Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Benim ayarlarım bu şekilde orda grafik kalitesi iyi de duruyor yukarda onu düşürünce patlamalar gidiyor ama gemilerin görüntüsüde düşüyor o zaman ben sadece patlamaları kapatmak istiyorum

2. ustam punto 18 olsa olurmu :D

3. *Shemie*

*Shemie* User

Farkedeceğini sanmıyorum :D

İyi forumlar.

4. bana nasıl tarama sisteminizin bu yaratık kesen gemisi ile kutu toplayan programları tesbit edemediğini sölermisiniz ? siz admin mod yada başka ünvan ile bu oyunda yetkilisiniz ama hiçmi oyunda aktif olmadınız ? kutu ve yaratk botları suan hepsi sid numaraları ile giriş yapıyorlar tıpkı zamanında merkava open kopen v.s. gibi büyük banlama yapdınız zamanki gibi !!! ayrıca ekibinizde hiçmi pratik düşünen yok y.tubede botların indirme linki ve türkçe anlatımlı videoları var hiç olmadı videolarda linklerden alın exe lerini almanya merkeze yollayın hatta türkçe anlatımlıları çeviri ile atın ki ingilizce olanlarıda var . sid numarısı ile bot kurup nasıl oluyorda tarama yakalanmıyor ilginç geliyor biz oyunculara size açık net bir tavsiyede bulundum gerisi sizin tercihleriniz ...

5. arkadaş yeter ya her bot bitti bide gizli harita botu satılıyor şimdi derler ispatla supporta at ne diyimki anlayanlar oldu bile beni bilende biliyor hatta admiblerimizde biliyor bu emek hırsızlıkları bitmeyecek mi ismi ********** girin bu videoları bitek bizmi görüyoruz yazıklar olsun

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Aralık 2017
  6. ARABAN

ARABAN User

Bot kullanan kelaynak sürüleri ve bunun kullanımına izin veren kelaynaklar sizde hiç insanlık,karakter,ahlak yokmu?Çoğunuz müslümanız diye geçinirsiniz.Nasıl bir aymazlık ve ahlaksızlıktır bu.

7. AWARELASIL

AWARELASIL User

Siz açıkça bot kullanımı serbest diyosunuz bana dolaylı olarak .Çünkü sistemin bugüne kadar bottan kimseyi banladığı görülmedi.Sizde zaten ezber laflardan başka yazdığınız bişey yok. Bu oyunun sizin yüzünüzden tadı tuzu kalmadı.

8. Video çekip support iletirseniz yetkililer inceleme sonucu hesabı kapatıyorlar.

Yanlış hatırlamıyorsam video uzunluğu 9-10 dk olması gerekiyor.

9. Öyle birşey yok. Video falan hiçbir türlü kanıt değildir. Biz çok denedik adamlar x7 de generaller albaylar botçular 2 defa sıkıyon porta kaçıyor sana hiç dokunmuyor hep aynı bot oldukları %100 bile belli olsa sistem bunu anlamadıkça kimsenin ban atmaya yetkisi yok bot konusunda.

10. G_s_G_s

G_s_G_s User

Vıdeoda atsan adamın kulandıgı botuda adamla bırlıkde yanında durup cekıp atsanda banlamazlar bosuna ugrasma kardesım ne vıdolar atıldı sonuc :D

11. ANTON

ANTON User

Selam ;
    düzeltilen bir şey yok.. hangar bırakan adamlar diğer gemiden oyuna girdiklerinde gizlide ki gemi duruyordu .. şimdi 1-1 e atıyor evet dogrudur.. Şimdi gelelim asıl bombaya.. adamlar reset saatinde yine eskisi gibi köşede beklıyorlar.. akşam yine giriş yaptıklarında gizliden doguyorlar.. ha diyeceksiniz ki nasıl.. adam reset den sonra hiç hesabına girmiyor yada diger hangardan oyuna girmiyorda ondan.. gece oyuna girdiginde direkt cıkıs yaptıgı hangara girince yine gizliden başlıyor.Forum yöneticisinin kanıt ile birlikte gelin demesi ne kadar enteresan, haberleşmenin ve iletişimin bu kadar hızlı oldugu bir zamanda bunların duyulmaması cok tuhaf . iyi forumlar

12. G_s_G_s

G_s_G_s User

boşuna ugrasma kardesım para ve emek hırszlıgı herseydn usttundur degsmz yorma kendını

13. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Bizim izin verdiğimizi beyan etmişsiniz ama Forum takımının bu konu üzerinde yapabileceği bir şey yoktur.

İddia ettiğiniz gibi yada bildiğiniz gibi değil.

iyi forumlar.

14. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Öncelik le mesajınız düzeltilmiştir. Tekrar etmeyiniz ceza alırsınız.

Arkadaşlar bizim forum ekibinin yada Türkiye takımı Bot banlanmasını yapmıyor bot banlanmasını Almanya tarayıp taramaya takılırsa banlıyor.

Bu yüzden forum ekibinin yapabileceği bir şey yok.

iyi forumlar.

15. Aynen bir öğrenemediniz bot taramalarını almanya banlamaları almanya bot kullanımını türkiye yapıyor

-gemi2012- bunu beğendi.
  16. Oyunun suyu çoktan çıktı, bot vb. program kullanımına izin vermeseydi Darkorbit Takımı oyun gerçekten çekişmeli ve zevkli geçerdi.

Oyuna 3-4 ay ara veriyorum, x-7 haritasında kristallon kesmesine yardım ettiğim 5 flaxlı arkadaşı 3-4 ay sonra full kırmızı irisleri ile bana boss tallon kesmeme yardım ederken görüyorum.

Boşuna ahlak vb. kavramlardan bahsetme kardeşim. Oyunun suyu iyice çıktı vaktin varsa o sudan sende nasibini almaya bak ;)

17. Adamın porta kaçması tabiki kanıt olmaz, şikayetine karşın itiraz olarak "Keyif benim kesmedim portala gittim" dese aksini nasıl ispat edecen ;):D

Yada seni keserken ki videoyu mu? gönderecen supporta.

Bak şimdi keyfi yerinde beni kesiyormu diyecen :D

Fαlcoη[CΣFΛ] bunu beğendi.
  18. 250 uber protegıt kes dıyo gorevde de nası kesıcem nerede kesıcem yahu :)

19. Mcqeen

Mcqeen User

Gizli haritada keseceksin.

20. Mcqeen

Mcqeen User

Yetenek %5 çekiyor birde tasarımı yok %5 oradan cyborg var sa %15 hasar kaybına uğruyorsun bu gemiyi kullanmak için yok mu bunun bonusu kalkan veya hasar hep görüntümü?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.