Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 10 temmuzda etkınlık varmıs nasıl bırsey bılgı verırmsınız

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Oyuna girdiğiniz zaman ;

resimdeki gibi indirimli uridium penceresi çıkıyorsa oradaki SATIN AL yazan yerden gitmeniz gerekiyor.

3. En yakın LF4 günü 21 Temmuz.
    Forumda üstte Takvim var oraya tıkla özel günler ve etkinlik bilgileri mevcut.

4. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Hangi etkinlikten bahsettiğinizi anlamadım fakat bugün olacak olanlar bunlardır ;

[​IMG] [​IMG]

Bu ss'ler size yardımcı olur sanırsam.

İyi forumlar

5. diroitler3-5 günden beri hasar almıyor sebebi nedir?

6. Aglattiniz :D

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  7. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Bayram etkinliğinden dolayı droitler hasar almamaktadır.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar

8. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Arkadaşımızında dediği gibi en yakın lf4 günü 21 temmuz'dur.

Özel günleri veya etkinlikleri forum takviminden takip edebilirsiniz.

Forum takvimini burada bulabilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar

9. Pek Sayılmaz , Davranışlarını düzelteceğine inanacaklarını ve 11 Temmuzda kendileri ile tekrar iletişime geçmelerini istemişler.

Şimdi

Birincisi Support Cevaplarını forumda yayınlamak yasak bildiğim kadarı ile

İkincisi , Buradaki Support cevabı neden İngilizce ? TR Sunucularında oynamıyor ve TR Destek Ekibine Mesaj atmıyorsunuz.

O Halde bu foruma neden yazıyorsunuz ?

Üçüncüsü Forumdaki görevlilerin Ban konusunda hiç bir yetkisi olmadığını bilmeniz gerekir. İstediğiniz kadar dil dökün , Sizin görüşebileceğiniz tek merci Support

Dördüncüsü TR Support Ekibinin farklı sunucularındaki hesaplar hakkında inceleme ve işlem başlatması , TR Sunucularındaki kadar hızlı değildir.

Sonuçta Her Ülkenin kendine göre , Görevli takımları var.

Herkes kendince bazı noktalarda haklıdır. Ancak Ortada bir ban varsa , Bu siz kaşındığınız için vardır.

Ben Bu oyunu 7 Yıl oynadım. Ve Toplamda 10 Saatlik Chat banı dışında hiçbir ban almadım.

Beni yanlış anlamayın ama Ban yedikten sonra , Forumdaki görevlilerden açıklama beklemeniz anlamsız. Zira Ban Konusunda size verebilecekleri yardım Koca bir SIFIR

Tekrar söylüyorum , Forum Görevlilerin Ban Konusunda hiç bir yetkisi yok. Boşuna dil dökmeyin. Support ile görüşün.

Mesaj atın 48 Saat bekleyin. Dönüş olmazsa , Tekrar gönderin ve Önceki Mailinizin bilet numarasını da ekleyin.

Başka yapabileceğiniz hiç bir şey yok.

10. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

rehber candir :),rehper kiyamet keskin hicte anlasilmayacak gibi degiller:) hepimiz insaniz neticede, sabir tasi degil, hele yogun zamanlarda biraz daha anlamak lazim gorevlileri :)buna ragmen sorun yasiyorsak birazda acaba ben nasil uslup kullandim diye dusunmek lazim:)

-Keskin- bunu beğendi.
  11. Öncelikle dusuncelerin için saolasın ancak benim neden buraya yazdıgımı ban aldıgım için olmadııgını umarım anlamıssınızdır.

Birincisi .. Eski konuya bakarsanız ben supporttan gelen mesajı yolladım .Modum ise daha farklı sekilde aynı dilde ban sebebini yazdı . Şimdi bana yok burası TR , neden dil ENG demeyin .ayrıca mesajın burada paylasılması yasak oldugunu bilmiyordum , oyle bir durum olsaydı Modlar uyarabilirdi .

İkincisi... Ben Türk'üm oynadıgım server yabancı server ve oradaki Support gorevlileriylede temastayım merak etmeyin .Ancak tam olarak ordakilerle anlaşamadıgım için TR supportuna yazdım bunda ne var ki ? Ve bundan eminim benim gibi Turk olup yabancı serverda olup TR supportuna yazanlar oluyor.

Üçüncüsü Forumdaki Modların bende farkındayım ki ban konusunda yapacakları herhangi bir durumun olmadıgını . Support tek mercii ve gorusuyorumda .

Dördüncusu Bu sölediklerinizi bende sizin kadar olmasa bile hepsinin bilincinde ve farkındayım . Zaten hesabım acılacaksa yabancı supporta mesaj atacagımıda biliyorum ve onlarında acacagını . sadece ban süremin ne kadar kaldıgı hakkında mail atmıstım . 4 gundur cevap verilmeyen mailime 2-3tane ust uste atılınca cevap veriliyor . o zaman otomatik mesajda 1 iş gunu içinde geri donus yapılacak denmesin. support hakkında cok dil döken var bu konuda sadece ben değilim .

Evet herkesin kendince haklılık payı var . Bende kendimce haklıyım belki abartmışta olabilirim . Ortada ban oldugu için sitem etmiyorum cezası neysede razıyım eski konuyu okuyup gelseydiniz keske. Neden yakındıgımı anlardınız ..

Bende bu oyunu 9 yıldır oynuyorum . Ve kendimce hiçbir oyunca bu oyunda hile , bug , giş kuralı uygulamadan oynamamıstır. adam akıllı hesapları tek tek incelesinler adalet saglansın oyunda kac oyuncu kalacagını siz benden daha iiyi bilirsiniz.

Ben ban yedikten sonra serzenişte bulunmadım . Ban surem bitecek uzatılmasına yakındım sadece bunu anlamak zor olmasa gerek .

Sizi yanlış anlamıyorum kendi düşünceleriniz saygı duyarım . Forumdaki arkadas ve modların sadece dusuncelerini almak istedim . Ban veya herhangi birşeyin cozulmeyecegini buradan emin olunki biliyorum . Yinede saolun . İyi Forumlar..

12. Teşekkür ederrim . Herhangi bir sorun yok zaten . Biraz abarttım sanırım . Keyifli Forumlar :)

13. 1.5- 2 ay önce benim hesabımda kapatılmıştı fakat yabancı dilim iyi olmadığı için Türk supportuyla iletişime geçtim sağolsunlar çok yardımcı oldular sana da yardımcı olmaya çalışıyorlar biraz daha sabret kardeşim eminim daha da yardımcı olacaklardır :)

14. Öncelikle geçmiş olsun kardeşim. Açılmışsa umarım bir daha kapatılmaması konusunda dikkatli olursun :) Bende TR supportu ile iletişimdeyim ortada bir sorun yok zaten aalınmış bir ban ve suresi dolunca acılacak bir hesap . 1 ay sabrettik 1 hafta daha sabrederiz :D

Ne kadar sabrediyoruz boşa sanırım . Susalım dedik yine aynı . 6 gündür maile geri donus yapmamak nedir ? :( simdi yine diceksiniz forumda yapılcak birsey yok tek yer support . evet dediginiz yer 6 gündür yanıt bile vermiyor yogunluk demeyin bana ya . o kadar para yatıyoruz koskoca DO takımında admin mi yok 6 gündür yanıtlıcak anlamıyorum oyunda adamda yok 6 gün cevap vermicek kadar ne yogunlugu bu anlamıyorum . hesabımın ban süresi bitiyor ama hesabıma giriş yapamıyorum cidden rezillik . oyundan da hayattanda soguttunuz . para yatırınca bunu şunu yapınca anında kesmeyi biliyorsunuz da bizim gibi mağdur olanlara cevap vermeye gelince ise :D otomatik mesaj 1 işi günü yazıyor komedi ve 6 gün :D ne diyeyim bilemiyorum sizin yanıtlarınız yine aynı ve klasik cevaplar olacagı için sizofrence yazıyorum sadece ....

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Temmuz 2016
    ŔΛĆØИ™C★ bunu beğendi.
  15. Forumda sürekli bu yazıyı görüyorum ama malesef buda doğru çıkmadı

Goliath Surprise Pack: 1 Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher, or Surgeon Goliath tasarımı. (Lütfen şunu aklınızdan çıkartmayın eğer bu tasarımlara zaten sahipseniz bunlardan bir tane daha kazanamazsınız)
    (DEDİĞİNİZİ YAPIP AKLIMDAN ÇIKARMADIM TEŞEKKÜRLER TASARIMIMI ALABİLİR MİYİM ŞİMDİ )
    2 adet delta yaptım 2 aynı tasarım çıktı

10.07.2016 - 11:12
    [​IMG]Alınan nesne: Gemi - Goliath Sovereign
    09.07.2016 - 21:42
    [​IMG]Alınan nesne: Gemi - Goliath Sovereign

Son düzenlenen: 10 Temmuz 2016
  16. philipsf58

philipsf58 User

GÖKBÖRÜ97 99 TL

17. Aliens

Aliens User

Oradaki uyarı ikinci defa tasarım alma şansınızın olmadığını gösterir. Orada ödüller kısmında yazabilir. Bunu Kronos kapısı Satürn tasarımı gibi düşünebilirsiniz. İkinci defa yazabilir lakin ödül verilmez veya bir miktar Uridium verilmez. Demek istenilen tasarım elinizde mevcutsa ikincisi çıksa dahi ödül olarak bir meblağ verilmez. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

18. ZЄЧBЄK

ZЄЧBЄK User

Kapı mevcut tasarımlardan elimizde olanlardan verirse onun yerine +10k uri fazla olarak geri dönüyor.
    Bana 10 tane den fazla kapı yaptıktan sonra çıktı surgeon.

RememberUs! bunu beğendi.
  19. ben 4 kapı yaptım cerrah çıkmadı henüz moralim çok bozuk ayrıca 127 128de kaldı urininde dibine vurdum napıcam bilmiyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.