Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Master123

Master123 User

daha önce birinin başına gelmişti aldığı halde helixten yararlanamamıştı support biz bir şey yapamayız demişti almadıysanız supporta danışın derim ben.

2. CELLATUS

CELLATUS User

oyun 3boyutluda iyi fps veriyor ama 2 boyutluda düşüyor neden sizce?

3. ___Nemo___

___Nemo___ User

bugün mımesıs aldım ama memnun degılım supporta yazdım sızce mımeısız yerıne saybor verırlermı mımesısı alcaklar onun yerıne sayborg vercekler verırlermı gercekten cok onemlı benım ıcın burdan en yetkılı admnlara seslenıyorm bp kuzey typon artemıs bu emsajı dıkakte alınız ben cok memnun degılım supprota yazdım verrımı support sıze

4. *Shemie*

*Shemie* User

Merhaba,

Maalesef bunun olabileceğini sanmıyorum.

İyi forumlar.

5. ___Nemo___

___Nemo___ User

neden ama memnund egılım sadece degıstırcekler

6. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba ;

Aslında hepsi aynı değerde eşyalar ile yapılıyor. Ama maalesef değiştireceklerini sanmıyorum. Bir arkadaş yanlışlıkla 400.000 LF1 Almış bütün kredisi ile, envantere giremiyor, oyun çöküyor. Support'tan LF1 leri sıfırlamasını istedi ama Support ekipmanlara karışamayız demişti.

7. ___Nemo___

___Nemo___ User

lf1 farklı mım eısı alcklar ıste buna ben razı oluyom razı olrusan yaparlar

8. ___Nemo___

___Nemo___ User

onun yerıne sayborg verecekler gen aynı gemı takaslamak

9. *Shemie*

*Shemie* User

İsterseniz supporta yazıp şansınızı deneyin ama birşey yapamayacaklarını düşünüyorum.

İyi forumlar.

10. ___Nemo___

___Nemo___ User

satajersın bana burdanj typon ayda artemıs cevab yazssın bu komuyla hakkıyala

11. *Shemie*

*Shemie* User

Siz bilirsiniz ben sadece kendi fikir ve düşüncelerimi söyledim. Dilerseniz supporta başvurabilirsiniz.

İyi foruımlar.

12. stajersin dedi ya sesli güldüm :D

13. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Arkadaşların fikri ne olur bilmem ama ben 3d Konusunu atayım daha iyi olur.

Ama benim bildiğim 3d, 2d ye göre daha performanslı.

3D Güncellemesi S.S.S

iyi forumlar.

14. Kebirifai

Kebirifai User

Kardeş herkes syborg alıyor.Sen mimesis almışsın yaz ama çok zor işin.

15. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

İlk olarak üslubunuza dikkat edin. Karşınızdaki moderatöre sen stajyersin gibi aşağılayıcı bir cümle kurmanız hiç hoş karşılanabilecek bir durum değil.

Konulara belirli görevliler bakmıyor. Artemis bu konuya Thyphon bu konuya Kuzey bu konuya bakacak gibi bir sistemle çalışmıyoruz. O anda kim varsa konular ile o mod ilgilenir. İsteğe bağlı mod bakmaz.

Yazdığınız şey forum dışı bir konu olmakla birlikte buradan size yardım edebilecek bir mod bulunmamakta.

Support ile iletişime geçtiğinizi yazmışsınız. O zaman konuyu uzatmanın bir anlamı yok.

Supporttan gelecek olan mesajı bekleyin.

Konunun kilitlenmesi uygundur.

16. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.