Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Adminim Bu har Dosyasını Aldım Fakat Suporta Nasıl Göndereblirim Bu Dosyayı

2. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Öncelikle mail atın ardından cevap geldiğinde dosya ekle diyerek dosyayı gönderebilirsiniz.

İyi forumlar

-03HAYALET03- bunu beğendi.
  3. Dosya Ekle Derken Kast Ettiğiniz Şey Nedir Acaba
    Ben Mail Attım Har Dosyası İle İlgili Mail Geldi

4. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Şimdide dosya ekle seçeneğinden har dosyanızı yükleyerek gönderebilirsiniz.

İyi forumlar

5. DK1002

DK1002 User

Günde 5-6 saat kutu topluyorum, son günlerde uri alamamaya başladım. Ne kadar sürüyor bu soğuma süresi? Şimdi kimse bana kalktı o demesin, 2 saatte 1500 uri toplayabildim katlayıcı ve petle. Normalde 10000 bile toplayabiliyorum hatta daha fazla. Ne yapmam gerekiyor bu soğuma süresinin kalkması için? Kapı açıcam açamıyorum

6. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Soğuma süresi bulunmamaktadır.O haritada bulunan oyuncuların kutu toplamasına bağlı olarak topladığınız uridium değişebilir.

İyi forumlar

7. bence bu soğuma işi yalan ya varsa bile saçma. :)

8. DK1002

DK1002 User

Klasik cevap geldi :D Bal gibi var soğuma süresi, herkes söylüyor aynısını

9. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Biz Forum Ekibi yok dedik inanmadınız.

Farz edelim ki var ne yapmalıyız bizim forum ekibinin bu konuyla ilgili yapabileceği bir şey varsa yapalım.

Hem bizim resmi duyurularda olmayan şeyin olduğunu neye ve nasıl iddia ediyorsunuz.

başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

iyi forumlar.

10. yeni bir etkinlik görev ve benzeri ne olursa olsun ama etkinlik olsun,son 1 hafta güzeldi etkinlik bitti oyun yine sıkıcı oldu.şu görevler yenilensin mesela,montaj özelliği ve etkinliği başlasın sıkmayın bizi

11. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Oyun için etkinlikleri forumdan takip edebilir , ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar .

12. NoMasteRs

NoMasteRs User

Bu tarihten sonra uridium ve katlayıcı , vip vs. herşeyin mi fiyatı değişecek yoksa sadece uridium fiyatları mı?

13. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bizde oyle umuyoruz,herkese esit kimi gemiye indirim yapilmayan su anki fiyatlarindan daha uygun paket uri duzenlemesi gelmeli.daha adil olacagindan uri cekimi de articaktir.

14. SİSTEM

SİSTEM User

Benim bilgime göre değişmiyor sadece yeni indirimli paketler sunulacak şuan ve daha sonrası için bir indirim söz konusu değil diye düşünüyorum zaten bu şekilde bir gelişme olursa chatten ve forum üzerinden açıklaması hemen yapılır.

15. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Konu ile alakalı bizlerde sadece BURADAKİ yazılanları biliyoruz ücretlendirme v.s bunlar hakkında şuan bir bilgi yok .

İyi forumlar

16. NoMasteRs

NoMasteRs User

Aynen öyle bazı gemilere indirim geliyor vip 3.5 tl 330k uri 100 tl ye felan geliyor bu haksızlık olduğunu düşünüyorum. Ülke durumuna göre fiyatlar makul seviyeye gelirse güzel olur. Eğer vip katlayıcı gibi paketlerin fiyatları artarsa oyuncu kaybı çok artar. 3.5 tl yi zor çeken kişiler var çünkü.

Umarım öyle olur.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 May 2016
    ÈrroR_™ bunu beğendi.
  17. SİSTEM

SİSTEM User

Bakınız evet önceden bir açık söz konusuydu fakat şimdi hala ben 3.5 tl ye vip alıyorum diyen kişilere aldanmayınız o açık kapatıldı ha şu var oyun bu sonuçta ,yeniden bir hata olmuş ve yeniden aynı hata devam ediyor olabilir fakat ben şuan bu bilgiye sahip değilim inanın varsa bilirdim:)

18. FURKANBEY

FURKANBEY User

Geçtiğimiz nisan ayında istanbul ve kocaeli de kafe buluşmaları oldu. Bunların ikisine katıldım ve çok güzel geçti. Pars admin mayıs ayındada yapılacağıyla ilgili bir şeyler söyledi. Bununla ilgili bilgi almak istiyorum

Mayıs ayında kafe buluşmaları olcakmı?

Olacaksa yer ve mekanlar aynı noktalarmı olcak yoksa farklı yerlerdemi?

Ödüller olacakmı?

19. Pars admin kafe buluşmasında haftasonu kapılara x2 gelicek dedi gelmedi, o etkinlikte gelmez inanmıyorum artık :D

20. WanKÜ1

WanKÜ1 User

modum arkadas etkinlik istiyoruz diuyor yani sizin bunu yukarıya iletmenizi istiyor sizde forumdan takip edebilirsiniz diyorsunuz:)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.