Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. gemiyi yıka kuru yer kalmasın 3 ağız 3 burun hallolur

2. Yardımcı olacak yokmu

3. "Previous payment my account store Turkey.Now that my account USA.I want to be the
    Turkey of my account again". yardımcı olayım bunu asıl hesabının support kısmından yolla cevap geldiğinde kimlik fotokopisini ve ikametgahını resmini çekip maili yanıtla 2-3 günde halloldu benim ki
    iyi forumlar

4. Yanlız şöyle bir durum daha var hesap yurtdışında açılmış ise para birimi kısmı hangi ülkede hesap açılmış ise o ülkenin para birimi geçerlidir eğerki sizin hesabınız Türkiyede açılmış ise ikametgah ibraz ederek TL birimine çevirebilirsiniz supporta bu durum hakında bilgi almak istediğinizi belirterek önerileri değerlendiriniz hesap yurtdışımı yoksa yurtiçimi önce bunu sorunuz.

5. Sevgili Uzay Pilotları!

Geçen hafta DarkOrbit için inişli çıkışlı bir hafta oldu, fakat telafi teklifinin sizi mutlu edeceğini umuyoruz. 10 Temmuz'dan önce açılmış olan bütün hesaplar bir sonraki girişlerinde ödülleri alacaklardır ( şu andan sonra 2 hafta içinde hesabın açılması gerekmektedir):
    -1 haftalık bonus kutuların da iki katı ödül
    -1 haftalık % 25 dükkan indirimi
    - 50 mucosum, 25 Plazmid, 25 Scrap, 10 Prismatium paketi
    -Razer Goliath dizaynı (Nadir verilen ödül)

Ayrıca,1 haftalık tüm oyuncular için % 25 Şeref ve TP yükseltmesini aktif ediyoruz, Kronos Kapısı parçaları için şu an itibariyle 1 haftalığına geri getiriyoruz.

Düzeltilen Buglar
    Alıcı
    · Birleştirme: Birleştirme den alınan P.E.T.ler şu an sorunsuz çalışmaktadır. Tamir edilmek zorunda değillerdir.
    · Geliştirmeler: Promerium ile yapılan kalkan beslemeleri tekrardan çoğu kullanıcı için düzgün bir biçimde çalışmaktadır. Herhangi bir problemle karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
    Website
    · Hangar : Aktif edilmeyen gemiler yanlış hız gösteriyordu. Hız sadece kullanılan konfigürasyona göre şekilleniyordu. Bu bug düzeltildi. Şu an gemilerin temel hızları gösteriliyor.

· Oyun içi etkinlik takvimi: Etkinlik şeridi gelecek olan etkinlikler yerine sadece Takım İmha maçlarının sonuçlarını gösteriyor.

BU ŞEKİLDE BİR AÇIKLAMA YAPILMIŞTIR.

6. Şirket içi rakiplerinize bu özellik işlememektedir dış şirketler için geçerlidir.

{-€FSANE_AT€Ş-} bunu beğendi.
  7. Oyun giriş şifreniz ne kadar uzun ve karışık sayı ve harflerden oluşursa bir o kadar güvenli olacaktır ki darkorbitte gerçekten güvenli bir şifre gerekmektedir mesela benim 40 hanelik bir şifrem vardır her 2 -3 haftada bir harf ekleyerek şuan devam ediyorum yada siz her hafta farklı şifreler deneyebilirsiniz buda size ekstra garanti olacaktır.

8. Kıdemli uçuş düzeni kullanabilirisniz her hafta pazar günleri çift güçlendiriciler çıkmaktadır şeref kasacaksanız ve özellikle kapı yapıyorsanız bence çift destekler +kıdemli + şeref tasarımı geminiz ile çok seri şeref kasabilirsiniz tabi +%50 denk gelirse o zaman bambaşka bir kasılma ve hatta kapılarda çifte şp etkinliğide olursa kısa zamanda rütbenize ciddi bir etki yaratabilirsiniz.

9. her 2 nizede teşekkür ederim
    konu kapatılabilir

10. Herkesin farkında olduğu ve rahatsızlık duyduğu bir konu, rütbe puanlarının çok yüksek olması önceden full lf3 olan en az binbaşı falan iken şimdi rütbem teğmen ne saçmalık..! orta seviye oyuncuların bulunduğu rütbe puanları düşürülmeli zaten oyunda kimse kalmadı herkes çift güçlendirici alıp şeref kasamıyor

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  11. ARES

ARES User

burada forumda açtığım farklı iki konuya iki tane farklı fm niz cevap vermek yerine hakaret edip üstüne 1 er ay ban verdi iki farklı zamanda ve o konuları birde sildiniz burdan. isimlerini yazmama gerek yok zaten kendilerini biliyorlar.
    oyuna girdiğim ıp sabit olduğu halde bunu bildiğiniz halde bana defalarca ıp ban attınız sebebsiz yere
    şu anda ıp ban var
    ayrıca hesaplarımda sebebsiz yere de chat banları var süresiz
    bana chatten en son şu yazıyı yazan
    SOYULDU.YARDIM.LUTFN gizli konuşuyor: tanımadığın kişi hakkında çocuk falan diye yorum yapma senin gibi 10 tane çıkarırım ben birisinden :)
    oyuncuyu banlamayıp beni banlayan şahin admininiz vardı ben de bunları alıp resimlerini supportunuza atmıştım ve bu olayın hemen peşinden de o oyuncuyu yakalayıp kestiğim için
    bana puşing cezası verdiniz. o yazıyı bana yazdığından tüm support ekibinin de bilgisi vardı chatteki yöneticilerinizinde bilgisi vardı.
    ilkönce sistem tarafından verildi yazdınız sonradan ORION şikayet üzerine verildiğini yazdı
    o oyucnuyu keserken puşing yapmadığımı hepiniz biliyordunuz bunu sizlere defalarca yazdım o zaman ben ve bana yazdınız en sonunda
    verilen puşing cezası haklıdır normalin üzerinde bir hesabı kesmek puşingtir yazdınız.
    haksız avantaj olmadığı halde tp şeref rütbe puanı almadığım halde herhangi bir görev bitirmedğim halde ve o oyuncuyu niye kestiğimi bildiğiniz halde bu puşing cezasını verdiniz.
    supportunuza defalarca sordum benimle sorununuz ne diye
    bana bu şekilde haksız yere bu cezaları niye veriyorsunuz diye cevap veremiyorsunuz,
    chatte biraz önce ÇAĞIN nikli görevli diye bıraktığınız kişi ki bana kendisi chatten 8 defa arka arkaya oyuncunun biri ana bacı küfür etmiş ve bu oyuncuyu banlamayıp ben oyuncunun ismini atarken chate bu oyuncunun yazdıklarını görmedin mi yazarken beni banlayan kişidir kendisi ve chate admin oldum ben yazan ve bende cevap olarak admin olmuş lafa bak yazdığım için bana 1 hafta ban atan kişidir kendisi
    8 defa ayrı satırlarda ana bacı küfür eden oyuncuyu banlamayıp beni banlayan kişiye chatten aynı soruyu sorduğum için bana ıp ban attı şimdi
    buradan da sorayım benimle derdiniz nedir
    chatten sorduğum zaman bana ıp ban attınız
    supportunuza sorduğum zaman cevap vermiyorsunuz
    buradan da sorayım benimle derdiniz nedir
    bana o cezaları verince mutlumu oluyorsunuz. veya bana bir oyuncu chatten küfür ettiğinde hakaret ettiğinde o oyuncuyu banlamayarak bana ban vererek yetmiyor üstüne ıp ban atareak zevk mi alıyorsunuz
    benimle olan sorununuz nedir bana bunu açıklarmısınız.

derdiniz nedir benimle bana anlatacak bir darkorbit yetklisi yok mu. isterseniz resimleride atayım buraya bana küfürler edilirken chate yönetici diye bıraktıklarınızın banlamadıklarını ve üstüne bana ban attıklarını gösteren resimleri de atayım mı buraya

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Temmuz 2016
    **ORHAN, aresww ve **RAHATSIZ** bunu beğendi.
  12. ZЄЧBЄK

ZЄЧBЄK User

Oyunda bir çok kişi *** *** ile gemisini kasıyor ve bunları adminler bildiği halde göz yumuyor. Neden bir çözüm bulunmuyor.
    Ve 1 haftadır chatim hiç bir şekilde açılmıyor. oyuna bağlandığımda üst tarafta chat ile ilgili bir hata yazısı beliriyor.
    Chatle ilgili lütfen çerez temizleyin demeyin (!)
    Bot kullananlarada lütfen gereği yapılsın.

13. bot kullananları kesrken de puşing cezası yiyorsun şikayet üzerine
    sorsan oyunda bot yok sistemleri yakalıyormuş çalışan sistemleri varmış bir tane ama ne hikmetse ben haritaya giridğimde kestiğim oyuncular hep aynı oluyor

ARES bunu beğendi.
  14. TEHLİKE

TEHLİKE User

ne ara kalktı bguun cekecektim destek :(

15. Sözde şirket botla **** ile mücadele ediyor

dün herkese katlayıcı dağıttınız yetmedi birde haritalara extra kutu attınız üstünede şirket çıkmış pişkin pişkin ben ******** ile yok illegal le mücadele ediyorum diyor

ALLAH aşkına söylermisiniz bu neyin mücadelesi

dün akşamdan beri haritalar gene bot **** doldu

mücadele böyle mi olur

madem telefi yapacaksınız verin herkese 100-200k uri verin indirim paketini verin 7-15 gün lük premium alın size telafi

yukarda dediğim şekilde bi telafi yapsaydınız en azından oyunda korunan belli bir azınlık değil herkes yararlanırdı bizde tekrar ve tekrar bu konuları acmak zorunda kalmazdık

sayın görevliler aman diyeyim siz şirkete bu yönde devam etmesini sıkı sıkaya tembihleyin tembihleyin ki 3-5 olan namuslu oyuncu sayısı iyice azalsın hatta onlarda artık illegale bulaşsın ki oyun biran önce kapansın

£ƒSÂÑ£*ÃÞÃÇÌ.® bunu beğendi.
  16. atsız14

atsız14 User

arkadaş şu avantaj kutularından artık credı olayını kaldırın iyice soguyorum çok ihtiyacımız var gibi durmadan credi topluyoruz ************ 100 tane kutu toplasam 60 tanesı credı 15 tanesi uri 10 tanesınden galaksı kapısı geri kalan 15 kutudanda lazer çıkıyo bi el atın yav teşvik edin kutu toplamaya ama yok credi çıka çıka bi hal oldu kaldırın şunları arkadaş yeter

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Temmuz 2016
  17. HYDRA

HYDRA User

kardeş bende avantaj kutusu topluyorum da iyi böyle sadece ikramiye euro lazım hep uri çıksa millet yaratık kesmez zaten

18. Revontuli

Revontuli User

bu yenı bonus kutularında kronos parca cıkmıyor 2 saattır topluyorum hıc cıkmadı ılk toplarken 1-2 parca verdı bır daha hıc cıkmıyor her harıtayı gezdım cıkartabılen var mı acaba ?

19. RexMarium

RexMarium User

''Kutu toplamaya teşvik edin'' ?? ?
    Neye teşvik edicekler anlamadık?
    Az kutu toplayan varmış gibi birde bunu elleriyle değil programla yaptıkları aşikarken kredileride kaldırsınlar uri koysunlar hatta kapı parçası koysunlar millet galaxy gates e girip tıklamak zorunda bile kalmasın.

Bir Kronos Kapısı yaklaşık olarak 1milyon uriye açılmaktadır. Ve siz böyle bir fırsat bulmuşken bence gözünü de çıkarmamanız gerekiyor :)

20. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

sana yine cikmis bana hic yok :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.