Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Önceki kapı etkinliğinde pazar günü gerçekleşen x2 kapı ödülünde ödüller x2 verilmemişti.Onlar yatırılmıştır.

İyi forumlar

±_A§Lañ¥ü®ëKLî_± bunu beğendi.
  2. npc lerden cıkan coplerın ıcındekı hammaddelrı bulabılecegım bı yer varmı hangısınde ne fazla var ona bakmam lazımda teşekkurler

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Açıklamalar/Sözlük bölümündeki " Hammaddeler Hakkında Detaylı Bilgi ve Skylabtan Taş Gönderme " adındaki konuyu incelersen yardımı olacaktır.

4. Forum içi arama kısmına ''SSS NPC'ler ve Verdikleri Ödüller'' yazıp 2. sayfanın baş kısmında cevabını detaylı birşekilde bulabilirsin.

5. S.a Beyler yanlisim varsa duzeltin Bundan Iki uc hafta once x2 galaxy gate etkinlik odulu vardi ve beklenmedik bir sekilde bitirilmisti ama anasayfada hala bilgisi durdugu icin bazi arkadaslar ben dahil kapi yapmistik ve odulleer normal verilmisti ama suan seyir defterime bakinca o etkinlikten kalan oduller verilmis gorunuyor bu hizli ve beklenmedik hareketinden dolayi DO ekibini kutlarim keske oyunun genelindeki sorunlar icin bu kadar hizli olabilseler kolay gelsin.

6. MAC€LLAN

MAC€LLAN User

Sovereign tasarımını nasıl alabilirim ? belli bir günü falan var mı

7. Merhaba,

Bahar Savaşı ve Nüfuz etkinliklerinde satışa sunulan 150.000 uridium değerinde olan bir tasarımdır.BURADAN daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz

Başka sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi Forumlar

8. elektro

elektro User

atı alan üsküdarı geçti hala siz neyi tartışıyosunuz beyler laf artık darkorbitte :)

9. 1 2 sayfa daha yaz sanırım pek görünmedi mesajınız..

cяαzψ•usκudαяlı bunu beğendi.
  10. Oyun yönetimi adil bir sistem getirmediği sürece açıkda kullanan olur botda kulanan olur.

Paytowin den kurtaracaz oyunu diyorlar paket fiyatlarına zam geliyor bu mu kurtarmak ?

Montaj geldi sevinmiştim emaya arık uri ödemeyecem diye artık prismatium çıkmıyor ve dükkanda 2000 uri düz ema alırım daha kazançlı.

Montajı oyuna getirdiler neymiş güçlülerle güçsüzlerin dengesini eşitleyecekmiş ?

Kusura bakmayında montaja LF-3 bile koymadınız bırakın LF-4 ü de LF-3 bile gelmedi.

Sonra efendim vay hile kullanıyorlar siz zorluyorsunuz insanları ?

Ya paranla oyna yada sus ezil diyen bir mantık var bu oyunda.

Sıralama klanlarını saymıyorum zaten çoğunda hile hurda bug var özellikle TR3 de kiler...

Supporta bildiriyoruz video evrak felan bannlama yapılmıyor ki ?

Denilen şey şu:

Hileye karşı mücadeleye destek verdiğin için teşekkür ederiz.

Bu mesajı atıyorsunda ben şikkayet ettiğim adamı 3-4 aydır izlemekteyim adam hala hile yapıyor.

Sonra neden bug bot var işte bundan var.

CeTiN_TS, $$$PERSEUS$$$ ve TEHLİKE bunu beğendi.
  11. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Evet bir süre önce olan x2 galaxy etkinliği ödülleri verilmiştir.

Son zamanlarda oluşan oyun hatalarından dolayı teknik ekip yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Fakat her sorun anında çözüme kavuşamıyor.

Belirli bir inceleme yapılması gerekiyor.

Bu nedenden dolayı bazı sorunların çözüme kavuşması zaman alabiliyor.

İyi forumlar

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  12. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Birazdan konu kilitlenir ve gereği yapılacaktır diye de bir mesaj girilir sözde yetkili arkadaşımızdan. Sonra oyuncu neden azaldı. Acaba neden azaldı.

$$$PERSEUS$$$ bunu beğendi.
  13. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Bu konu hakkında gerekli incelemeler yapılmaktadır.

Lütfen sabırlı olunuz.

İyi forumlar
    Merhaba

Eğer oyun içerisinde kullanımı yasak olan herhangi bir şey kullanan var ise ve bunu biliyorsanız kanıtları ile supporta başvurmanız gerekiyor.

Support gerekli incelemeleri yapacaktır.

Benim düşüncem montaj etkinliğinde lf3 olması gerekmiyor.

Çünkü lf3 ihaleden de rahat bir şekilde alınabiliyor.

Giş kurallarında da belirtildiği gibi oyunda oluşan herhangi bir açık kullanılması yasaktır.

Tespiti halinde gerekli cezai işlem uygulanır.

İyi forumlar
    Merhaba

Forum görevlileri durduk yere bir konu kitleme gibi bir şey yapmaz.

Konuya gerekli cevap verilmiş yada konu sahibi konunun kilitlenmesini istediyse konu kilitlenir.

İyi forumlar

14. ne acaigi bu peki ogrene bilirmiyim ben .DD

15. hem açığı siz bırakın sonra da bize şikayet edin deyin etsek banlıcanızmı he ? adamlar benden sonra başlayıp irisleri lf3 leri fullediler bile ohooo siz uyuyun boyle

16. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Forumda kullandığınız üsluba dikkat edin.

Yeterli kanıt ile supporta başvurursanız gerekli incelemeler yapılır.

İyi forumlar

17. ben napıyım şimdi adam benden sonra başlamış oyuna benden güçlü olmuş bu sizin gücünüze gitmez mi ?

18. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Bir önceki mesajımda da yazdığım gibi yeterli kanıtlar ile supporta başvurun.

Eğere yasak olan herhangi bir şey kullanıldığı tespit edilir ise gerekli cezai işlem yapılır.

İyi forumlar

19. yaw acik neymis bende merak ettim :DDD

20. Konuyla bir açıdan ilgisi olan bir noktaya değinicem ... 500 tane goliath görevim var düşman haritasında goliath kesiyorum ve göreve işlemiyor. Sonra öğreniyorum ki ben tasarımlı goli kesitğim için bu sayılmıyor. tasarımsız goli kesmem gerekiyormuş . Sanki etrafta tasarımsız goli var . Afedersinde sonra yan hesap açıp kestiğimde hesabım banlanırsa haram zıkkım olsun.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.