu ama şimdi x3 uri gelmiyor pek fazla onun yerine %350 indirimi geliyor sorumu yanıtlarsanız sevinirim.
    yukarıda ki kampanyadan bahsediyorum bunu %350 indirimi zamanında kullanırsam işe yarar mı 525.000(3.5 katı) uri gelir mi? Şimdiden Teşekkürler.
    İyi Forumlar...

Son düzenlenen: 25 Haziran 2016
  18. elektro

elektro User

savaşırken hedef yardım cpusu işe yarıyormu ve nasıl kullanılmalı gerekliyse alıcam cevabınızı bekliyorum :)

19. zorask

zorask User

Oyunda adalet yok.. Havada kalmasın altını doldurayım.
    1 Hile hurda ile şişirilmiş oyuna 5 kuruş harcamamış hesaplar.
    2 Oyun içinde diğer oyuncuların hukukuna aykırı dost saldırıya izin verilmesi.
    3 Oyun içinde adaletsiz sistem
    4 Geçekten oyuna emek verenlerin oyunda yaşam alanı bulamaması.
    5 bug ve oyun hatarını kulanıp haksız çıkar elde edenlere yaptırım olamaması
    6 oyun sadece oyuncuların egosunu tatmine yönelik olup herhangi bir ideali ve amacının bulunmaması.
    7 son olarak darkorbitin bütun bunlara bun göz yumması. nasılsa katlayıcıdan gelen gelir yeterli oluyordur.
    bunlar yazarken acemi değilim 2009 dan beri oynuyorum bu 2ci serverim sıfır hile ile para ve emek harcayarak ful gelişmiş 10 iris 35 arge 20 lf4 binbaşı gemim var. Eğer 1 milyon kalkan ile sadece kapıdan atlarken patlıyorsam gerçekten bu oyuna para harcanmasının emek verilmesinin bir anlamı yoktur. Hile hurda ile çar yapan milletin egosunu tatmine malzeme olmanın anlamı yok. herkese gerçek hayatında başarılar dilerim. Konuyu hemen kitlemeyin illaki bu konulardan müzdarip olup fikrini yazmak isteyeler olur. Üstünü örtmek size birsey kazandırmaz aksine kayıp ettirir.

20. EsKiSeHr

EsKiSeHr User

Takvimde Yarın Geceye kadar devam ediceği gözüküyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.