Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Belkide yukarılara ilettim forumda her an bir etkinlik görebilirsiniz belki bu yüzden yönlendirme yapıyorum :) :)

İyi forumlar

BobMarley^^ bunu beğendi.
  2. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Yakınlarda olma ihtimali mümkün . Pars adminde dediyse olabilir :) ama şuan bizimde elimizde net bir bilgi yok . Hediye konusuna gelirsek pars admin eli boş gelmez :)

İyi forumlar

FURKANBEY bunu beğendi.
  3. FURKANBEY

FURKANBEY User

gelip gelmedimi bilmiyorum ama kapılar tasarım veriyordu Başka birşey veriyormuydu bilmiyorum

4. tr4 teki malzemeleri tr6 ya aktarma şanşım varmı?

5. Evet kapılar tasarım veriyordu fakat buluşmaya gittiğimde işte pars admin haftasonu kapılara çifte ödül gelicek demişti gelmedi sağlık olsun gelir belki sonra, buluşmaları da yapabilir tabi yaz geliyo sonuçta katılım artabilir.

-PARS- bunu beğendi.
  6. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Yok Malesef böyle bir şey söz konusu değildir.

Yani olmuyor.

Her Serverin Malzeme ve Eşyası Başka servere Taşınmıyor.

Neden Arkadaşa bu yönde bir cevap verme gereği duydunki

Eğer doğru olan cevabı vermiş olsaydın sizi taktir eder teşekkür ederdik.

Lütfen sorunları çözücü ve yardımcı olucu cevaplar verelim.

iyi forumlar.

*.*.karacabey*.* ve metinali1973 bunu beğendi.
  7. Belli ki arkadaş yeni, ona doğru cevap verip yönlendirmek yerine dalga geçmek yanlış tabi.

8. Rutzel

Rutzel User

Yüzde 35 lik indirim yüzde 37 olmus burdaki amaç ne hata mı?

9. patron ancak bukadar çıldırabilmiş.

10. yok isine nasil geliyorsa oylke yapio adam :)
    yarin etglik varya bide alis veris magzasiz degisiyor
    dur bakem giden oyuncular donecek mi geri
    vallaha saka maka tr1 bos ya kac gudnur kutu toplayanlar haric onlarda nasil olsa devre disi .))
    kesecek oynayacak adam kalmadi

11. ÖMER.E

ÖMER.E User

Konfi değiştirdiğim zaman önceden 2. kalkan hemen aktif olurdu ama 2 defadır aynı şey yüzünden gammada patlıyorum 1 hayat almak zorunda kaldım

Artık konfigurasyon değiştirince 2-3 saniye boyunca kalkan aktif olmuyor mu böyle bi yenilik mi geldi ? patladıktan sonra başladığım konfide kalkanım full ama canım yok böyle başlıyor

değişim yaptığım süre boyuncada kalkansız tüm hasarı alıyorum

bi yenilik falan mı var acaba ?

not: kalkanım bitmeden değişimi yaptığım için değişim süresiyle ilgisi yok o aralıktaki zamanda bişey oluyor

12. yarın ne etkinliği geliyorki..

13. bende %7 olarak gözüküyor ındırımler

14. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Fazla indirimden mi şikayetçisiniz :D şaka bir tarafa patron çıldırıyor bu aralar sürprizlere açık olabilirsiniz :)
    Sorunuzun cevabına BURADAN ulaşabilirsiniz :)

İyi forumlar

15. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Bahsettiğiniz gibi oyun akışında olan bir değişiklik söz konusu değil . Lag ile alakalı bir durum olabilir kablosuz bir modeme sahipseniz telefondan wifinizi kapatıp öyle girmeyi deneyin oyunlara veyahut oyun ekranındayken arka planda açık olan web tarayıcılarınızı kapatmayı deneyebilirsiniz . İnternetinizde veyahut sistesem bir problem olduğunu düşünmüyorsanız supporta başvurmalısınız teknik olarak onlar inceleme yapabiliyorlar .

İyi forumlar

16. ödeme mağazası değişiyor derken neyi kastettiniz

17. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Uridium fiyatları değişecektir.Yarın herşey belli olacaktır.

İyi forumlar

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  18. Rutzel

Rutzel User

Pardon bu arada yüzde 30 luk indirimim yüzde 37 oldu yinede çok gereksiz bir indirim olmus umutla yarını beklemedeyim

19. adminim düşücekmi artıcakmı :D ve bu vip indirim içinde geçerlimi

20. etkinlik haritada olur dükkanda değil..hem bu sadece tr sunucularında olacak bana faydası yok yani..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.