Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. cm lik başvrusu nerden yapılıyor

2. SİSMİK

SİSMİK User

Merhaba

X oluşumu uçuş düzenine geçerseniz yaratık veya kapı ödüllerinden hiç şeref almazsınız.Buradan ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar

3. kumanda merkezinin hemen altında resmi duyurularda bizimle çalışmak ister misin diye konu var

4. Merhaba,

Buradan ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Cevap veren üyemize teşekkürler.

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar

5. Merhaba,

Üyelerimizin de belirttiği gibi, tasarımların artık kendi başlarına gemi sayılmaları sebebiyle bir takım sistemde bozulmalar yaşandı.Bu durumun oyuncu olarak bizlerde farkında ve bu sorunun en az sizler kadar mağdurlarıyız.

Fakat gerekli bildirimler yapıldı ve merkez şu an sorunu uğraşmaya çalışıyor.Ne zaman sorun çözülür bilemiyoruz.Ve çözüm sürecine başka yardım edebileceğimiz noktalar bulunmamaktadır.Gemi kesme görevlerine bir süre ara verebilirsiniz.

Konu ile alakalı muhabbetlerinizi konuşmacı köşesinde veya Merhaba De Katıl Muhabbete adlı konumuzda konuşabilirsiniz.

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar

6. razer goli diyor öyle bişey yok hangarda yoksa o belli başlı kişileremi verildi?

7. Klasik goliath ı tıkla seçenek çıkıyor orda tasarım :)

8. teşekkürler intikam meleği.bu hangarıda çözemedim karışık olmuş o seçenek kısmını yeni gördüm sayende :D

İntikam_Meleği_1908 bunu beğendi.
  9. özelliği ne bunun sadece görüntü sanırım :)

10. Sistem Bonusu
    14.07.2016 - 14:13 Sistem Bonusu Mucosum (50)
    14.07.2016 - 14:13 Sistem Bonusu Prismatium (10)
    14.07.2016 - 14:13 Sistem Bonusu Scrap (25)
    14.07.2016 - 14:13 Sistem Bonusu Plazmid (25)
    14.07.2016 - 14:13 "Avantaj Kutusu Desteği" satın alındı. (500)
    14.07.2016 - 14:13 Katlayıcı Avantaj Paketi'ne abone olundu
    14.07.2016 - 14:13 İndirim Avantaj Paketi'ne abone olundu

Herşeyi anladımda
    "Avantaj Kutusu Desteği" satın alındı. (500) ney ?

11. katlayıcı işte değişik bişi değil :)

12. cücücüm

cücücüm User

güzel soru. düğün değil bayram değil eniştem beni niye öptü?

13. Öncelikle merhabalar, USA 3 Serverindeki hesabımın uridum bölümü amerikada kaldı ben şuan türkiyedeyim ve TL ye çevirmek istiyorum Oranın supportu ingilizce, ingilizcem pekte iyi değil ve iletişim kuramıyorum Google translate çok amatör öncedende buraya yazmıştım bana türkiye supportuyla görüşün dediniz hesabın Türkiye serverinde supporta yazdım bana elimizden gelen birşey yok dediler ne yapmalıyım lütfen yardım edin usd çok pahalı...

14. ZЄЧBЄK

ZЄЧBЄK User

Pardon modum önceki iletileri doğru okumamışım :) iyi görevler :)

0BLIVI0N bunu beğendi.
  15. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Teknik Duyurular bölümünde Ödeme Mağaza Değişikliği diye bir konu var. İncelersen belki yararı olabilir.

16. Türkiye supportunun elinden gelen birşey olmadığı için malasef yardımcı olamadı şuan yanımda kimlik fotokopileride var muhtarlıktan aldığım ikametgah belgemde var. Forumdan yardımcı olabilecek bir yetkili varsa çok sevinirim.

17. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Umarım yardımcı olabilirler.

18. Merhaba oyunda yeni bir sorun çıktı kalp uçuş düzeninde iken ama nasılsa gemi halka düzeninde gibi hareket ediyor ve halkadan başka diroit düzenine geçmiyor gemi bugta kaldı rest attım her şeyi yaptım hep aynı

19. -solo2008-

-solo2008- User

geminin hızının düşmesini dile getiririyorsunuz galiba geminizin dışında yeşil bir zehir varsa bu zehir geminin hızını yavaşlatmaktadır

20. işin garip tarafı halkadan başka birşeye geçsem bile halkada gibi hareket ediyor gemi hızım normal parazit zehri ile alakalı bir durum değil ayrıca bu sorunu golide yaşıyorum vegada normal

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.