Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tikiçocuq

tikiçocuq User

laf olsun diye yazı yazmayın şuraya boş serverda general olsan ne olacak rütbenle yaratıklaramı hava atacan :)

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Forumdaki bazı yarışmalarda ya da twitch yayınında dağıtılıyor. Ayrıca bazen darkorbit oyun hesabının kayıtlı olduğu mail adreslerine yolluyordu ama bildiğim kadarı ile bayadır yollamadı.

3. Siz kod bulamazsınız kod sizi bulur bulursa.Maalesef.

4. evet yaratıklara veya oyunculara sonuçta itirazım var değil mi ? o kadar uğraşacam ben sonra şıp diye herşey değişecek :) bence sen boş laf atma ben hiç değilse bir şey söylüyorum ;)

5. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Arkadaşlarımızın dedikleri doğrudur.Hades kapısında son bölümde empror kristallon yaratığını herkesi + ve - olarak ayırır.Ve zıt kutuplar birbirine yaklaştığı zaman 20k darbe puanı her iki oyuncudanda azalır ve empror kristallona eklenir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar

6. ZЄЧBЄK

ZЄЧBЄK User

Modum bunları 3-2 de gördüm acaba ne oldukları hakkında bilginiz var mı ? :)

7. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Kod satmak yasaktır.Oyun kurallarına uyalım lütfen.Koda sahip olup hediye edecek biri varsa edebilir ama çıkacağını pek sanmıyorum.

İyi forumlar

8. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Arkadaşlar tartışma ortamı oluşmasın:)

İyi forumlar

9. keskin ortalık kızışmış bişiler yap :D

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Sanırım görsel bir hata nedeni ile bazı npc'ler admin gemisi olarak gözüküyor. :)

11. maymasters

maymasters User

Kestiğinde lordakia olarak işliyor sistem, galiba bunlarda da görüntü yüklenmemiş yada yen bir etkinliğin habercisi gibi :)

12. ne yeni etkinliği klasik dakorbit hataları işte alışman lazım :)

13. bir turlu bulamadım yardımcı olanlara sımdıden tesekkurler

14. yani 1,5 aydır haybeye patladık millette izledi güldü öyle mi hiçbir telafisi de yok oyunu sevmek için sebebimiz kalmadı

sorun sadece belirli kişilerde var 100 kiişiden birinde atıyorum bazılarında rsb bazıların mayın vs.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Temmuz 2016
  15. RexMarium

RexMarium User

Oyun içinde ayarlar kısmına tıkla
    en başta 3D kutucuğunu işaretle onayla de reset tusuna bas ve oyun ekranını tekrar aç

16. Aliens

Aliens User

Bilgisayar özellikleriniz yeterliyse arkadaşımızın dediği gibi yapmanız halinde oynayabilirsiniz.

17. Aliens

Aliens User

Aynen, grafik hatası olabilir ama iki tanesini yanyana hiç görmemiştim. İlginç bir durum.

18. değerli modum bu ay olacak etkinlikleri zeus günü gibisinden bi listesi varsa linkini atabilirmisiniz bakayım ?

19. havoc tasarımı tek başına diroitlere yerleştirildiğinde bir etki veriyor mu ?

20. Dün Gece X6 da emada filan indirim varken nie bu sabah indirim birden kayboluverdi global serverde x6 gece 02 : 00 de çıkıyor ben tr serverinden baktım indirim var diye gece x3 te uridyum çektim x6 alayım diye indirim sabah kaybolmuş nedeni nedir acaba ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.