Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TEHLİKE

TEHLİKE User

Zaten chatte aklı başında insanlar olsa cmlere gerek yokta anacı bacıcı veletler yüzünden takip edilmesi gerekiyor:D

2. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Dediğiniz gibi,herkes birbirine saygılı olsa,Chati amacına uygun kullanılsa,yetkililere fazla görev düşmez.

Keyifli Forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
    • Merhaba kuiperde bende var olan tasarım 2 kez cıktı bunun telafisi varmı yokmu sporta yazdm ama cevap yok modlarım bi bilginiz varmı modlar ve arkdaşlar

3. Konuya dönsek Har dosyasını yollama linkini rica etmiştim :cool:

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  4. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

teknik duyurular khan bir konu yazmis baglanti sorunu icinde var har.

5. ben vruyum ama kuiperden sovereign tasarımı çıktı şimdi bunu kullanmam için eic ye geçip şirket mi değiştirmem gerekiyor?

kimse cvp vermiyecek mi.nasıl iştir bu sistemin şirketi algılaması gerekmiyormu? verilen ödül çöp mü(bi işime yaramıyor).kuiper için boşunamı uğraştım şimdi o kapı için harcadığım uri ile pusat alırdım.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Temmuz 2016
  6. arkadaşlar gemim full+full lf4 ler 16 her şey tamdı, irislerim patladı v oyunu bıraktım, üstünden 6-7 ay geçti, oyuna sizce yeniden başlayayım mı eskisi kadar zevk veriyor mu yoksa hala aynı mı

server birleşme ihtimali var mı?

açık arttırmadan iris kaldırıldı mı bende gözükmüyor

sorularımı cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

7. Mr.DOKTOR

Mr.DOKTOR User

oyun zevkli server birleştirme şuan imkansız gibi ve flaxların ve irislerin toplamda 8 tane ise gözükmez açık artırmada iris

8. ALAYINA

ALAYINA User

Chat ban yedim ayın 24'üne kadar.

Chate ''o çocuğu bulun'' yazdım. Küfür filan olarak algıda sistem böyle bir şey yok. Bu nasıl bir durumdur kendi kendime gülüyorum. Bu sorun nasıl çözülecek. Böyle bir durum için günlerce bekleyecek miyim. Yokmu bunun bir yolu inanamıyorum ya şu duruma bakın.

Adminler şu olaya bir el atarsa çok memnun kalacağım. Boş yere ban yedim yahu.

9. geçmiş olsun yazdığın kelimelere bakılırsa sistem tarafından atılmış olabilirsin suport yazarsan onlar ilgilenir.

10. xxl-vega

xxl-vega User

supporta olayın saatini, ne yazdığını vs. her şeyi gönder. halleder onlar

edit: sen tr3 te misin? çünkü ben böyle bir yazı gördüm chat penceresinde.

11. mustafa54

mustafa54 User

senin le aynıdurum dayım kardeşim arkadasa vurus denemesi yapacaktı sık dedim adminstör tarafından yasaklandı dedi :(:(:(

12. oçocuğu bulun şeklinde yazmışsan sistem banı yemişsindir , yok o çocuğu dediysen bunu cm küfür olarak algılamıştır sonuçta farklı kanallarda ortalama en az 500 kişinin yazışmalarını takip ediyorlar böyle şeyler yapmaları normal durum böyleyse support açar

13. SLaYeR2oo

SLaYeR2oo User

Hangi serverdasın ?

14. ALAYINA

ALAYINA User

oçucuğu değil. O çocuğu.

Arkadaşlar durum saatini filan bildirmedim. Zaten ban yediğim saat gözüküyor.

15. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Arkadaşlar bu tarz banlar için support ile iletişim haline geçebilirsiniz.Onlar gerekeni yapacaktır.Forum üzeridnen birşey yapılamaz.Ama anlaşılan arkadaşlarımızında dediği gibi sistem banı almışsınız.

İyi forumlar

16. Revontuli

Revontuli User

bende de oldu bır kac kere yınede sız gereklı yerlere bıldırın oblıvıon

17. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Algılıyor fakat diğer şirketlerinde veriyor , yapabileceğimiz birşey bulunmamakta.Bu tasarımların özelliği her zaman sorun olmuştur ama hasar özelliğini alabilmeniz için kendi şirketinizin tasarımı olmalıdır.

İyi forumlar

18. yani şirket değişene kadar çöp :D boşu boşuna uğraştık yani :D neyse kilit vurabilirsiniz.teşekkürler

19. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Server birleştirilme planları var ama ne zaman hayata geçirilir bilinmiyor.Üzerinde çalışılıyor.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.