Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mesela benim ve sizin gibi :D ben anormalim biraz . oyunda işlerde derslerde heryerde ama halimden memnunum . anormal dedikte deli sanmayında :DMazAllah :D

2. galax kapısında 2x(ödüllerin ikiye katlanması) ne zaman gelecek

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bende halimden memnun gibiyim :) fakat biraz daha iyi olsa fena olmazdı. :) Yok o kadar değil. :D

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Daha yeni bitti ne zaman gelir belli olmaz. :)

5. Kafanızda benimle ilgili garip dusunceler olustu sanırım . TÜH size karsıda aynı seyler oldu :D Neyse baya muhabbet oldu. Herşey içinde saolasınız . Yanlısımız olduysada kusura bakmayın .:) Yatalım az bişi sizede iyi çalışmaalar . İyi geceler . Seviliyorsunuz ♥ :D

6. Merhaba,

Bayram etkinliği dahilinde gelen 2x süresi bitti.

Üyemizin de belirttiği gibi bir dahaki sefer ne zaman çıkar bilinmez.

Twitch yayınlarını veya forum etkinlik takvimini takip edebilirsiniz.

İyi Forumlar

7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Herkese eşit yaklaşırım art niyet olmaz. :) Haklısınız konu sohbete döndü iyice :D İyi geceler teşekkürler. :)

8. Aliens

Aliens User

Sanırım Türk Support ekibi tüm TR Server'lerine ve Global Server'lere bakabiliyor. Sizde Global Server'de oynuyor iseniz TR Takımı ile karşılaşmanız normal. Umarım birdaha böyle bir durum yaşamak zorunda kalmazsınız.

9. indirim paketi ve vip dışında bir yerden indirim alma fırsatımız varmı varsa bunlar nelerdir

10. cerrahı nasıl alıcaksın dostum ?

11. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Şuan için Aktif olarak indirim alabileceğiniz farklı bir paket yoktur,sadece sistem indirimleri (Dükkana belirli zamanlarda gelen indirimler) ve bizim çeşitli etkinliklerde oyunculara dağıttığımız Kodların içeriklerinde bir takım indirimler olmakta bunun dışında farklı bir paket yok.

Keyifli forumlar.

12. Arkadaşlar bugün x2 saatinde indirimli pakete baktım. uriyi 2 katı göstermedi yani 140tlye 330.000 uri yazıyordu normal paketlerde 200tlye 660.000 uri yazıyordu

13. Merhaba,

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

Cevap veren üyemize teşekkürler.

Konu çözüme ulaştığı için kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar

14. anladım teşekkürler

15. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Oyuna girdiğinizde açılan indirimli uridium teklif penceresi üzerinden almaya giderseniz indirimli olur. Eğer normal şekilde giderseniz fiyatlar normal olacaktır.

16. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Rica ederim,Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli forumlar.

17. Aliens

Aliens User

Herkes tutturmuş bir Rehber, bende eksik kalmayayım dedim. :) Tamam, can sıkıntısından nelerle uğraşıyorum. :/ Siz yazılan hiçbir yazıya kulak asmayın. Benim kendi kanaatimce görevinizi yapmaya çalışıyorsunuz. Tamam, bazen katı bir üslup olabiliyor ama sizde Robot değilsiniz. Tekrardan iyi görevler... Sadece esprisine açayım dedim. Eğer sorun oluşturduysa kusura bakmayın. :)

-UZMAN_ADAM-, -Keskin- ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  18. o pencereden gidilmiyor ki oraya hocam

19. Merhaba,

Trollemekte üstünüze yok maşallah :)

Latife yapıyorum alınmayın :) Zaten binlerce konu var 1 konu da sizden olsun çok mu :)

Kendinize iyi bakınız.

İyi Forumlar

±_A§Lañ¥ü®ëKLî_± bunu beğendi.
  20. Aliens

Aliens User

Biraz öyle oluyorum. :) Sizlerden kırılır mıyım hiç? Teşekkür ederim. :) Sizlerde kendinize iyi bakınız.

±_A§Lañ¥ü®ëKLî_± bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.