Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bazilarina binebilirsiniz bazilari illaki onun ana gemisini istiyor.pusat icin vega gerekmez ama vega ile goli olmali yoksa alip bakin birde, link atmamiz yasak ama soyle yapalim,
    Maske Gemi Özelleştirme-SSS sozluk forumundan bulun siz.orion un konusu hepsinin hangi gemide oldugu yaziyor.

dolubey bunu beğendi.
  2. dolubey

dolubey User

Bu bana cewap olmadi ki simdi kontrol ediyorum
    Sonuc olarak ben bir goliath yada vega alinca mi gorunecek cunku bedava grmiyi seciyoeumonada aktaramiyor sistem cok karsik modum anlamıyorum

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  3. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

biraz karısık ama cozersiniz, dedigim orion un konusu resimli anlatim hemen anlardiniz ondan yazdim.simdi oyle yapmislar ki bazi gemiler goli sade olan illaki olcak onu secince onun icinde şık olarak geliyor ekrana.bazilari basli basina gemi olarak hangarda gorunuyor,anlatmasi zor gormeniz gerek oyuzden o konuyu inceleyin bir luıtfen.

4. dolubey

dolubey User

Kendi
    Kendime bi cewap cikartamadim izlemem gereken yol nedir

5. dolubey

dolubey User

Selam Aleykum
    Arkadasla adminler onumuzdeki gunlerde nano etkinlik var
    Buna istinaden eykinlikte birlestirme montajdan centaur yada mizrak cikarmak muhtemel
    Hesabladim centaur icin
    300 hurda
    80 plazmid
    40 prismatium
    100 mucosum lazim

Mizrak icin
    1210 hurda
    100 plazmid
    1360 mucosum
    80 prismatium lazim

Simdi biz bu kadar ürünü toplayamayiz
    Urunlerin kolay olani dukkanda satilacakmi
    Satilacaksa patlyment yoksa kredi yada uri karsiliginda mi
    Ve fiyatlar nlelerdir
    SONUCTA gecen sefer hurda dukkanda satiliyordu ayrica bulanlar sadece 2 haftalik etkinliktemi gecerli
    Son soru olarak uba nedir adminler bi link atarmisin yada kisayol

Son düzenlenen: 25 Temmuz 2016
  6. Öncelikle kolay gelsin sayın modum.
    Benim sorum hafta sonu çift galaksi günümü ben onu anlamadım bunu sorucaktım.Şimdiden teşekkürler...

7. KLAN KAPATILIRSA KLANA AİT SAVAŞ İTTİFAK NAP GEÇMİŞLERİDE YENİDEN AYNI İSİMDE KLAN AÇILDIGINDA SİLİNMİŞ OLURMU .

8. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

evet,her şey silbaştan olur.

9. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Hafta sonu kapılarda x2 ödülü yoktu.

Bazı günler sistem tarafından kapılarda x2 ödülü olmaktadır.

Fakat zamanlarını merkez belirlemektedir.

23 Temmuz kronos x2 günü idi.

İyi forumlar

10. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Klan kapatılırsa klan geçmişinde olan bütün herşey silinir.

Klan adının aynı olması birşey ifade etmiyor.

İyi forumlar

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  11. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

en iyisi keskin i cagiralim size link versin biraz karmasık ,insallah bulunca ekipmaninizi paylasirsiniz bizimle:)

12. KLAN SAVAŞININ BİTMESİ İÇİN SEÇENEKLER NELER ?

13. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

uzlasmak,savas bitir yollamak,klandan cikmak,klan i silmek.

14. dolubey

dolubey User

InsAllah bulurum
    Bulncada paylascam keskin i siz mi cagircaksiniz

15. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

yazdim ama gormedi :D siz de keskin diye yazan konuya yazarmisiniz bu sayfaya baksin diye:)

dolubey bunu beğendi.
  16. Server birleştirmesi ne zaman acaba bilginiz varmı :D Haritalar boşaldı artık cok sıkıcı bir durum oluyor gittikce Sanki sadece uzaylılar ve ben varmıısm gibi bir ortam var Durum ciddi değilmi ya :(

17. _..SALE.._

_..SALE.._ User

Beyler bende Goliath G-ENFORCER ve G-BASTİON var sizce hangisini kullanmalıyım neden?

18. Arkadaşalr yaklaşık 4 saatdır uğraşıyorum 1 k gg bastım fakat son 19 parçadan 3 parça çıktı. kaçarlı basmalıyım acıl yardım edersenız galaksı gunu bıtmeden acmam lazım. Gemıde kuutu katlayıcı var nası acmaya calısyıım.

19. 5li bascan çarpan gelince de bas.

20. krdsm ınsallah oyle olur cunku baya bı ugrastım. dedıgını denıyecem. su an gemıde kujut katlayıcı var full havouc nasıl kasılıyım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.