Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *Shemie*

*Shemie* User

Bende aegisi uridiumla almıştım (yanlış hatırlamıyorsam 150k uridiumdu) daha sonra aegis elite ve aegis veteranıda uridiumla almıştım onlarda 200k ve 100k uridiumdu sanırım. Hala içim sızlar :(

İyi forumlar.

Mcqeen bunu beğendi.
  2. Ayrıca sistemde hatamı var bilmiyorum ama gemilerin sadece 1 konfigrasyonu reset olmuş diğer konfigrasyon reset olmamış.İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım.

3. alitprk

alitprk User

Arkadaşlar 194 eurom var nasıl kullanırım nedir bu ikramiye

4. *Shemie*

*Shemie* User

Bildiğim kadarıyla herzaman böyle değilmiydi?

İyi forumlar.

5. *Shemie*

*Shemie* User

Merhaba,

Eskiden ayda bir bir etkinlik düzenlenirdi ve kazananına sahip olduğu euro hediye edilirdi. Fakat artık bu etkinlik yok ve €'da hiç bir işe yaramıyor. Yinede buraya bakabilirsiniz.

İyi forumlar.

6. Reset yapmadım yakında ama böyle değildi her iki konfigrasyonu ayrı ayrı dizdiğimi hatırlıyor.

7. alitprk

alitprk User

Mesajın için sağol.

8. alitprk

alitprk User

Merhaba gizli hangar haritası ne nasıl girilir yada nasıl yapılır ne işe yarar insanı kastırırmı biri bana açıklayabilirmi.

9. Demek istediğimde o zaten bunu bir yerde açıkladıydım. Hani her gidişinde otomatik olarak aynı hareketleri yapıyorlar diroit düzeni kaçışa alıyor ve yolu hiç değişmiyor. Birde portta belli bir süre var mesela tam 1 dakika dolunca çıkıyor. Yaratık keserken dönme açısı her zaman aynı her yaratıkta normal bir insan bunu yapabilir mi hiç sapmadan hayır tabiki ama yeterli kanıt olamaz:D Bot olduğuna dair yüzlerce örnek olur ama dediğim gibi kanıt olarak geçmez hiç biri sistem banlıyor sonuçta :D Bu yüzden atın bota gitsin diyorlar bir bakıma :D

10. Mcqeen

Mcqeen User

Sen TR4 de mi oynuyorsun?

11. İyi forumlar.
    Burada yeniyim öncelikle.
    Şimdi oyun bize ilk başta yeşil sandiklar verdi. Sonra bu sandık anahtarlarını uğraşmak istemeyenler için satmaya çıkardı. Sonra baktı olmuyor para gelmiyor(Benim düşüncem) yeni sandıklar çıkardı. Ama bunları elde etmek yeşile göre daha zordu. Çoğunuz biliyorsunuz. Scrap istediğini. Şimdi velhasıl bu kadar sandık var çeşit çeşit ama ben bir yerden sonra aralarında ki farkı anlayamıyorum. Mesela hepsi pet tasarımı yada gemi tasarımı yada lazer veriyor.
    Şimdi bana bu sandıklar arasındaki farkı söyleyebilecek biri var mı ?
    Obsidyen , Kırmızı ve Mavi , Appoly... Bu sandıklardan ne çıkıyor tasarım(pet,diroit,gemi),lazer... bunlardan farklı olarak.
    İyi forumlar, Saygılarla.

12. CELLATUS

CELLATUS User

peti 20 lvl yapınca harcadıgı yakıt 15 lvldeki gibimi yoksa artıyormu?

13. Yakıt değişmez. Eğer gemide kombo korumayı açık bırakırsan çok fazla yer.
    İyi forumlar.

14. adeniza

adeniza User

Yeni slotları açarsan artacaktır. Slot sayısı ve orada malzeme olması yakıtını etkiler.

15. CELLATUS

CELLATUS User

yakıtı slot konusunda sadece protokol ve modül slotları etkiliyor diye biliyorum ben

16. ya ... boyle ısın adım atar atmaz uzerıme 4-5 gemı cullandı, o kadar saat bosa gıttı ne adaletsiz iş lan bu o kadar vakit harcıyoruz emek harcıyoruz bu mu lan karsılıgı !!!!

Son düzenlenen: 28 Aralık 2017
  17. DraydiBoy

DraydiBoy User

bir bak kokusu var :( acilen düzel yada sil

18. neden bırader kac saatım bosa gıttı

19. DraydiBoy

DraydiBoy User

küfür var yazında

20. küfür olunca noluyo

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.